MA filosoofia ja tehisintellekt

Üldine

Programmi kirjeldus

Humanitaarteaduste ja tehnoloogia ristumiskohas olev MA filosoofia ja tehisintellekt ühendab endas arvutamise, andmete ja infotöötlusega seotud teoreetiliste ja eetiliste probleemide uurimise ning võimalused arendada mõnda andmetöötluse oskust, mis toetab masinõppe hiljutisi edusamme. ja tehisintellekt. Kaasates olemuselt põneva teema, võib see tipptasemel magistrikraad teile pakkuda analüütiliste, tehniliste, eetiliste ja suhtlemisoskuste kombinatsiooni, mida tööandjad väga nõuavad.

connection, hand, human

Kokkuvõte

MA filosoofia ja tehisintellekt ühendab endas mitmesuguste filosoofiliste küsimuste uurimise, sealhulgas arvutiandmetega seotud eetiliste küsimuste uurimise koos võimalustega arendada andmeteaduse oskusi ja tehnikaid. See uuendusmeelne magistrikraad, mis on humanitaarteaduste ja tehnoloogia ristumiskohas, võib pakkuda teile mõtlemise, suhtlemise ja tehniliste oskuste kombinatsiooni, mida tööandjad taotlevad sektorites alates finants- ja kutseteenustest kuni loomemajanduse, valitsuse ja poliitika kujundamiseni. .

Eeldusel, et puudub taust filosoofias ega programmeerimises, tagatakse see, et õpilastel on filosoofia kraadiõppes vajalikud oskused ja teadmised, ning see pakub võimalusi omandada asjakohaseid kodeerimisoskusi ja põhjalikke teadmisi infotehnoloogia tehnikatest, mis toetavad hiljutisi edusamme masinas. õppimine ja tehisintellekt, kui õpilased seda soovivad.

Samal ajal võimaldab programm järk-järgult uurida selles valdkonnas tekkivaid eetilisi ja muid filosoofilisi probleeme, käsitledes vahetult neid käsitlevaid kursusi ning väitekirja, mis on pühendatud üliõpilase valitud heakskiidetud teema üksikasjalikule uurimisele.

Struktuur

Kolledži MA filosoofia ja tehisintellekt on 180-aineline programm.

Õpilased läbivad neli põhikursust, kaks "sügavuti" kursuse võimalust ja veel ühe "laiuse" võimaluse, kokku 120 ainepunkti.

Programm kulmineerub 100 000–12 000 sõnast koosneva väitekirja koostamisega, mille väärtus on 60 ainepunkti.

Õpetamine

Filosoofiakursusi õpetatakse väikestes loengutes / seminarides ja (kahe kursuse eranditega) õppejõudude üks-ühele juhendamise kaudu.

Andmeõppe kursusi õpetatakse loengute / seminaride, laborite ja sissejuhatavate sessioonide / tööaegade kaudu ning kasutatakse Jupyteri märkmikke.

Väitekiri hõlmab teaduskonna liikme juhendamisel sõltumatuid uuringuid.

Osalise tööajaga õpe

Magistriprogrammi saab võtta osalise tööajaga kahe aasta jooksul. Osakoormusega üliõpilased käivad täisajaga kolleegidega samades tundides, võttes igal õppeaastal 50% kursuse mahust.

Meie magistriprogrammid on nõudlikud ja soovitame üliõpilastel, et kui nad kavatsevad töötada ka kursuse kõrval, peaks nende töö olema olemuselt paindlik. Teeme siiski koostööd õpilastega, võttes võimaluse korral arvesse nende individuaalseid olusid ja vajadust, et olla paindlik oma sätete osas.

Hindamine

MA filosoofia ja tehisintellekti summeeriv hindamine toimub mitmete meetoditega, et tagada õpilastele võimalus näidata oma võimeid ja saavutusi. Õpilasi hinnatakse ka väitekirja puhul, mis sisaldab 10 000–12 000 sõna.

robot, woman, face

Karjääriarendus

MA filosoofia ja tehisintellekt varustab õpilasi mitmesuguste karjääride ja rollidega ühiskonnas. Tehisintellekt - eriti masinõppe tehnikate rakendamine suurtes andmekogumites - on ühiskonnas üha enam levinud. Seetõttu on üha suurem vajadus nende järele, kes suudavad sellest selgelt mõelda ja suhelda, seda nii tehnoloogiasektoris kui ka kogu era-, avalikus ja kolmandas sektoris, kellel on üha enam vaja sellega tegeleda.

Suurbritannias on ebaharilik võimalus õppida mõnda andmeteaduse ja AI tehnikat, õppides samal ajal filosoofiat magistriõppes. Lõpetajad, kes seda võimalust kasutavad, saavad rääkida oma tehniliselt mõtlevamate kolleegidega ja tahtmatutega, ületades nendevahelisi teadmiste lünki.

See aste meeldib neile, kes soovivad jätkata kraadiõpet filosoofia ja tehisintellekti alal, samuti neile, kes soovivad edendada oma karjääri tehnoloogia- ja nt finantsteenuste sektoris, eriti nende nn pehmemast küljest, sealhulgas kommunikatsioonist , turundus, müük ja ajakirjandus. See osutub kasulikuks ka avalikus sektoris töötavatele isikutele, kes peavad neist teemadest nii aru saama kui ka nendega suhtlema, näiteks poliitiliste küsimuste kaalumisel.

Sisenemise nõuded

Lõpetajad Pakkumisi tehakse tavaliselt taotlejatele, kellel on ülemise teise klassi kiitusega bakalaureuse kraad (või samaväärne). Iga taotlejat hinnatakse individuaalselt tema avalduse, viite ja isikliku avalduse kaudu.
Spetsialistid NCH tervitab küpsemaid õpilasi, kes võivad olla mõnda aega haridustee kaotanud ja kellel on samaväärne töökogemus.

Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks

Inglise keele nõuded

Tavaliselt nõutakse IELTS-i skaalal 7,0 (sh iga komponendi puhul 6,5). Kui teil on Ühendkuningriigis õppimiseks vaja viisa, võime IELTSi testi heaks kiita ainult UKVI heakskiidetud keskuses ja mitte ühtegi teist inglise keele testid Ühendkuningriigi valitsuse kehtestatud viisanõuete tõttu.

Nendest nõuetest võib vabastada ELi / EMP õpilased, kes on keskkooli eksamite käigus omandanud kõrgema taseme inglise keele või kes on vähemalt kolm aastat enne kandideerimist omandanud täielikult inglise keele hariduse. EL-i / EMP-i üliõpilased, kes õpivad IB (rahvusvahelist küpsustunnistust), võib vabastada, kui nad on saavutanud järgmised klassid: inglise keel A: inglise keel ja kirjandus või inglise kirjandus HL5 või SL6 või inglise keel B: HL5 või SL6.

Inglise keele kvalifikatsioon peab olema omandatud kahe aasta jooksul enne NCH-le kandideerimist.

Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education.

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education. Näita vähem