MA filosoofias ja teaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Virtuaalne lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste õpilaste ja töötajatega mugavalt oma kodust? Liituge virtuaalse avatud uste päevaga 3. detsembril 2019!

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust filosoofias või muus valdkonnas, millel on suur filosoofiline komponent.
 • Hankige kriitilise lugemise, analüütilise mõtlemise, poliitikate koostamise ja arutelude oskus ning kasutage neid oskusi oma teadusuuringute kaudu.
 • Uurige filosoofia ja teaduse suhete ajaloolist arengut tänapäevani ja alustage arutelusid, mis käsitlevad teaduse rolli ühiskonnas.
 • Valmistage end ette meediakarjääriks, poliitikakujundamiseks, valitsusväliste organisatsioonide või valitsuste harimiseks või nõustamiseks.

Miks õppida filosoofiat ja teadust ning Radboud University ?

Filosoofia ja teaduse magistriprogrammis pööratakse suurt tähelepanu filosoofia ja teaduse ajaloolisele ja süsteemsele seosele - see on ainulaadne lähenemisviis Madalmaades - ja seda juhib filosoofia ja teaduse ajaloo keskus (CHSP).

Meie programmi eesmärk on anda teile programmi ülesehituse paindlikkus ja see edendab interdistsiplinaarset lähenemist, võimaldades teil jätkata neid teemasid, mis teile kõige huvitavamad on. Ja väikeste, mitmekesiste rühmarühmadega võite olla kindel, et teil on loengute ja kaasõpilastega palju võimalusi aruteluks.

Mida sa õpid?

Filosoofia ja teaduse ühendamisel on selle programmi eesmärk rõhutada kahe valdkonna ühist ajalugu ja tänapäevaseid sündmusi, mis viisid lahususeni, valades filosoofilise tõe teadusliku instrumentaali vastu.

Uurite seda ühist ajalugu ja uurite meie kaasaegse maailmapildi kujunemist, mille on kujundanud teaduslik mõte, mis loodab teadusele vastata meie teoreetilistele küsimustele ja lahendada meie praktilisi probleeme.

See programm võimaldab teil tegeleda ka läbitungivaid mõisteid, nagu ruum ja aeg; jälgige mõtte arengut ja Darwini evolutsiooniteooria mõjusid meie vaimsete kategooriate kujundamisel; uurida selliste autorite nagu Habermas ja Foucault teaduse filosoofilist kriitikat; ning mõtiskleda teadusliku maailmapildi ja selle tuleviku üle.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Ajakirjanikud või meedia
 • Poliitik või poliitika nõustaja
 • Sidejuhid
 • Ärijuht

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetanud filosoofia bakalaureuse kraadi või omama muud bakalaureusekraadi filosoofilise komponendiga vähemalt 60 kraadi.

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥577 (paberil põhinev) või ≥90 (internetipõhine)
 • IELTS skoor on ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

* Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Programmid algavad veebruaris

 • EMP-välised üliõpilased: 1. november
 • EMP tudengid: 1. detsember

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem