Ülevaade

See kursus on ideaalne, kui otsite arendada paremat arusaamist sellest, kuidas haridusjuhtimine mõjutab personali ja üliõpilaste kogemusi. Pakume ka MA hariduse juhtimist ja juhtimist (kaugõpet).

See on mõeldud neile, kellel on kogemusi koolides, kolledžites, ülikoolides ja muudes haridusasutustes, samuti nendega, kellel on akadeemiline huvi hariduse juhtimise ja juhtimise õpetamisel.

Suurbritannia ja rahvusvaheliste teadusuuringute tuginedes, millest paljud on läbinud kursuse õpetajad, püütakse:

  • parandada nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt juhtimistavade mõistmist sotsiaalses, kultuurilises, poliitilises ja poliitilises kontekstis
  • tugevdada teadmisi juhtimise ja muutuste juhtimise kohta
  • kasutab olemasolevaid ja arenevaid rahvusvahelisi teadusuuringutega seotud teadmisi haridusjuhtimise kohta
  • osalema kriitilises arutelus mitmesuguste tavade üle organisatsioonide teiste täiskasvanute juhtimisel ja juhtimisel
  • võimaldama oma organisatsiooni ja keskkonnas, kus te tegutseda, sügavamat mõistmist
  • edendada oma, kolleegide ja teie organisatsiooni arengut

Põhitähelepanu keskmes on praktikapõhise küsitluse toetamine ja selle toimimise viis.

Te osalete juhtimis- ja juhtimisalase haridusalase uurimistööga ning õpiksite, kuidas viia läbi uurimistööd, et juhtida arengut ja muuta oma professionaalset sisu.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Selle kursuse õpetatav element koosneb neljast 30-krediidi moodulist ja 60-krediidi väitekirja. Seda saab lõpetada üle ühe aasta täistööajaga või kaheaastase osalise tööajaga / suvekooli kaudu, millele lisandub 8-kuuline dissertatsioon. PGDip ja PGCert väljumispunktid on kättesaadavad üksikutele ja kohordidele koolidest / konsortsiumidest.

Iga moodul nõuab 30 tundi õpetamist, lisaks 270 tundi eraviisilist õppetööd, tööülesannete ettevalmistamist ja juhendamistoetust.

Hindamine

Iga 30-krediidi moodulit hinnatakse 6000-sõnalise kirjaliku loovutamisega. Meistrite lõpuleviimiseks peate igal ülesandel saavutama 50-protsendilise passi.

15 000-sõna väitekiri on originaal töödega ja see peaks olema seotud heaks valitud teema ühe valitud mooduliga.

Täiskoormusega õpe

Selle kursuse võib võtta üle ühe aasta täistööajaga koos seminari ja juhendaja toega.

Osalise tööajaga õpe

Selle kursuse võib võtta üle kaheaastase osalise tööajaga läbi suvekooli koos täiendava virtuaalse õppe toetusega. Tavaliselt õpite kuni kaks moodulit aastas.

Kohtori taotlejad

Me tervitame lähenemisviise koolidelt / konsortsiumitelt, kes tahaksid pidada läbirääkimisi moodulite edastamise järjekorra, ajastamise ja paigutamise üle, mida võib pakkuda väljapoole. Selle marsruudi jaoks on vaja minimaalset osalejate arvu ja õpetamine võib toimuda ka pärast kooli, sisselõiget või puhkusepäeva või nädalavahetustel. Kui soovite rohkem teada saada, võtke meiega ühendust .

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 (või rahvusvaheline ekvivalent) või asjakohane kutsekvalifikatsioon

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

Meie lõpetajate karjääri sihtkohad sisaldavad nõustajaid, haridusnõustajaid, keeleõpetajaid, põhi- / keskkooliõpetajaid ja kutseõppeasutusi ja õpetajaid. Mitmed meie lõpetajad on juba tööl, tehes samal ajal osalise tööajaga õpinguid oma valitud karjääri erialaseks arenguks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi