MA hiina-inglise tõlke ja keeleõpetuse alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Hiina-inglise tõlke ja keele magistrikraad on saadaval juhul, kui olete Hiinast pärit mandariini keelt emakeelena kõneleja, kes on huvitatud rakenduskeele karjäärist, näiteks inglise või hiina keele tõlkimine ja õpetamine võõrkeelena.

See kursus annab teile keeleoskused tõlkeõppe ja rakenduslingvistika alal. Selle eesmärk on lukustada suur osa tõlkimisest konkreetsesse konteksti, tõlkides inglise ja hiina vahel.

Te käsitlete võõrkeelt kõnelevate inimeste inglise keele õpetajana, rakenduskeeleõpet ning inglise või hiina keele kui teise keele tõlkimist ja õpetamist.

Meie kraad osutub võrdselt atraktiivseks mandariini õpetajatele, kes soovivad omandada teadmisi rakendusliku lingvistika teooriast ja praktikast.

Miks hiina-inglise tõlge ja keeleõpe Swanseas?

Kunstide ja humanitaarteaduste kolledž põhineb meie uimastataval Singleton Parki ülikoolilinnal, pargipiirkonnas vaatega Swansea lahele Goweri poolsaare servas.

Kolledži sees on meie kraadiõppe keskus. Keskuse eesmärk on edendada rahvusvahelise standardi individuaalset ja ühist uurimistegevust, ning see pakub toetavat keskkonda kraadiõppeks ja magistrantide õpinguteks.

See pakub kraadiõpet akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks ning hõlbustab seminariprogramme, töötubasid ja rahvusvahelisi konverentse.

Teie hiina-inglise tõlke- ja keeleõppe kogemus

Täiskohaga kursus jaguneb aasta jooksul kolme mooduliga, mida pakutakse igas akadeemilises semestris, enne kui kutsepraktika portfell suve jooksul kokku pannakse.

Võite võtta teoreetilisi ja praktilisi mooduleid, sealhulgas mandariini õppetundide vaatlemist ja potentsiaalseid õpetamispraktika võimalusi. Tõlkemoodulid on väga praktilised ja viiakse läbi professionaalsel tasemel.

Erinevate moodulite hulgas on õppetöö klassiruumis, hiina keele tõlkimise ja suulise tõlke põhimõtted, meediumid ja tõlkimine ning sõnavara õpetamine ja õppimine.

Hiina-inglise tõlke- ja keeleõppe tööhõivevõimalused

MA hiina-inglise tõlke- ja keeleõpetuses on ideaalne, kui soovite rakenduskeele karjääri, näiteks tõlkimist või inglise või hiina keele õpetamist võõrkeelena.

Kursuse lõpetanud liiguvad tavaliselt edasi karjääriks tõlkimisel või õpetamisel või jätkavad edasisi õpinguid.

Sisenemise nõuded

  • Tüüpiline sisenemisnõue on esimese astme inglise keele või hiina keelega seotud õpingud, tavaliselt madalam teine klass või kõrgem või samaväärne. Overseas asuvatelt õpilastelt oodatakse IELTSi tulemuseks 6,0.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
  • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
  • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
  • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem