MA filmistuuringute, programmeerimise ja curation

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Uuenduslik uus MA, mis on koostöös BFI-ga andnud õpilaste ettevalmistamiseks filmide näitamise, programmeerimise, kriitika või arhiivitöö edukaks karjääriks.

National Film and Television School telekooli filmiõppe programmeerimis- ja kurameerimismeistrid, mis on välja antud koostöös BFI-ga, on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad teha karjääri laiemas filmi- ja meediumikultuuris, seda kas kuratsiooni, näituse, kriitika, arhiivide alal , säilitamine või restaureerimine. Kursus annab üksikasjaliku ülevaate kontseptsioonidest, kontekstidest ja kriitilistest mõtetest, mis on kujundanud filmi tootmise ja vastuvõtmise, mis on aluseks kiiresti muutuva kaasaegse filmi ja liikuva pildikultuuri seotusele. Range akadeemiline raamistik on kombineeritud reaalmaailma rakendustega, mis võimaldab igal tudengil arendada oma oskusi, teadmisi ja mõistmist, et luua tugev alus karjäärile filmi- ja meediumite alal.

Ma toetan igati kõiki selliseid kursusi nagu NFTS Film Studies MA. Andekate inimeste leidmine ja arendamine, kes saavad unustamatu sisu programme, on hinnatud. "- Efe Cakarel, asutaja, MUBI
 • Kursus viiakse ellu koostöös BFI-ga (Ühendkuningriigi filmi juhtivorgan), kes pakub praktilisi praktilisi võimalusi ka mitmesuguste kuratoorsete ja kriitiliste tegevuste jaoks.
 • Kursuse viivad läbi filminäituste ja levitamise, festivalide, arhiivide ja filmikriitika alal tegutsevad professionaalid koos teadlaste ja filmitegijatega
 • Õpilased kursusel osalevad filmifestivalidel.
 • Õpilased õpivad, kuidas filmitööd kontseptualiseerida idee, vormi ja stiili osas, samuti mõista filmi ja publiku suhteid.
 • Õpilased õpivad tundma filmide näituse, levitamise ja säilitamise praktilisi külgi muutuvas digimaastikus.
 • Õpilased õpivad filmikriitika ja kommentaaride tava, sealhulgas filmide, filmitegijate ja laiema kultuuri ülevaatamist ja kriitiliste kirjutamist.
 • Õpilastel on võimalus korraldada festivale, pop-up-seansse ja muid üritusi.
 • Juurdepääs NFTSi meistriklassidele, mida juhivad suured filmi-, televisiooni- ja mängude loomingulised tegelased.

Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .

TAOTLUSE TÄHTAEG: 21. NOV 2019

Sisenemise nõuded

See kursus kutsub õpilaste taotlusi BA (Hons) kraad (või samaväärne) kunsti, humanitaarteaduste või teaduse. Film ja meediaga seotud kraadid, kuigi teretulnud, ei ole vastuvõtmiseks vajalikud.

Taotlejad, kellel ei ole kraadi, kuid kellel on erialane töökogemus, võidakse kaaluda ka vastuvõtmiseks. Nendel juhtudel on vaja asjakohast kirjalikku tööd koos kutsekvalifikatsioonide üksikasjadega. Seejärel saadetakse taotlus läbivaatamiseks NFTS kontsessioonikomiteele.

Rakenda koos

 • Palun esitage lühike essee kas a) Filmi kultuuri säilitamine arhiveerimise, näitamise ja restaureerimise kaudu
 • Või b) arutage kinoostuse ja näituse muutuvaid vorme.
 • Kirjutage ülevaade kas: a) tänapäevasele filmile, mis on teie muljet avaldanud või b) varasema filmi, mis teie arvates on kunstilise või ajaloolise tähtsusega. Läbivaatamine ei tohiks ületada 1000 sõna.
 • Valige liikumine kinos või ühes konkreetses riiklikus kinos, mis on teile tähtis. Lühidalt arutage oma isiklikku vastust sellele. See ei tohi ületada 1000 sõna
 • Arutlege ühe autori või kino kriitiku või ühe kriitilise kirjapildi filmi kohta, mis on sind mõjutanud. Arutlege, miks sa leidsid selle autori / väärtusraamatu.
KUIDAS KANDIDEERIDA

Võite taotleda meile otse NFTS-i kaudu, klõpsates alloleval lingil:

 • KASUTATAKSE FILMIDE UURINGUTE PROGRAMMIMINE
 • Saate esitada taotlusvormi kaudu veebis või alla laadida taotlusvormi tekstidokumendi, mis esitatakse e-posti teel

Kursuse valimisel veenduge, et olete lugenud sisestamise nõudeid ja üksikasju toetavate materjalide kohta, mis peaksid teie taotlusega kaasas olema.

Teie taotluse aeg

Meil on hea meel pakkuda taotlusi 24/7 ja 365 päeva aastas kuni tähtaja lõpuni.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Loe edasi

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Näita vähem