MA filosoofias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Filosoofia osakonna õppejõududel on tugevad küljed poliitilises ja sotsiaalses filosoofias (sh feminism ja rassifilosoofia); meelefilosoofia; teaduse filosoofia; keele filosoofia, eetika, esteetika, metafüüsika ja epistemoloogia; ja mandri filosoofia (sealhulgas Nietzsche ja fenomenoloogia).

Filosoofiaosakonna pakutav magistrikraad (MA) on Ameerika Ühendriikide seas igavesti kõrgem omataoline. Sellel on oma üliõpilaste suurepärase doktorikraadi omandamise rekord. programmid filosoofias. Programm on ideaalne tudengitele, kes soovivad jätkata doktorikraadi omandamist. filosoofias, kuid kelle aine bakalaureuseõppe ettevalmistamine ei pruugi neid kvalifitseerida doktorantideks.

Meil on ka rekord oma õpilaste konkurentsiõiguse ja JD / Ph.D-i paigutamisest. programmid. Meie programmi eesmärk on lõpetada kahe aasta pärast, kuid mõned õpilased otsustavad jääda kolmandaks aastaks.

Igal aastal pakutakse vähemalt kuut seminari, tavaliselt teaduskonna teaduslikel huvidel, sealhulgas sotsiaalne ontoloogia, bioloogia filosoofia, metaeetika, tavaline keelefilosoofia ja filosoofia ajaloo eriteemad.

Õpilased peavad läbima 12 kursust, sealhulgas intensiivse loogikakursuse ja kraadiõppeseminari. Töö ei ole vajalik.

Programmi nõuded

Kokkuvõte

Filosoofia magistriõpe nõuab 12 kursuse läbimist. Kursused peavad vastama laiuse nõudele. Igast kolmest (3) jaotuskohast on vaja kahte kursust, millest üks peab olema määratud põhikursus.

Kursuste töö

Kursus koosneb kaheteistkümnest (12) kõrgema taseme filosoofia kursusest (kursused on 100 või rohkem). Me ei võta ülekandekursuseid vastu.

Kaksteist (12) kursust peavad sisaldama:

 • Phil 103: loogika
  Õpilased, kellel on tõestatud tugevus loogikas, võivad olla loogilisest nõudest vabastatud.
 • Phil 297: Graduate Writing Seminar
  See kursus on mõeldud selleks, et aidata üliõpilastel toota programmis kõrgelt töödeldud paberit. See dokument võib olla Ph.D. taotlejatele.
Kursused peavad vastama laiuse nõudele. Nendes kolmes (3) valdkonnas on vaja kahte kursust:
 1. Normatiivne filosoofia
 2. Filosoofia ajalugu
 3. Metafüüsika ja epistemoloogia

Kõik ülemise taseme filosoofia kursused, välja arvatud lõpetajate kirjutamise seminar, jagunevad vähemalt ühte kolmest levitamisalast.

Kursuste töö peab vastama ka põhikursuse nõudele. Kõigist kolmest ülaltoodud jaotusalast on vaja ühte määratud põhikursust. Põhikursused, mida pakutakse regulaarselt (kas kord aastas või kaks korda aastas), hõlmavad järgmist:
 1. Normatiivses filosoofias: eetiline teooria, poliitiline filosoofia
 2. Filosoofia ajaloo jooksul: iidne filosoofia, moodsa filosoofia ajalugu
 3. Metafüüsikas ja epistemoloogias: epistemoloogia, metafüüsika, keelefilosoofia, meelefilosoofia

Lisaks ülaltoodud kursustele võib teisi semestris pakkuda ka teisi, mis loetakse üheks kolmest levitamispiirkonnast "tuumaks". Need kursused määratakse selliseks enne seda semestrit.

Otsustades, milliseid kursusi võtta, peaksid õpilased olema teadlikud sellest, et mõnda neist pakutakse regulaarselt ja mõned mitte.

Õppe eesmärgid

 • Tugeva doktorikraadi vastuvõtmise ettevalmistamine hea töökoha arvestusega.
 • Filosoofiliste probleemide ja meetodite sügav ja lai tundmine normatiivse filosoofia, filosoofia ajaloo ning metafüüsika ja epistemoloogia üldvaldkondades.
 • Teadmised kaasaegse formaalse loogika aluspõhimõtetest, kaasa arvatud lause loogika, kvantifitseerimise teooria ja metaheooria.
 • Mõistmine tihedate ajalooliste ja kaasaegsete filosoofiliste tekstide käsitlemisele.
 • Filosoofiliste seisukohtade, argumentide ja vastuväidete suuline sõnastamine.
 • Võime käsitleda filosoofilise paberi kirjutamise etappe: nimelt teema valimine, kirjanduse ülevaatuse läbiviimine, kindla argumendi koostamine, vastuväidete ennetamine ja käsitlemine, kriitilise tagasiside hankimine ja kriitika vastusena läbivaatamine.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlik GRE nõutav
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Kolm soovituskirja
 • Kirjaproov

Ehkki igat taotlust hinnatakse terviklikult, on eduka rakenduse oluline osa kirjutamisproov. Ideaalne kirjutamisproov on teie kirjatükk, mis väljendab kõige paremini teie filosoofilisi võimeid. See ei pea olema filosoofiadokument. Kirjutamisproovi ideaalne pikkus on umbes 15 lehekülge, kahe vahega. Üle 20 lehe on ilmselt liiga pikk, samas kui 10 on ilmselt liiga lühike.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem