Kursus hõlmab kolme peamist aspekti:

  • meedia ja kultuuritoodangu teooriate ja ideede uurimine globaalses kontekstis
  • kultuuriliste tekstide ja tavade kriitiline analüüs üle kogu maailma
  • osalemine praktilises loomingulises tootmises.

Ülemaailmse meedia ja kultuuri magistriõpe püüab uurida nende kolme valdkonna vahelist suhet ja näidata, kuidas igaüks teadvustab ja mõjutab teisi. Lisaks annab see teile vajalikud oskused akadeemiliseks õppimiseks kõrgtasemel, kas neile, kes soovivad jätkata akadeemilist uurimistööd või täiustatud ettevalmistust neile, kes on huvitatud karjääri jätkamisest mitmesugustes meedia- ja kultuuritööstustes.

Programmi rõhuasetus on meedia- ja kultuuriuuringute tänapäeva globaalse raamistiku kriitiline ja analüütiline uurimine, lokaliseeritud kultuurilise identiteedi loomine ja jätkamine globaalses kontekstis ning teoreetiliselt teadlik lähenemisviis meediatekstide loomingulisele tootmisele.

Keele University ülemaailmne meedia- ja kultuuriprogramm esindab mitmete valdkondade teadlaste ja praktikute multidistsiplinaarset Keele University . Keele kui interdistsiplinaarse akadeemilise uuringu pioneeri eripära annab ülemaailmse meedia ja kultuuri programmi ideaalse aluse valdkondadevahelise uuringu arendamiseks.

Õppevahendid

Programmi õpetatakse meediale spetsialiseerunud erialadel

Hindamine

MA-l on hulgaliselt hinnanguid, mille võimalused on spetsialiseerunud aasta teisele poolele sõltuvalt teie enda oskustest ja tugevustest või kas soovite keskenduda meediaanalüüsile (algse väitekirja koostamisele) või loomingulisele praktikale (lühifilmi koostamine) , fotonäitus või paigaldus). Muude hinnangute hulka kuuluvad plakatid, portfellid, ettekanded, esseed, annoteeritud bibliograafiad ja turunduskampaaniate loomine. ‌

Akadeemilised sisenemisnõuded

Bakalaureusekraad meediateadustes, kultuuriteadustes, äriuuringutes, juhtimises või turunduses või mõnes muus sobivas inimkonna või sotsiaalteaduste õppeaines, teise klassi madalamal tasemel (2: 2) või rahvusvahelisel ekvivalendil.

Muude kvalifikatsioonide ja asjakohase kogemusega taotlejaid kaalutakse iga juhtumi puhul eraldi.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

IELTS 6.5

Ülikool aktsepteerib ka mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele teste.

Kui te ei vasta inglise keele nõuetele, pakub ülikool erinevaid inglise keele ettevalmistamise programme.

Õppekava ajal saate õppida täiendavaid inglise keele kursusi. See tähendab, et saate jätkuvalt parandada oma inglise keele oskusi ja omandada kõrgema inglise keele taseme.

Karjäär

MA võib põhjustada erinevaid karjääri Pathways , pakkudes erinevaid ülekantavad oskused (kirjalik ja suuline kommunikatsioon) lisaks kohaldatakse oskusi meedia praktika (sh filminduse ja digitaalse kujutise töötlus). Vilistlased on jätkanud ajakirjanduse ja meedia ning loova meedia tööstuse karjääri, samuti turundust, inimressursse ja edasist kraadiõpet.

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta. Meeskond pakub spetsialistide töörühmi, näiteks „Kraadiõppe valikuvõimalused” ja oma doktorikraadiga edasi liikumine ning võib ka kohtuda individuaalselt, et anda juhiseid ja tuge, et aidata teil oma karjääri arendada. Korraldame regulaarselt karjääri- ja mitteametlikke üritusi, kus saab kohtuda tööandjatega. Teil on juurdepääs ka meie töövõimaluste ja digitaalsete ressursside andmebaasile, näiteks psühhomeetrilisele online-testimisele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust Keele Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,000 GBP
Rahvusvaheline | UK / EL - £ 7 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Juuni 12, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 12, 2020

Explore the Keele Difference