MA Hariduses: Eri- ja Kaasav Haridus

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud õpetajatele või teistele spetsialistidele, kellel on huvi oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks erivajaduste valdkonnas.

MA Eri- ja Kaasav Haridus sobib, kui olete:

 • Huvitatud hariduslike erivajadustega laste ja noorte teadmiste ja mõistmise arendamiseks.
 • Töötamine õpetajana või sellega seotud professionaalina tavahariduses või spetsialiseerunud keskkonnas, kes soovib oma oskusi ja praktikat laiendada.
 • Kogenud spetsialist või uus, kes töötab lisavajadustega lastega.
 • Malaisia päritolu või rahvusvaheline tudeng.

Programm pakub terviklikku keskendumist kaasaegsetele aruteludele eri- ja kaasava hariduse valdkonnas, sealhulgas kohalik, riiklik ja rahvusvaheline poliitika ja lähenemisviisid. Keskendume õpiprobleemide ja -raskustega, suhtlemisraskustega, kirjaoskuseraskuste / düsleksia, autismi ja ADHD-ga laste konkreetsetele vajadustele, et illustreerida kutsepraktikas ilmnenud väljakutseid.

Praeguse teooria ja uurimistöö kriitiline uurimine aitab arvestada nii pedagoogiliste lähenemisviisidega kui ka tõhusate süsteemide ja struktuuride väljatöötamisega vanemate / hooldajate ning erinevate asutustega töötamiseks.

See programm pakub kvaliteetset professionaalset arengut, mis pakub õpilastele paindlikkust huvialade ja erialade arendamiseks.

Magistriõpe õppimise eelised Nottinghamis

Rahvusvaheliselt tunnustatud magistriõppe eri- ja kaasava hariduse kvalifikatsioon toetab karjäärivõimalusi järgmistel viisidel:

 • Hinnatakse puuetega laste ja noorte, sealhulgas keskmise raskusega ja raskete ning keeruliste õpiraskustega ja / või isiklike, sotsiaalsete, emotsionaalsete ja käitumisraskustega inimeste toetamise tõhusate lähenemisviiside hindamist.
 • Väärtuste ja veendumuste, poliitika, õigusaktide, mitme asutuse töö ning perede, puuetega laste ja noorte kaasamine.
 • Usalduse suurendamine oma erialaste praktikaoskuste vastu.
 • Isikliku arengu edendamine oma uskumuste ja tavade refleksiooni ning kriitilise analüüsi kaudu.
 • Suurendades oma akadeemilisi ja teadustööga seotud oskusi, mis toetavad tulevasi doktoriõppe tasemeõppeid, sealhulgas näiteks hariduse või hariduspsühholoogia doktorikraadi või hariduslike erivajadustega doktorikraadiga doktorikraadiga koordinaatoreid.

Kursuse ülesehitus

MA hariduses: eri- ja kaasav haridus , peate edukalt täitma 180 ainepunkti. See koosneb kahest põhimoodulist ja kahest valikajast, igaüks 30 ainepunkti. Lisaks peate esitama väitekirja, mille väärtus on 60 ainepunkti ja mis on seotud ühe mooduliga ning mille on heaks kiitnud teie juhendaja.

134786__PRP6131.jpgpilt viisakalt University of Nottingham Malaysia

Moodulid

Tuummoodulid

 • Spetsiaalse ja kaasava hariduse uurimine
 • Eri- ja kaasava hariduse arutelu

Valikained

 • Vastates tähelepanelikult väljakutsuvale käitumisele
 • Õpilaste haridus autismispektri alal (veebis)
 • Suhtlemine ja kirjaoskus

Hindamine

Mooduleid hinnatakse 6000-sõnalise ülesande kaudu. Väitekiri on originaaltöö ja peaks sisaldama kinnitatud teemal umbes 12 000–15 000 sõna.

Riiki sisenemise nõuded

Asjakohane teise klassi autasud kraadi (või samaväärne rahvusvaheline). Mõne programmi puhul võib olla vajalik asjakohane kogemus. Suurbritannia välised kvalifikatsioonid hinnatakse selle standardi alusel.

Küpsemad kandidaadid, kellel puuduvad standardsed sisenemisnõuded, kuid kellel on olulisi ja asjakohaseid kogemusi, võidakse kaaluda astumiseks magistritunnistuse tasemel ja vastuvõtmine on hariduskooli otsustada.

Taotlejad peavad olema lõpetanud heakskiidetud ülikooli. Muud samaväärsed kvalifikatsioonid võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi.

Inglise keele nõuded

 • IELTS: 6,5 (igas elemendis vähemalt 6,0).
 • TOEFL (iBT): 87 (vähemalt 20 rääkimisel ja 19 kõigis teistes elementides).
 • PTE (akadeemiline): 62 (igas elemendis vähemalt 55).
 • MUET: Bänd 4.

IELTS, TOEFL ja PTE (akadeemiline) testi tulemused peavad olema vähem kui kaks aastat vanad ja kõik IELTS peavad olema testi akadeemiline versioon. MUETi tulemused kehtivad viis aastat alates tulemuste avaldamise kuupäevast.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a t ... Loe edasi

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a truly global university, with a number of campuses at home and international campuses in China and Malaysia. Näita vähem