MA fotograafia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kõige uuemad stuudiod ja digitaalsed tumedamad ruumid annavad teile vabaduse kujundada eristav heliriba, kasutades fotograafiapraktikat.

Teooria ja praktika

Kuigi meie kraadiõppe fotograafia kursus on tava juhitud, õpetanud osad kaaluvad konteksti ja teoreetilisi aspekte fotograafia. Koostööst, esteetilistest / anti-esteetilistest ja tehnoloogilistest determinismidest uute tehnoloogiate mõjuga saate lahendada mitmesuguseid tavasid puudutavaid teemasid.

Samuti soovitatakse teil süvendada arusaamist teie tööalastest professionaalsest ja ärikontseptsioonist ning uurida tänapäevases fotograafias liikuvat pilti.

Hankige väärtuslik kokkupuude tööstusega

Teil julgustatakse arendama oma visuaalses praktikas kogu oma kursuse jooksul tugevat individuaalset häält. Seminarid ja seminarid julgustavad teid uurima keerukat seost individuaalse praktika ja kliendiga juhitava töö vahel.

NUA reputatsioon reklaamis, moes ja toimetuses fotograafias ning ülikooli seosed tööstuse ja kutseorganisatsioonidega, sealhulgas fotograafide ühendus, pakuvad ainulaadseid võimalusi selle teema uurimiseks üksikasjalikult.

Magistriõpe

Avastage mõne meie kraadiõppe üliõpilase tööd Norwich University of the Arts .

Lõpetajad töötavad laias valikus karjääri, sealhulgas:

  • Vabakutseline fotograaf
  • Kunstijuht
  • Pildiraamatukoguhoidja
  • Tehnik
  • Pilditootja
  • Pildiredaktor
  • Visuaalne kunst
  • Õpetamine / lektoraat
  • Teadustöö / PhD

Riiki sisenemise nõuded

Osalejad peaksid tavapäraselt saavutama BA (Hons) / BSc kraadi 2: 1 või kõrgemal (või selle samaväärsel tasemel), mis on seotud teie kavandatava õpingutega.

Taotlejad, kellel on kraad teistest haridusstandarditest, võidakse kaaluda ka sisenemiseks, tingimusel et nende taotluses esitatakse rahuldav portfoolio kunst, disain või meediatöö.

Magistrikraadi (MA) sisenemise pakkumine põhineb ootusel, et teil on potentsiaal täita õppe eesmärgi eesmärke ja saavutada standard, mis on vajalik konkursi edukaks läbiviimiseks.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Näita vähem