MA heli- ja visuaaltehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Sound and Visual Technology programm annab teile võimaluse uurida kahte kõige huvitavat ja kiiresti arenevat valdkonda kunsti ja kultuuri valdkonnas. Sa valisid oma peamise erialana kas heli- või visuaalse tehnoloogia, b UT saate ka teise valdkonna põhjalikud tööalased teadmised.

Lisaks oma peamistele erialadele arendate oma oskusi ettevõtluses, meeskonnatöös ja projektijuhtimises. Praktika on õppekava keskmes ja te rakendate seda, mida õppis klassis kohe praktiliste tegevuste ja loominguliste meeskondade tööl.

Miks õppida heli- ja visuaaltehnoloogiat University of Tartu ?

  • Kvaliteetne haridus. University of Tartu kuulub 1,2% maailma parimast ülikoolist.
  • Tipptasemel ja loovusega seotud õppekava. Lisaks oma tehniliste oskuste arendamisele heli- ja visuaaltehnoloogia valdkonnas on õppekava eesmärk soodustada oma loovust ja kasvu kui juht ja visioon oma tulevases karjääris.
  • Meeskonnatöö ja koostöö. Töötate meeskondades, et luua ja toota projekte, mis peegeldavad tööstusharu tööprotsessi, et hõlbustada üleminekut kutsekeskkonnale ja aidata alustada oma karjääri.
  • Viljandi on ideaalne koht uute loominguliste ja tehniliste oskuste omandamiseks. Meie stuudios ja rajatistes on kõige kaasaegsemad seadmed heli- ja visuaalse tehnoloogia jaoks.
  • Teooria ja praktika täiuslik kombinatsioon. Oleme sõlminud Eesti Rahvusringhäälingu, teatrite, erasektori stuudiotega ja etendusettevõtetega eksklusiivseid töövõimalusi.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Tartu (UT) is Estonia’s leading centre of research and training. It is the only university in the Baltics ranked in the top 2% of the world’s best universities (QS World University R ... Loe edasi

The University of Tartu (UT) is Estonia’s leading centre of research and training. It is the only university in the Baltics ranked in the top 2% of the world’s best universities (QS World University Rankings 2016-17). Founded in 1632, UT is the only classical university in Estonia. There are more than 13 000 students studying at UT (incl. 1300 international students (2016)) and UT has 3800 employees (incl. 1800 academic employees (190 professors)). To support and develop the professional competence of its students and academic staff, the university has 71 partner universities in 27 countries. Näita vähem