MA fotograafia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Fotokunsti MA pakub dünaamilist fotograafiapraktika ja uurimistöö kombinatsiooni, et toetada oma arengut kunstnikuna. Avatud mõtlemisega keskkonnas laiendate oma fotograafia piire, edendades oma enda visuaalset ja kontseptuaalset lähenemist. Meie rahvusvaheliselt tunnustatud fototöötajad toetavad üliõpilasi täielikult ja inspireerivad põnev valik tuntud fotokunstnikke ja mõtlejaid.

Westminsteri Meedia-, Kunsti- ja Disainikoolis asuval asutusel on juurdepääs ulatuslikele fototeenustele ja hulgaliselt interdistsiplinaarseid teadmisi. Sa oled osa maailmakuulsast fotograafiauuringute keskusest.

Fotokunsti magistriõpe on hiljuti uuendatud kursus, mis tugineb endisele fotograafiate magistriõppele (1996-2016). Kursus võitleb ülikoolis esirinnas pika ja uhke tipptehnoloogia traditsiooni.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Põhimoodulid

 • Fotograafia praktika
 • Uurimismeetodid
 • Väitekirja või magistritöö projekt
Valikute moodulid
 • Kaasaegsed arutelud
 • Fotograafia ja esteetika
 • Pildi teooriad
Optsioonimoodulid dokumentaalfotograafiast ja fotoajakirjandusest MA
 • Avaldatud lehe ajalugu ja teooria
 • Fotograafia kirjutamine

Sisenemise nõuded

Edukad taotlejad omandavad tavaliselt hea bakalaureuse- või bakalaureusekraadi fotograafias või kunstis, kunstiajaloos, kultuuri- ja meediaõppes. Samuti on teretulnud fotograafia või sellega seotud tavade kohta televisioonis, filmides ja laiemas visuaalses kunstis heade kogemustega taotlejad. Taotlejad, keda need puuduvad, võidakse vastu võtta erandlikel asjaoludel, tingimusel et taotleja suudab tõendada oma võimet kursuse nõudmistele vastata. Tavaliselt peetakse intervjuu ja praktilise töö portfell, mis näitab taotleja oskusi, kirge ja ambitsioone oma fototöö arendamiseks. Samuti võib taotleda tõendeid kirjalike oskuste ja teadmiste kohta. Kui inglise keel on teie teine keel, peate IELTS 6.5 iga elemendiga 6,0.

KarjäärKarjäär

Fotokunsti magistrikraad on ebatavaliselt mitmekülgne kvalifikatsioon, mis valmistab teid olema kunstnik / fotograaf, kes töötab ambitsioonika kaasaegse kunsti kõrgeimal tasemel, ning annab teile ka mitmeid ülekantavaid oskusi, mis on olulised 21. sajandi loomemajanduse jaoks.

Kursuse lõpetajad töötavad iseseisva kunstnikuna / fotograafina ning ka kirjanike, pedagoogide, kriitikute, kirjastajate, kuraatorite, galeriide, pildiredaktorite ja teadlaste töös. Mitmed lõpetajad jätkavad oma uurimistööd doktoriõppe tasemel.

Kursuse vilistlased (endise pealkirjaga Foto-uuringud MA) töötavad nüüd kogu maailmas mitmesugustes karjäärides, mis nõuavad loovust, teadustööoskusi ja visuaalsete piltide kriitilist analüüsiKarjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem