MA graafiline disain ja kunsti suund

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA graafilise disaini ja kunsti suuna programmis on mõeldud loomeinimestele, kes soovivad oma teadmisi, oskusi ja spetsialiseerumist visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas edasi arendada.

Iga õpilane töötab selles laiemas kontekstis välja praktikapõhise uurimistöö, konstrueerides aktiivselt disainiga seotud teadmiste kogumi, mis ühendab teooria, praktika, teadusuuringud, ettevõtluse ja innovatsiooni mitmesugustest loometegevustest.

Neid õpetatakse analüüsima ja arendama oma loovat mõtlemist ja üldist kujundamisprotsessi. kriitilistes dialoogides osalemine; töötada iseseisvalt, koostööl ja interdistsiplinaarselt; katsetada erinevates suundades enne professionaalsete ja uuenduslike tulemuste edastamist kindlatele sihtrühmadele enesekindlalt. Kõiki loomingulisi tegevusi toetab strateegiline mõtlemine, jõuline metoodika ja neid juhendab praktikapõhine uurimistöö.

Selle programmi eesmärk on arendada sügavamat mõistmist ja õhutada isiklikku kinnisideed ideede visuaalse kommunikatsiooni juurde, küsides pidevalt: mis on teksti ja pildi visuaalses valdkonnas võimalik?

Omadused ja eelised

 • Magistriõppes konkreetse kvalifikatsiooni omandamise ajal kogevad tudengid oma ainet laiemas kaasaegse disainipraktika kontekstis.
 • Magistrikogukonna õitsengu võimaldamiseks on välja töötatud spetsiaalsed ruumid. Need mõtlemiseks ja harjutamiseks mõeldud ruumid asuvad keskuses kunstikoolis, võimaldades hõlpsat juurdepääsu laiale seminariruumidele, kus traditsiooniliste ja kaasaegsete tehnikate kombinatsioon avab põnevate võimaluste maailma.
 • Teid õpetavad teadustöös aktiivsed töötajad, kes kuuluvad Manchesteri kunstikooli teaduskeskuse koosseisu, ja oma ala eksperdid
 • Ülikooli raamatukogul on silmapaistvaid kunsti- ja disainikogu, sealhulgas kunstniku raamatute ja efemeri erikogu.

Kursuse info

Graafilise disaini ja kunsti suuna magistrant koosneb viiest ühikust, kogusummas 180 ainepunkti.

Põhiühikud

 • Sünteesiprojekt: graafiline disain ja kunsti suund
 • Sõnum / vaatajaskond / taust
 • Kujunduspraktika 1: graafiline käitumine
 • Disaini mõtlemine

Valikulised üksused

 • Värv, materjal ja viimistlus
 • Kultuur ja kontekst
 • Kujundusfutuurid

Paigutusvalikud

Lõpetajad on küsitlenud oma aine piire, arendanud juhtimise oma kontseptuaalsete oskuste ja tehniliste võimete üle, julgustanud aktiivselt väljakutseid tavapärastele praktikaviisidele ja arendanud oma praktika uutesse ja ootamatutesse valdkondadesse.

Riiki sisenemise nõuded

Vaja on vähemalt 2: 2 autasu kraadi. Vastu võetakse ka samaväärseid EL / rahvusvahelisi kvalifikatsioone. Taotlejaid, kes ei vasta nendele kriteeriumidele, võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi. Muid kutsekvalifikatsioone või teadusharusid arvestatakse teenete ja / või asjakohase erialase kogemuse alusel.

Nõuame tõendite kujundamise tava ja uurimistöö jaoks digitaalse portfelli esitamist ning taotlusprotsessi osana võime taotleda intervjuud.

Inglise keele nõuded

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 1542 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).
 • Osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga lõiv: 2834 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).
 • Osalise tööajaga lõiv: 2834 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui olete selle lõpetanud tavapärases ajakavas (korratud aastaid ega õppepause pole).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisakulud

 • Valikuline kogukulu: 600 naela

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinnas trükkimise kulud algavad 5 pp lehe kohta. Eeldatavad kulud on 300 naela sülearvuti kohta kuni 100 naela aastas raamatute ja trükkimise jaoks.

Karjääri väljavaated

Me kasvatame kõrgelt motiveeritud, sõltumatuid ja loomingulisi mõtlejaid, kes suudavad oma oskusi loovatesse turgudesse üle kanda, nagu ettevõtluse uuendajad, vabakutselised praktikud ja uuenduslikud meeskonna mängijad. Varasemad lõpetajad saavutavad valdavalt kõrgharidustasemega ametikohad või praktiseerivad üksikettevõtjad, disainstuudio kunstnikud, kunstnikud, muuseumikülastajad, arhiivistid, teadlased, akadeemikud, kogukonnakursused, spetsialistide tehnikud ja filmitegijad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem