MA filosoofia

Üldine

Programmi kirjeldus

Filosoofia magistriõpe annab aluse arenenud tööle filosoofias. See on mõeldud nii neile, kellel on huvi teha magistriõppes enda huvides, kui ka neile, kes kavatsevad jätkata doktorikraadi. See programm võimaldab teil omandada teaduslike oskuste põhjalikku koolitust koos filosoofia kesksete tööde üksikasjaliku uuringuga. Teil on võimalus valida erinevate valikute hulgast, mis hõlmavad konkreetseid valdkondi ja konkreetseid filosoofe. Saate valida oma Pathway või võtta oma õpingute jaoks kasutusele lähenemisviisi.

Tutvustame oma kursust

Southamptoni filosoofia on rahvusvaheliselt tunnustatud oma teadustööga sellistes valdkondades nagu esteetika, normatiivsus ja filosoofia ajalugu. Southamptoni 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistiku filosoofia sai oma avaldatud töö jaoks Suurbritannias seitsmenda kõrgeima tulemuse, nii et võtate osa väga kõrgekvaliteedilisest meeskonnast.

Filosoofia magister on paindlik programm, mida saab kohandada vastavalt teie enda huvidele, pakkudes samal ajal kindlat alust mõnes filosoofia keskmes. See, kas olete lihtsalt kavatseb omandada oma bakalaureuseõppe või kavatseb jätkata uurimistööd, on see programm mõeldud teie vajaduste rahuldamiseks.

See programm võimaldab teil omandada teaduslike oskuste põhjalikku koolitust koos filosoofia kesksete tööde üksikasjaliku uuringuga. Teil on võimalus valida erinevate valikute hulgast, mis hõlmavad konkreetseid valdkondi ja konkreetseid filosoofe. Saate valida oma Pathway või võtta oma õpingute jaoks kasutusele lähenemisviisi.

  • Kestus: 1 aasta (täiskohaga); 2 aastat (osalise tööajaga)
  • Alguskuupäev: september
  • Lõppkuupäev: 1. september (taotluse esitamise otsust ei ole võimalik õigeaegselt tagada, välja arvatud juhul, kui selleks kuupäevaks on esitatud täielik taotlus - õppuritele, kes vajavad viisat õppimiseks, peaks ka viisaprotsessidele võimaldama lisaaega)
  • Dissertatiivi pikkus: 20 000 sõna

Täiendõppega laenud on saadaval.

Valikumenetlus

  • Sisemine: 10
  • Keskmised taotlused koha kohta: 2
  • Akadeemilise sisenemise nõuded: esimese või teise taseme kõrgharidusega kraad või samaväärne standard teistes kvalifikatsioonides, mille on heaks kiitnud filosoofia ülikool või vastav teema.
  • Inglise keele sisestamise nõuded: üldine IELTS 7,0, kirjalikult vähemalt 7,0, lugemis-, kuulamis- ja kõnelemiskiirus 6,5 või samaväärne standard ülikooli poolt heaks kiidetud kvalifikatsioonidega.
  • Valikumenetlus: veebipõhine rakendus

Selleks, et hinnata sobivust muidugi, võib intervjuu igal üksikul juhul nõuda.

Tüüpiline kursuste sisu

Te võtate seitse moodulit ja kirjuta väitekirja (pikkusega 20 000 sõna). Moodulid sisaldavad kolme kohustuslikku moodulit, kaks individuaalselt kokku lepitud teemat ja kaks täiendavat valikulist moodulit. Nende moodulite hinnanguline töö esitatakse ettekannete, kriitiliste kommentaaride, esseede ja uurimisettepanekute vormis. Teie väitekiri võib moodustada täiendava kõrghariduse MPhil / PhD doktoriõppe selgroog.

Kuidas sa õpid?

Magistriprogrammi õpetamisel juhivad akadeemilised töötajad, mis võimaldavad teil osaleda Southamptoni humanitaarteadustes läbi viidud maailma juhtivate teadusuuringutega ja aidata kaasa sellele. Te lõpetate uurimisoskuste arendamise põhiprogrammi koos mitme mooduliga, mille valite vastavalt oma isiklikele eesmärkidele ja eesmärkidele. Iga programm pakub laia ja põnevat valikut meie erialadega seotud mooduleid, mida juhendavad teadlased, kes on oma valitud teadusvaldkondade eksperdid ja kes soovivad teiega kogemusi kaasata.

Hindamine

Teid hinnatakse esseede ja ettekannete abil, mis võimaldavad meil hinnata ja anda tagasisidet oma suutlikkuse arendamise kohta, et tõlgendada, analüüsida ja kritiseerida arutlusel olevaid filosoofilisi tekste, probleeme ja seisukohti. Mitte ainult seda, vaid sind hinnatakse ka läbi väitekirja suve jooksul. 20 000 sõna väitekiri on oluline osa vajalike oskuste omandamisel ja teadustöö meetodite rakendamisel. Teie juhendaja saab regulaarselt ja toetavalt nõu, juhiseid ja tagasisidet oma edusammude kohta.

Professionaalne areng

Magistriõpe võimaldab teil edasi arendada võtmeoskusi tööandjad püüavad näiteks: aja juhtimine; probleemi lahendamine; meeskonnatöö; tähtaeg ja projektijuhtimine; kultuuriline teadlikkus; töötades iseseisvalt; oma algatusel; suhete loomine; kriitiline mõtlemine ja uurimistöö analüüs. Ennekõike õpid oma ideede ja entusiasmi suhelda paljudele vaatajaskondadele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... Loe edasi

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. Näita vähem