Sound and Visual Technology programm annab teile võimaluse uurida kahte kõige huvitavat ja kiiresti arenevat valdkonda kunsti ja kultuuri valdkonnas. Sa valisid oma peamise erialana kas heli- või visuaalse tehnoloogia, b UT saate ka teise valdkonna põhjalikud tööalased teadmised.

Lisaks oma peamistele erialadele arendate oma oskusi ettevõtluses, meeskonnatöös ja projektijuhtimises. Praktika on õppekava keskmes ja te rakendate seda, mida õppis klassis kohe praktiliste tegevuste ja loominguliste meeskondade tööl.

Miks õppida heli- ja visuaaltehnoloogiat University of Tartu ?

  • Kvaliteetne haridus. University of Tartu kuulub 1,2% maailma parimast ülikoolist.
  • Tipptasemel ja loovusega seotud õppekava. Lisaks oma tehniliste oskuste arendamisele heli- ja visuaaltehnoloogia valdkonnas on õppekava eesmärk soodustada oma loovust ja kasvu kui juht ja visioon oma tulevases karjääris.
  • Meeskonnatöö ja koostöö. Töötate meeskondades, et luua ja toota projekte, mis peegeldavad tööstusharu tööprotsessi, et hõlbustada üleminekut kutsekeskkonnale ja aidata alustada oma karjääri.
  • Viljandi on ideaalne koht uute loominguliste ja tehniliste oskuste omandamiseks. Meie stuudios ja rajatistes on kõige kaasaegsemad seadmed heli- ja visuaalse tehnoloogia jaoks.
  • Teooria ja praktika täiuslik kombinatsioon. Oleme sõlminud Eesti Rahvusringhäälingu, teatrite, erasektori stuudiotega ja etendusettevõtetega eksklusiivseid töövõimalusi.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 23 kursust University of Tartuis »

Viimati uuendatud Veebruar 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
Olemasolevad õppemaksu loobumise stipendiumid
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date