109953_109839_GEO_Logo_engl.jpg

Umbes

Meie magistriprogrammi „Inimgeograafia: globaliseerumine, meedia ja kultuur” keskmes on ruumi, ühiskonna ja kultuuri (võimu) suhte taasläbirääkimised praeguse hilisema postmodernistliku globaliseerumise ajastul. Erilist rõhku pannakse küsimustele: kuidas neid uusi või ümberkujundatud suhteid vahendatakse? Millised sotsiaal-kultuurilised väljakutsed sellega kaasnevad? Kuidas saab neid probleeme poliitiliselt käsitleda?

Meedia-tundlik kultuuri geograafia on võtmetähtsusega ajal, mil digitaalsed tehnoloogiad läbivad kõik meie eluvaldkonnad ja muudavad oluliselt meie suhtlust ja „geo-positsioneerimist” maailmas. Sidevahendid on jätkuvalt miniatuursed ja mobiliseeritud. Lisaks on meil suur hulk kaardistamist ja geograafiliselt kodeeritud positsioneerimist. Seega tekib uus geograafilise teadlikkuse vorm, mis tähendab, et oleme pühendunud täiesti uuendatud huvile ruumi, piirkondade ja kohtade vastu. Seega on programmi geograafilise meedia sisu pühendatud äsja korraldatud globaalsete geograafiliste piirkondade analüüsimisele.

Asjakohase meediatehnoloogia aktiivne kasutamine kujutab endast ainulaadset elementi meie magistriprogrammis. Meie õpilased täiendavad oma interdistsiplinaarset akadeemilist kvalifikatsiooni oma bakalaureuseõppes mitmekülgsete ja uuenduslike akadeemiliste oskustega. Meie moodulid hõlmavad ka laia valikut rakendatud õppemeetodeid, sealhulgas lühifilmide, podcastide ja blogide tootmist. Meie uuringute seminar annab teile põhjalikud teadmised teaduse teooriapõhisest uurimisest ja põhjalikust empiirilisest välitööst.

Meie programm on täielikult õpetatud inglise keeles.

Programmi struktuur

Master programm sisaldab järgmisi kaheksa moodulit:

109855_pp.png

Rahvusvaheline fookus

Pakume teile võimalust avastada koos meiega põnevaid globaliseerunud maailma nähtusi rahvusvahelises akadeemilises kontekstis: Meie teaduspõhine õpetamine ainult inglise keeles keskendub rahvusvahelistele teemadele. Rahvusvahelised eksperdid loevad oma jooksvatest uurimustest osana meie iganädalastest loengusarjadest ning rahvusvahelised teadlased täiendavad kursusi regulaarselt külalisõpetajatena Geograafia Instituudis.

Me julgustame oma õpilasi välismaale õppima, et omandada rahvusvaheline õppe- ja teadustöö kogemus ülikooli kontekstis ja väljaspool seda. Meie õppekava koosneb kahest moodulist, mis võimaldavad teil veeta aega välismaal: esiteks pakume teadusuuringute seminari (2. semester), mis viib teid piirkondadesse üle kogu maailma ja annab võimaluse osaleda põnevates uurimisprojektides. Teiseks on teil võimalus veeta oma 3. semester välismaal (nt Euroopa Erasmuse programmiga või ise korraldatud) või teha kutseharidust. Me saame Teid toetada paljude ülikoolidega kogu maailmas, kus me teeme koostööd, näiteks NUS Singapur, Arizona Ülikool / Tucson

Karjääri väljavaated

Inimgeograafia magistriõppes „Globaliseerumine, meedia ja kultuur“ valmistatakse ette karjääri mitmesugustes töövõimalustes, sealhulgas:

  • Avalik teenistus: avalikud suhted; ettevõtluse arendamine; teadusuuringud; ülikoolid; omavalitsused.
  • Erasektor: avalikud suhted; turu / arvamuse uuringud; meedia sektori projektijuht; nõustamine, nt kohalikud konsultandid, piirkondlikud konsultandid; spetsialistide kirjastajad.

Mainz on tuntud kui meedia linn ja meie ülikoolilinnak asub elavas keskkonnas peamiste meediaettevõtete lähedal.

Vastuvõtutingimused

Liitu meiega Mainzis oma magistriõppe jaoks, kui olete huvitatud teaduslikult põhjendatud, kriitiliselt kajastatud kultuuri- ja meedia-geograafilisest haridusest! Kõik, mida vajame, on bakalaureusekraad sotsiaal- või kultuuriteaduse erialal ja suur uudishimu, et uurida maailma inim-, kultuuri- ja meediageograafia läätsede kaudu.

Taotlejad vajavad tõendeid vajalike inglise keele oskuste kohta (nt TOEFL, millel on vähemalt 213 punkti / IELTS vähemalt 5,5 punkti / TELC inglise B2 või võrreldav).

Kestus ja hind

  • Rakendus: https://www.studying.uni-mainz.de/master-application/
  • Täiendav teave taotluse jaoks vajalike dokumentide kohta: https://www.studying.uni-mainz.de/globalization-media-and-culture-human-geography-ma/
  • Registreerimise tähtaeg: 15. mai 2019
  • Alguskuupäev: oktoober 2019
  • Kestus: 4 semestrit, täistööajaga
  • Hind: umbes 350 € haldustasu ühe semestri kohta (sealhulgas tasuta ühistransport)
  • Lisaks on teadustööde seminaril kulusid (umbes 1000 eurot).

Kontakt

Elisabeth Sommerlad (akadeemiline nõunik kunstide erialal)

Geograafia Instituut / Johannes Gutenberg-Mainzi ülikool

Mail: e.sommerlad@geo.uni-mainz.de

Telefon: 49 6131-39 22162

Lisainformatsioon

www.geo.uni-mainz.de/ma-geography/

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)is »

Viimati uuendatud April 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
4 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
350 EUR
Umbes. 350 € haldustasu ühe semestri kohta (sh tasuta ühistransport). Lisaks on teadustööde seminaril kulusid (umbes 1000 €)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Institute of Geography @ Mainz