MA hotelli ärikorralduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärgid ja õpitulemused

Kursuse lõpus saavad õpilased:

 1. Ühendage arusaam praktilistest, teoreetilistest ja isiklikest oskustest, mis on vajalikud professionaalse juhtimisrollide jaoks sündmuste juhtimisel.
 2. Kasvatada professionaalset juhtimishoiakut ning turgutada meeskonnatöö ja projekti planeerimise oskusi.
 3. Kasutage töökeskkonnas saksa keele vestlusoskust.
 4. Kindlasti eristage hotellide finantseerimise kontrollisüsteemides mõisteid.
 5. Uurige kriitiliselt läbi mõju ja majandusareng alates väikesest ulatusest kuni megaüritusteni.

121599_121540_IMG_0749.jpg

Kursused

Hotellide finants- ja kontrollisüsteemid

See üksus nõuab kriitilise lähenemisviisi väljatöötamist Hotel Finance'i ja juhtimissüsteemide juhtimise ning probleemide lahendamise oskuste analüüsimiseks, mida juhtimine nõuab hotelliettevõtte edukaks ja kasumlikuks kontrollimiseks. Selle eesmärk ei ole õpilaste raamatupidajaks koolitamine, vaid pigem finantsteabe mõistmise kaudu juhtidele kasumliku ettevõtte juhtimiseks vajalike teadmiste ja oskuste pakkumine.

Turismi juhtimine

Selle üksuse eesmärk on tutvustada õpilastele rahvusvahelise turismi mõistet ja põhilisi turismitegevusi rahvusvahelises kontekstis. Kursusel pannakse palju rõhku õpilaste iseseisvusele saada teadmisi erinevatest allikatest, et süvendada oma teadmisi ja kriitiliselt hinnata rahvusvahelise turismi kontseptsiooni.

Inimeste juhtimine ja tulemuslikkus

See üksus nõuab kriitilise lähenemisviisi väljatöötamist inimeste analüüsimiseks teenuseosutajates esinejatena ja probleemide lahendamiseks sarnastes olukordades. See julgustab uurima ja seadma kahtluse alla tajutavate piirangute olemuse ning inimeste juhtimis- ja toimimisprotsesside muude funktsionaalsete aspektide panuse.

Üksuse eesmärk on saada konkreetseid vastuseid lihtsale, kuid alati vastuolulisele ja mõistatuslikule küsimusele: Kuidas saavad juhid mõjutada inimesi ja ennast teenuse kvaliteedi ja produktiivse töökeskkonna loomiseks. Sellisena ei kavatse see üksus teha sinust paremat külalislahkusehaldurit, vaid pigem erutada sinus võimet vaadata kaugemale ühistest kohustustest ja rollidest ning laiendada oma pädevust valdkondades, mis nõuavad distsipliini sügavama tähenduse otsimiseks ja inimeste käitumise empaatiat .

Kaasaegne külalislahkuse turundus

Selle mooduli eesmärk on võimaldada õpilastel saada ülevaade turundusstrateegia teoreetilistest ja praktilistest aspektidest ning selle eesmärk on kohaldada mis tahes kasumitaotluseta organisatsiooni või mis tahes toodet või teenust. Õpilased valivad ühe turismisihtkoha ja analüüsivad oma turundusstrateegiat.

Teil palutakse näidata mõistmist strateegiliste otsuste olemuse ja nende rakendamist vajavate probleemitüüpide osas. Seega uuritakse turunduse uurimist teatud keerukuse tasemel, kuid see on asjakohane mitmesuguste turundusalaste teadmistega õpilastele.

Mooduli eesmärk on arendada õpilaste võimet juhtida keerulist hindamist, mis peegeldab tulemuse ennustamises osalemist. See on riski vähendamise uuring, perspektiiv, mis on turunduse uurimise ja praktika põhialus.

Selle üksuse hindamine on seotud võimalike turundusstrateegiate kriitilise analüüsiga, pidades silmas nende sobivust ja rakendatavust turu analüüsimiseks, millega nad on praegu seotud või millega nad kavatsevad olla seotud, ning seetõttu on ette nähtud, et sellel on nii haridus ja praktilisi tulemusi.

Tarbijate käitumine

Selle üksuse eesmärk on, et õpilased saaksid veenduda, et head teadmised klientide ostukäitumisest nii üksikisiku kui ka ettevõtte tasandil aitavad suurendada müügimahtu ja kasumlikkust. Kui tootjad soovivad hotelli- ja turismitööstuses edukalt turundada, peavad nad mõistma klientide käitumist, nende vajadusi ja soove ning kuidas neid rahuldada. Uuritakse protsessi mõjutavaid isiklikke ja inimestevahelisi tegureid. Turundusteoorias domineerivad tarbijate või turupõhiste turunduste kontseptsioonid - seda ei saa saavutada, kui puudub arusaam klientide käitumisest. Kursuse lõpuks on üliõpilane omandanud vajalikud teadmised, et analüüsida, miks kliendid otsuseid langetavad ja mis neid otsuseid turismitoote ostmisel mõjutab.

Loovjuht

Selle üksuse eesmärk on võimaldada õppijatel hüpoteesiks koostada ja lähtuda õppimise põhimõtetest ja teooriatest üksikisiku, meeskonna ja organisatsiooni kontekstis. Moodul on kavandatud vastavalt järgmistele loovuse valdkondadele:

 1. Individuaalne loovus
 2. Meeskonna loovus
 3. Loovus organisatsioonide sees

Lisaks demonstreerivad ja hindavad õpilased loomingulisi lahendusi isiklike, grupiliste ja organisatoorsete eesmärkide saavutamiseks. Õpilastelt oodatakse individuaalset ja meeskondlikku lähenemist loovale juhtimisele ja arendamisele, mis pakub juhendatud hindamis- ja refleksiooniprotsessi.

Saksa keel

See üksus võimaldab õpilastel kesktasemel suhelda enesekindlalt saksa keeles ning selle eesmärk on võimaldada üliõpilasel töötada otseses kontaktis külalistega Šveitsi viietärnihotellides erinevatel ametikohtadel.

Turism on rahvusvaheline majandusharu ja õpilastel peaks olema hea võõrkeelte tundmine. See aitab neil igapäevaselt suhelda nii külaliste kui ka töökaaslastega. Selles üksuses on rõhk ettevõtte sisesel suhtlemisel

keskkond, milles õpilased leiavad end tõenäoliselt Šveitsis tööstusele asumisel. Hea saksa keele oskus on väga kasulik ka õpilastele, kes soovivad kindlustada kõrgemaid praktikaid, kus klientidega on kõrgem silmast silma kohtuda.

Teenuste haldamine

Selle üksuse eesmärk on arendada arusaamist külalislahkuse korralduse organisatsioonist ja juhtimisest. See aitab välja töötada kriitilise lähenemisviisi külaliskeskse teeninduse strateegia osas külalislahkuse organisatsioonides - kes soovivad olla edukad tänapäeva kliendikesksel turul. Üksuse eesmärk on hinnata, kuidas operatsioonide juhtimist saab teeninduses kasutada, keskendudes eriti külalislahkusega seotud ettevõtetele. Kursusel uuritakse, kuidas juhid saavad mõjutada oma sidusrühmi nagu töötajad ja tarnijad, samuti teenindussüsteemi, et luua oma klientidele väärtust.

Äriplaneerimise meetodid ja lähenemisviisid

See on juhendamisel põhinev moodul, mis on mõeldud õpilase ettevalmistamiseks hotelli äriplaani projekti kirjutamiseks. See projekt on mõeldud kunsti magistri nurgakiviks.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: bakalaureusekraad või kraadiõpp mis tahes erialal või omab vähemalt kolmeaastast sobivat kogemust majutus- ja turismitööstuses ning sobivat akadeemilist kvalifikatsiooni.
 • Vanuse nõuded: 20 ja vanemad
 • Keeleoskus: nõutav inglise keele tase intervjuu / HTMi testi abil või kui teil on TOEFL 513 või IELTS 5.5 või samaväärne HTMi inglise keele paigutuse testi tulemus.
 • Eelnev töökogemus: Puudub vähemalt kolm aastat kogemust hotellinduse või turisminduse alal, kui pole kraadi või kraadiõppe omanikku.

Kohaletoimetamise ja hindamise meetodid

 • Edastamisviis: näost näkku, segatud õppeplatvormid, veebipõhine, teadustöö, õpilasekeskne õpe, õpetused, loeng, esitlused ja õppimiseks rakendatud õppevõimalused.
 • Lõpphindamine: Kirjalikud eksamid ja lõppprojektid.
 • Lõpetamise nõuded: 60%
 • Keskmine õpilaste ja õpetajate suhe: 15 õpilast ühe õpetaja kohta
 • Kontakttundide koguarv: täistööajaga 330 tundi
 • Programmi kestus: Akadeemiline õpe: 20 nädalat ja tööpraktika / praktika: 20–24 nädalat

Lõpetamine

Programmi edukalt läbinud üliõpilased (akadeemilised õpingud ja tööpraktika / praktika) saavad HTMi hotelli ja turismikorralduse instituudi magistrikraadi hotellimajanduse juhtimises.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s ... Loe edasi

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s role is to prepare students for a management career in this, the most exciting industry today. HTMi is supported by a worldwide network of international hotel companies, whose representatives regularly visit HTMi to recruit on campus. HTMi graduates can be found in leading hotel companies worldwide. Näita vähem
Sörenberg , Sydney , Melbourne , Brisbane , Singapur , Dubai , Barbar + 6 Rohkem Vähem