MA filmis, televisioonis ja liikuval pildil

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Meie innovatiivne filmi- ja televisioonimagistriõpe tugineb oma mainekale pärandile kui Suurbritannias kõige kauem omataolisele kraadiõppekavale. Meie eesmärk on varustada teid laiaulatuslike oskuste, teadmiste ja kriitilise teadlikkusega, et täita oma karjäärisoovid sektorites, kus liikuvatel piltidel on keskne roll. Meie õppekava sisaldab põnevaid erinevaid õppe- ja õpetamistegevusi, mille eesmärk on suurendada teie võimet uurida ja rangelt analüüsida filmi, televisiooni ja liikuvate piltide erinevaid aspekte. Teil on võimalus arendada põhioskusi liikuvate piltidega suhtlemiseks ja nendega suhtlemiseks erinevates kontekstides ja platvormidel. Võite valida laiapõhjalise õppekogemuse filmi, televisiooni ja liikuva pildi alal või spetsialiseeruda liikuvate piltide kureerimisele ja stsenaristikale meie soovitatud Pathways .

Kursuse ülesehitus

Kursust õpetatakse kahes režiimis: täistööajaga ja osalise tööajaga.

Täistööajaga kraadiõppurid õpivad 180 krediiti aastas. Filmi, televisiooni ja liikuva pildi magistrikraadi saamiseks peate täitma kaks põhilist õpetatud moodulit, neli vabatahtlikku moodulit ja 60-krediidi lõppmooduli, kokku 180 krediiti.

Kursuse struktuur sisaldab kahte soovitatavat Pathways , mis soovivad spetsialiseeruda filmide programmeerimisele ja liikuva pildi kureerimisele või stsenaristidele.

Järgmised moodulid viitavad sellele, mida selles kursuses õpidPõhimoodulid

Põhimoodulid pakuvad teile olulisi oskusi liikuvate piltide teoreetiliseks, kriitiliseks ja peegeldavaks mõistmiseks.

 • Lõppprojekt (tuum)
 • Filmi-, televisiooni- ja liikuva pildi põhikontseptsioonid (tuum)
 • Kujundus- ja ekraaniuuringute kaasaegsed probleemid (tuum)
Valikulised moodulid

Valikulised moodulid annavad teile vabaduse valida spetsialiseerumisvaldkonnad. Kursusejuhid saavad nõustada, millised moodulid sobivad kõige paremini teie huvidega. Teil on valikuvõimalus moodustada valikulisi mooduleid ja kursuste ülesandeid. Kui te ei ole kindel, milliseid valikulisi mooduleid valida või sobitada teie huvidega kõige paremini või millist tüüpi lõplik projektitöö teie erialaks kõige paremini arendada, peaksite seda küsimust individuaalselt arutama kursuste juhtidega ja te peaksite seda tegema õppeaasta alguses.

Kursuse struktuur sisaldab kahte soovitatavat Pathways , mis soovivad spetsialiseeruda filmide programmeerimisele ja liikuva pildi kureerimisele või stsenaristidele.

 • Täiustatud stsenaariumi ettevalmistamine
 • Aasia kino: aeg, ajalugu, mälu
 • Kino levitamine ja näitus
 • Dokumentaalsed esteetika, saidid ja spektraal
 • Filmide programmeerimine ja liikuv pildihaldamine
 • Stsenaariumi tutvustus
 • Moodne ja kaasaegne Euroopa kino
 • Televisiooni kunst: esteetika ja kvaliteet

Sisenemise nõuded

Kursuse vastuvõtmiseks on vaja tunnustatud ülikoolist hea bakalaureusekraad sellega seotud distsipliinis. Erandlikel asjaoludel võime me arvestada kandidaate, kellel on asjakohane töökogemus ja madalam bakalaureuse kraad. Me tervitame rakendusi küpsetest kandidaatidest, kellel on erialane taust filmis, televisioonis, meedias, hariduses, kunstihalduses või muudes sellega seotud erialadel. Me aktsepteerime kandidaate mitmesugustest seotud distsipliinidest ja teie bakalaureuse kraad ei pea tingimata olema filmis või televisioonis.

Kursus nõuab kõrgetasemelist inglise ja inglise keelt. Kui inglise keel ei ole teie esimene keel või teie keskharidust ei sooritata inglise keeles, peate kinnitama, et olete saavutanud IELTSi üldarvu vähemalt 6,5, ilma et lugeksite, kirjutaksite, rääkisite ja kuulaksite inglise keelt eraldi. alla 6,0. Kui te pole varem inglise keelt õppinud, soovitame tungivalt registreeruda ülikooli eelõppes inglise keele kursustel.

Lisaks taotleme UCAS-i magistriõppe rakenduses lühikest essee loovutamist; „400 sõnaga kirjeldage ja analüüsige lühikest järjestust, mis ei ületa teie valitud filmi- või telesaadet. Kuidas aitab see jada kaasa selle töö üldisele tähendusele? ”

Vajadusel võime enne vastuvõtu pakkumisi teha telefoni- või Skype'i intervjuusid. Intervjuu käigus otsime tõendeid huvi ja võime kohta suhelda filmi, televisiooni või muude liikuva kujutise vormide, samuti analüütiliste oskuste ja pühendumise pärast kraadiõppele.

KarjäärKarjäär

Meie lõpetajad on leidnud tööd väikestes ja suuremahulistes filmi- ja televisioonifirmades filmitegijate, tootjate, levitajate ja eksponentidena. Teised on korraldanud filmifestivale või töötanud filmiga seotud ajakirjades ja ajakirjades ning rahvusvahelistes kunsti- ja kultuurisektorites. Mõned meie viimastest lõpetajatest on jätkanud akadeemilist karjääri University of Westminster ja mujal teadlaste või doktorantidena. Nagu Suurbritannia pikim filmi- ja televisioonijärgne magistriõppeprogramm, on mitmed meie vilistlased filmi- ja telesaadete distsipliini teerajajad.Tööstuse lingid

Oleme tugevalt loonud sidemeid peamiste Londoni näituste ja uurimiskohtadega, nagu BFI Southbank, ICA, Lux ja Close-Up, samuti võtmekriitikud, teoreetikud, kuraatorid ja festivalid. Pakume nii nendele saitidele külastusi kui ka festivale nagu Rotterdami filmifestival.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem