MA filosoofias

Üldine

Programmi kirjeldus

Filosoofia osakonna õppejõududel on tugevad küljed poliitilises ja sotsiaalses filosoofias (sh feminism ja rassifilosoofia); meelefilosoofia; teaduse filosoofia; keele filosoofia, eetika, esteetika, metafüüsika ja epistemoloogia; ja mandri filosoofia (sealhulgas Nietzsche ja fenomenoloogia).
Filosoofia osakonna pakutav magistriprogramm (MA) on Ameerika Ühendriikides aastaringselt kõrgeima astme seas. See on tugev rekord panna oma õpilased suurepärane Ph.D. filosoofias. Programm on ideaalne üliõpilastele, kes soovivad jätkata Ph.D. filosoofias, kuid kelle bakalaureuseõpe selles valdkonnas ei pruugi kvalifitseeruda konkurentsivõimeliste doktoriprogrammide jaoks.
Meil on ka rekord, mis annab meie õpilastele konkurentsiõiguse ja JD / Ph.D. programmid. Meie programm on mõeldud valmima kahe aasta jooksul, kuid mõned õpilased otsustavad jääda kolmandaks aastaks.
Igal aastal pakutakse vähemalt kuut seminari, tavaliselt teaduskonna teaduslikel huvidel, sealhulgas sotsiaalne ontoloogia, bioloogia filosoofia, metaeetika, tavaline keelefilosoofia ja filosoofia ajaloo eriteemad.
Õpilased peavad läbima 12 kursust, sealhulgas intensiivse loogikakursuse ja kraadiõppeseminari. Töö ei ole vajalik.

Programmi nõuded

Kokkuvõte

Filosoofia magistriõpe nõuab 12 kursuse läbimist. Kursused peavad vastama laiuse nõudele. Igast kolmest (3) jaotuskohast on vaja kahte kursust, millest üks peab olema määratud põhikursus.

Kursuste töö

Kursus koosneb kaheteistkümnest (12) kõrgema taseme filosoofia kursusest (kursused on 100 või rohkem). Me ei võta ülekandekursuseid vastu.
Kaksteist (12) kursust peavad sisaldama:
 • Phil 103: loogika
  Õpilased, kellel on tõestatud tugevus loogikas, võivad olla loogilisest nõudest vabastatud.
 • Phil 297: Graduate Writing Seminar
  See kursus on mõeldud selleks, et aidata üliõpilastel toota programmis kõrgelt töödeldud paberit. See dokument võib olla Ph.D. taotlejatele.
Kursused peavad vastama laiuse nõudele. Nendes kolmes (3) valdkonnas on vaja kahte kursust:
 1. Normatiivne filosoofia
 2. Filosoofia ajalugu
 3. Metafüüsika ja epistemoloogia
Kõik ülemise taseme filosoofia kursused, välja arvatud lõpetajate kirjutamise seminar, jagunevad vähemalt ühte kolmest levitamisalast.
Kursuste peab vastama ka põhikursuste nõudele. Ühe ülaltoodud kolme jaotuspiirkonna puhul on vajalik üks määratud põhikursus. Põhikursused, mida pakutakse korrapäraselt (kas kord aastas või kaks korda aastas), sisaldavad järgmist:
 1. Normatiivses filosoofias: eetiline teooria, poliitiline filosoofia
 2. Filosoofia ajaloos: iidne filosoofia, kaasaegse filosoofia ajalugu
 3. Metafüüsikas ja epistemoloogias: epistemoloogia, metafüüsika, keelefilosoofia, meelefilosoofia
Lisaks ülaltoodud kursustele võib teisi semestris pakkuda ka teisi, mis loetakse üheks kolmest levitamispiirkonnast "tuumaks". Need kursused määratakse selliseks enne seda semestrit.
Otsustades, milliseid kursusi võtta, peaksid õpilased olema teadlikud sellest, et mõnda neist pakutakse regulaarselt ja mõned mitte.

Õppe eesmärgid

 • Tugeva doktorikraadi vastuvõtmise ettevalmistamine hea töökoha arvestusega.
 • Sügavad ja laialdased teadmised filosoofilistest probleemidest ja meetoditest normatiivse filosoofia, filosoofia ajaloo ja metafüüsika üldistes valdkondades
 • Teadmised kaasaegse formaalse loogika aluspõhimõtetest, kaasa arvatud lause loogika, kvantifitseerimise teooria ja metaheooria.
 • Mõistmine tihedate ajalooliste ja kaasaegsete filosoofiliste tekstide käsitlemisele.
 • Filosoofiliste seisukohtade, argumentide ja vastuväidete suuline sõnastamine.
 • Võime käsitleda filosoofilise paberi kirjutamise etappe: nimelt teema valimine, kirjanduse ülevaatuse läbiviimine, kindla argumendi koostamine, vastuväidete ennetamine ja käsitlemine, kriitilise tagasiside hankimine ja kriitika vastusena läbivaatamine.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlik GRE nõutav
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Kolm soovituskirja
 • Kirjaproov
Kuigi iga rakendust hinnatakse terviklikult, on eduka rakenduse oluline osa kirjutamisproov. Ideaalne kirjutamise näidis on teie kirjutise tükk, mis kõige paremini avaldab teie filosoofilisi võimeid. See ei pea olema filosoofiapaber. Kirjutatava proovi ideaalne pikkus on umbes 15 lehekülge, kahekordne. Enam kui 20 lehekülge on ilmselt liiga pikk, 10 tõenäoliselt liiga lühike.
Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem