See uuenduslik uus kursus pakub võimalust omandada nii olulised oskused kui ka kriitiline teadlikkus, mis on vajalik karjääri jätkamiseks kaasaegse filmikunsti ja näituse mitmesugustes valdkondades, olgu selleks siis tööstuses või teadustöö valdkonnas. See võib hõlmata ka muuseumi või kunstikeskuse tööd; festivalide korraldamine; näitus, nii teatrietendus kui ka internetis; või kino programmeerimine.

Varasemad paigutused tööstuspartneritega, sealhulgas endise Tetley õlletehasega tegeleva kaasaegse kunsti juhtiv Tetley ja Leedsi rahvusvaheline filmifestival, võimaldavad teil seda näha, pakkudes teile praktilisi oskusi, mida peate edukalt korraldama ja eksponeerige filme.

Klassiruumis töötavad moodulid selgitavad muu hulgas programmide, arhiivide ja filmiauadete teooriat juhtumiuuringute, sealhulgas kinode, kunstigaleriide ja festivalide kohta.

Kursuse eelised

Te astute Suurbritanniasse üks tuntumaid filmi- ja televisioonikoolusid Põhikoolikoolis, mille töötajad ja üliõpilased on teinud üle 25 aasta uuenduslikke ja auhinnatud filme. Selles koostöökeskkonnas töötate koos filmitegijatega, jagate ideede ja inspiratsiooni teiste loominguliste spetsialistidega.

Külastades tööstuse külastajaid ja edukaid vilistlasi, et jagada oma kogemusi ja teil on võimalus oma võrgustikke üles ehitada filmifestivalide külastuste ja ürituste kaudu. Varasemad õpilased on külastanud Chicagos asuvat CineYouthi filmifestivali ja näitavad regulaarselt oma tööd Sheffieldi DocFest'is. Meie akadeemilised töötajad on esitanud oma FrightFest'i filmid. Leeds elab ka Leedsi rahvusvahelisel filmifestivalil, nii et teil on piisavalt võimalusi näha, kuidas professionaalset üritust juhivad, kogevad seda ise.

Kooli teadustegevus aitab teil õppida, aidates teil mõista erinevate sihtrühmade konteksti. Näiteks 2013. aastal alanud filmikooli CINAGE projekti raames uuritakse ELi soovitusi terve ja aktiivse vananemise kohta, kaasates vanemaid inimesi kaasaegses kinos.

Teid õpetavad ekspert töötajad, sealhulgas külalislektor Jason Wood, kes aitasid kursuse välja töötada. Jason on Manchesteri home'i filmikunsti direktor. Ta on ka Manchesteri kunstikooli filmi uurimisprofessor ja kaasautor (koos Simon Barkeriga) eksperimentaalsest Ballardi kohandumisest Always (krahh). Eelmised Faber'i väljaanded on järgmised: Mehhiko kino Faberi raamat, Nick Broomfield: ikoonide dokumenteerimine ja New Briti kino krizofaberi raamat (koos Ian Haydn Smithiga). Praegu lõpetab ta romaani Green Gartside / Scritti Polittiga ja kirjutab hiljuti Iraani kino ajaloo (nii Faberi jaoks).

Keith Dando, kes juhib kooli õpetatud kraadiõppeprogramme, omab laialdast kogemust filmide turustamisel, levitamisel ja näitustel. Keith on kureerinud filmide näidendeid, sealhulgas Põhjamaade filmikooli näidendeid Leedsi rahvusvahelisel filmifestivalil ja The Royal Armories, ning oli Liverpooli lesbi ja gay filmifestivali kaasautor, režissöör ja programmeerija.

Dr Steven Gerrard on aastaid töötanud koostööprojektide ja partneritega nagu Swansea jalgpalliklubi, Walesi elu musuem ja National Trust.

Praeguste tööstusfilmide kureerijate ja programmeerijate poolt pakutakse ka külalisesinejaid ja meistriklasse, kes tagavad, et teid ajakohastatakse vastavalt sektori viimastele arengutele.

Sisenemise nõuded

Suurbritannia ja ELi nõuded: Taotlejatel peab olema vähemalt teine ​​klassi auhindade kraad või neil peab olema samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

IELTS: IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

Mature taotlejad: meie ülikool tervitab taotlusi küpse taotlejatele, kes näitavad akadeemilise potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Rahvusvahelised nõuded: Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

IELTS: IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida . Palun võtke meiega ühendust, kasutades sellel lehel päringuvormi.

Kas soovite parandada oma inglise keele oskust?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud. Võtke meiega ühendust küsitlusvormi abil.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev