MA heli (kunst, tootmine, disain)

Üldine

Programmi kirjeldus

Koostada ja toota kaasaegset muusikat interdistsiplinaarse ja eksperimentaalse fookusega.

Edumeelne interdistsiplinaarne lähenemine muusika koostamisele ja tootmisele.

Paindlik ja kohandatav individuaalsetele huvidele.

Töötab koos heli (kunst) ja heli (disain) kõrval ning pakub võimalusi programmide vahel.

Selle edasiulatuva muusika kompositsiooni ja heli tootmise käigus arendage oma allkirja heli ja tootmise stiili. Saate kohandada MA Sound (Production) kursuse sisu oma stiili ja oskustega.

Sisu hõlmab kaasaegse muusika tegemisel kasutatavaid esteetilisi kaalutlusi, tehnoloogiat ja tehnikaid.

Auhind on tahtlikult piiratud žanriga ning on võimalus võtta interdistsiplinaarne lähenemine helitootmisele, kaasa arvatud kaasaegne elektrooniline muusika, stuudio- ja põlluhindamine, eksperimentaalne muusika ja helikunst kompositsioonile. Samuti julgustatakse võimalusi visuaalse meediaga töötamiseks.

Ülevaade

Kursus on mõeldud neile, kes töötavad mitmesugustes muusika žanrites, ning ühtlasi hõlmab see ka selliseid tegevusvaldkondi nagu helipiltide salvestamine ja heli disain, interaktiivne heli (rakenduste jaoks, nagu elav esitlus, mängimine, VR, ümbritsev keskkond ja rajatised), ruumilise heli, riistvara / tarkvara (instrumendi) disain ja interdistsiplinaarne praktika, mis hõlmab teisi meediat.

Enamik õpilasi ei kata kõiki neid valdkondi, kuid kasutab seda kursust individuaalselt kohandatud oskuste, kogemuste ja tipptasemel tööde arendamiseks. Me usume, et see sobib praeguse tööhõivekeskkonnaga, kus paljud ühendavad muusika traditsioonilisi rolle laiemas praktikas heli- ja muus meedias. Kursus annab ka FE ja HE selles valdkonnas õpetamiseks vajaliku laiuse ning annab vajaduse korral aluse doktoritööle ja kaugemale.

Suur hulk võimalusi, mis on kursuse raames kättesaadavad, teeb selle valiku ja eriala võimalikuks. Kursus on osa muusikat ja heli Pathways kursuste Pathways , mis töötab kõrvuti heli kujundamise ja Pathways "õe" Pathways , mis võimaldavad nende valdkondade edasist spetsialiseerumist.

Kursuse ülesehitus

Kolmandik

Saate oskused, mida te vajate ülejäänud kursuse täitmiseks

Oskuste portfelli moodul põhineb ideel, et teil on selles valdkonnas juba tehnilisi oskusi, kuid kursusele sisenevad õpilased sõltuvad taustast erinevalt. See võimaldab teil valida paljude võimaluste hulgast oskuste projekte - need hõlmavad oskusi otse kogu kunsti-, heli- ja Pathways ning sisaldavad (valikulisi) multimeedia elemente.

Teadustöö metoodika ja kontekstimoodul arendab oskusi kraadiõppe tasemel teadustöös ja kirjutamises. See on mõeldud selleks, et anda teile vahendid edasiseks reisimiseks akadeemilistes ringkondades, kuid mitte olla kõnekeeles „akadeemiline”. See julgustab teie uurimistegevust oma praktika põhiliste praktiliste ja loominguliste elementide ümber ning seega looma oma loomingulist tööd.

Kolmemõõtmelised

Teise trimestri keskel ja MA Sound (Arts) on Sonic Architecture moodul. See on mõeldud traditsioonilise muusikakompositsiooni õpetamise laiendamiseks (valdkond, kus meil on pikaajaline kogemus), kus uuritakse ja arendatakse individuaalse töö esteetilist, mitte tehnilist aspekti. Intensiivse juhendamise toetusel julgustatakse teid oma tööd struktuursel tasandil uurima. Meie selle mooduli õpetamine tunnistab, et ruumilised, multimeedia ja interaktiivsed elemendid toovad esile esteetilised väljakutsed. Seetõttu pakume loomingulist mudelit, mida saab rakendada kogu kursuse poolt esindatud kunstilise tegevuse ulatuses.

Selle mooduli kõrval pakutakse teile laia valikut võimalusi. Visual Music moodul uurib ideed, et muusikalist mõtlemist saab laiendada visuaalsele ja julgustab õpilasi arendama multimeedia projekte, mis seda ideed uurivad. Helitoodangu intertekstuaalsus helitoodangu Pathway uurib linna muusika tootmise kattumist ja eksperimentaalseid žanre. Sound Production Pathway pärinev Pathway uurib heliposti jaoks tööstusharu tasandil toimuvat töövoogu. On ka valikuid koosseisus „Kompositsioon, jõudlus“, „Musicolog“, „y“ ja „kutsetegevus”.

Kolmandik kolm

Kolmemõõtmeline kolmanda kursuse kulminatsioon on sõltumatu uurimisprojekti käigus. Kuigi enamikus kraadiõppes on samaväärne moodul (mida sageli tuntakse "magistri moodulina"), mis koosneb väitekirjast, mis hõlmab sellisel juhul ulatuslikku praktilist projekti. See täidab sama ülesannet, mis võimaldab teil arendada oma individuaalset ja originaalset uurimisvaldkonda, kuid siin oma praktika kaudu. Teil on võimalik seda kasutada praktilise töö arendamiseks, mis on oluline karjäär teie karjääri järgmiseks etapiks.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Uurimismeetodid ja kontekst
 • Oskuste portfell
 • Heli tootmise loominguline projekt
 • Intertextuaalsus heli tootmisel
 • Sonic Arhitektuur
 • Visuaalne muusika
 • Heli kujundamise praktika
 • Tootmisjärgne tootmine
 • Suurprojekt

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse täielikult kursuste kohta. Enamik sellest on praktiline ja loominguline töö, sealhulgas väitekirjaga samaväärne suurprojekt.

Mõned praktilised projektid on kaasas lühikeste mitteametlike kirjalike ülesannetega ning teadustöö metoodika ja kontekstimooduli jaoks teete põhjalikuma paberi.

Kuidas mind õpetatakse?

Enamikku mooduleid õpetatakse väikese rühma seminaride ja õpikodade kaudu, kus saate kasu tihedast suhtlemisest juhendajate ja eakaaslastega. Suurprojekti ja teiste moodulite osi õpetatakse individuaalsete õpetuste kaudu, kus keskendutakse täielikult teie enda praktikale.

Oskuste portfellis kasutame mudelit „keeratud klassiruum”, kus töötate veebipõhiste materjalide abil oma tempos, mida toetavad intensiivsed tõrkeotsingutreeningud juhendajatega.

Võimalused

Karjäär

Meie lõpetanutel on mitmeid edukaid karjääri tootmise, kompositsiooni, muusika filmi ja televisiooni jaoks, heli disaini liikuvate piltide ja mängude jaoks, helikunsti, tarkvaraarenduse, inseneriteaduse, täiendõppe, kõrghariduse ja teadustöö jaoks.

Kulud

 • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
 • UK / EL õpilased osalise tööajaga - 2019/20 sissekanne £ 3 700
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem