MA filosoofias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Humanitaarteaduskonna filosoofiainstituudi pakutav magistrikursus on kaheaastane täisajaga programm, mis koosneb neljast semestrist. Õpilastel peab olema teatud filosoofiline taust - vähemalt 30 ainepunkti bakalaureuseõppe osana. Üliõpilastel on võimalus koostada oma õppe- ja teadusprogramm õpingute juhendaja (enamasti erineb nende juhendaja) juhendamisel. Selle seadistamise eesmärk on anda paindlikkust ja samal ajal juhendamist, et õpilased saaksid põhjaliku ülevaate ja põhjaliku filosoofiaalade põhjaliku maandamise. Samal ajal peavad õpilased tegelema uurimistööga kas filosoofia ajaloo mõnes valdkonnas või süstemaatilise filosoofia mõnes valdkonnas. Need uuringud viisid magistritöö projektini.

See programm on soovitatav taotlejatele, kes soovivad süvendada oma teadmisi filosoofiast ja kavatsevad jätkata akadeemilist karjääri või kavatsevad töötada humanitaarteaduste ekspertidena, pöörates rõhku filosoofiale, sellistes töökohtades nagu kirjastused, kultuurikeskused, rahvusvahelised ettevõtted, avalikud teenistused või valitsusvälised organisatsioonid.

Kursus võimaldab üliõpilastel läbi viia filosoofia uurimisprogrammi ja valmistada neid ette doktoriõppeks.

Programmi õpetajatel on märkimisväärne rahvusvaheline kogemus. Nad on õppinud ja / või töötanud teadusprojektides välismaal. Filosoofiainstituudi erinevatel osakondadel on akadeemiline koostöö ja vahetusprogrammid erinevate Euroopa ülikoolide ja teaduskeskustega. Tal on Erasmuse partnerlus Pittsburghi ülikooliga, Tel Aviv ja mitme suurema Euroopa ülikooliga

Spetsialistid

Spetsialiseerumiste asemel on filosoofiaprogramm korraldatud paindlikult, et tudengid saaksid oma õpinguid juhendada oma juhendaja juhendamisel. Õpilastelt nõutakse, et nad valiksid oma õpingutes ja teadustöös fookuspunkti, teenides 48 ainepunkti kas filosoofia ajaloos või süstemaatilises filosoofias.

Programmi tugevus

Filosoofia on üks arheoloogia ja lingvistika kõrval kolmest peamisest kunsti- ja humanitaarteaduste valdkonnast, kus Eötvös Loránd University on QS-i loendites (150-200). Eötvös Loránd University filosoofiaõpingute peamine eripära on tasakaal filosoofia ajaloo ja distsipliini süstemaatiliste aspektide vahel. Nii ei õpi meie õpilased mitte ainult hästi lääne traditsiooni arengu üksikasjadega, vaid õpivad ka hindama seoseid distsipliini ja distsipliini probleemide vahel praegu ning nende arutelude ajaloolised motivatsioonid annavad neile ülevaate sellest, kuidas neid teemasid on läbi aegade liigendatud ja käsitletud.

Karjäärivõimalused

See programm on soovitatav taotlejatele, kes soovivad süvendada oma teadmisi filosoofiast ja kavatsevad jätkata akadeemilist karjääri või kavatsevad töötada humanitaarteaduste ekspertidena, pöörates rõhku filosoofiale, sellistes töökohtades nagu kirjastused, kultuurikeskused, rahvusvahelised ettevõtted, avalikud teenistused või valitsusvälised organisatsioonid.

Vastuvõtutingimused

Riiki sisenemise nõuded

Sissesõidunõudeid saavad taotlejad täita kahel viisil: 1 või 2:

 1. Kraadi täielik kinnitamine. Taotlejal on ülikooli vabade kunstide bakalaureuse kraad.
 2. Üksikasjalik krediidi täitmine. Taotlejad, kellel on mõni muu ülikooli bakalaureusekraad, võivad programmi astuda, kui nad saavad näidata vähemalt 30 ainepunkti (või samaväärset) kursuste tööd, mis hõlmavad järgmisi valdkondi: filosoofia, esteetika ja eetika.

Üksikasjaliku krediidi 2. variandi puhul taotletakse taotleja bakalaureusekraadi ärakirja ning 30 ainepunkti kursuste kirjeldusi.

Haridus- ja tulemusnõuded määrab kindlaks Inimeste võimete ministeerium, määrus nr 18/2016. (VIII. 5.). Taotluse ja sisseastumisprotsessi üksikasjad on määratletud ELTE organisatsiooniliste ja operatiivmäärustega.

Keelenõuded
 • Soovitatav inglise keel - (C1)

Sõltuvalt tema (akadeemilisest) profiilist võidakse taotlejale pakkuda ettevalmistavaid kursusi, kui see tase pole veel saavutatud.

Taotlusega koos esitatavad dokumendid
 • Online-taotlusvorm
 • Keskkooli tunnistus
  Notariaalselt kinnitatud koopia ainult nõudmisel
 • Bakalaureusekraad
  Teie lõpetatud bakalaureuse kraadi ametlik koopia
 • Kirjete protokoll
 • CV
 • Motivatsioonikiri (maksimaalselt 500 sõna)
 • Essee
  Kokku 5-15 lehekülge. See võib olla essee või selle osad; alternatiivina lõputöö peatükk või selle osad. Esitage vähemalt 5 ja maksimaalselt 15 lehekülge (üksikute vahedega).
 • Uurimistöö tööplaan
 • Passi põhilehtede koopia (peab kehtima)
  Skaneeritud, värvilised peavad olema kõik isiklikud andmed ja kehtivusaeg. Pass peab olema kehtiv.
 • Kandideerimistasu ülekande koopia
 • Sisseastumiseksami tasu koopia
 • Keeletunnistus
  Esitada tuleb ametlik testi tulemus või sertifikaat; vaadake programmispetsiifilisi nõudmisi
 • Muu: sertifikaatide ja dokumentide ametlik ingliskeelne tõlge, kui originaali keel pole inglise keel.
Valikulised vastuvõtu dokumendid
 • Elulookirjeldus inglise keeles
  MS Wordi vormingus ühe madala eraldusvõimega fotoga
 • Uurimistöö ettepanek
  Lisateabe saamiseks pöörduge koordineeriva osakonna poole
 • Viitekiri
  Seda nimetatakse ka "soovituskirjaks". Endiselt juhendajalt ja / või tööandjalt. Esitada saab maksimaalselt 2 soovituskirja.
 • Volikiri
  Kui taotleja kasutab taotlusprotsessi ajal lepinguta kolmanda osapoole teenuseid, tuleb allkirjastada volikiri. Taotlusi ei töödelda ilma.
Taotlemise kord

Rakendus käivitatakse veebipõhises rakendussüsteemis. Õpilased peavad registreeruma süsteemis, täitma veebipõhise taotlusvormi, laadima üles vajalikud dokumendid ja kandideerimise ajal täitma juhiseid.

Taotlusi menetletakse ainult siis, kui avaldustasu (150 EUR; tagastamatu) on kantud teaduskonna pangakontole.

Tulemused ja ametlik otsus tehakse teatavaks taotluste süsteemis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Loe edasi

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Näita vähem
V ringkond , Szombathely , Budapest + 2 Rohkem Vähem