MA valguses jõudluses

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

My brother recently landed a feature role in an amateur theatre production of “Singing In The Rain”. Despite what the title infers - there is nothing amateur about it. Production value is high, and the acting takes you out of the auditorium and into your own magical sing-song world. Needless to say - a very proud brother right here. Kyle Head / Unsplash

Selle kursuse kohta

Sisenemise nõuded

Programm on mõeldud lõpetajatele, kes on õppinud asjakohaseid aineid, nagu valgustusdisain, tehniline teater või draama, või neile, kellel on asjakohane töökogemus etenduse tegijana, näiteks lavastaja, tehnik, disainer, koreograaf, kunstnik või esineja. Kui teil pole vajalikke valgustusalaseid erialaseid oskusi, kutsutakse teid enne programmi õpetamise alustamist intensiivsele praktilisele valgustuse töötoale.

Asukoht

  • Sidcup ja London

* Kehtib valideerimine

Valgus esituskunstides MA pakub ainulaadset võimalust uurida valguse kui esinemise materjali praegusi kasutusviise ja rakendusi.

Programm on suunatud valgustusspetsialistidele, kes soovivad arendada ja laiendada oma kogemusi valguse kujundamisel, ning mittespetsialistidele, kes soovivad laiendada oma teadmisi valgusega töötamise kohta, näiteks lavastajatele, disaineritele, koreograafidele, tantsijatele, muusikutele ja kunstnikele .

Programm hõlmab 8-nädalast praktilist seminari täielikult varustatud etendusruumides, mida juhivad neli maailma juhtivat valgustusdisainerit. Aastatel 2020–21 on nendeks Andi Watson, Michael Hulls, Paule Constable ja Willie Williams (kinnituse saamiseks). Töötate iga disaineriga korraga, õppides nende töömeetoditest ja protsessidest.

Programm pakub ka erinevaid praktikapõhiseid võimalusi uurida koostöö- ja interdistsiplinaarseid loomingulisi protsesse, praktikavõimalusi erinevates partnerorganisatsioonides nii Suurbritannias kui ka välismaal ning võimalust arendada oma isiklikku praktikat edasi läbi individuaalse või koostöös realiseeritud valgustuse kujundusprojekt.

Miks valida see kursus?

See on ainulaadne programm, mis võimaldab teil uurida valgusega töötamise võimalusi. Teil on võimalus õppida ja töötada koos maailma juhtivate disaineritega, õppides nende töömeetoditest ja tavadest, enne kui hakkate edasi arendama ja proovile panema oma kogemusi valgusega töötava performance-tegijana. Kursuse lõpetamisel võiksite töötada sõltumatu valgustuskunstnikuna või naasta oma eriala praktikale, saades paremini aru, kuidas valgust saab esinemisel kasutada.

Kursus on oma olemuselt ja ambitsioonilt rahvusvaheline ning seda toetavad tugevalt erinevad võtmepartnerid.

Tasu ja teave taotluse kohta

Kuidas kandideerida

Programm on oma olemuselt praktiline ja õpilastelt nõutakse lihtsate valgustussüsteemide, seadmete ja protsesside algtaseme valdamist. Kui teile pakutakse kohta ja teil pole vajalikke oskusi ja kogemusi, palutakse teil riiki sisenemise tingimusena osaleda kahenädalases intensiivvalgustuse töötoas Londonis 1. – 11. Septembrini 2020 enne programmi algust. (lisatasu kehtib).

  • Suurbritannia / EL tasud: 10 900 naela
  • Rahvusvahelised tasud: 16 000 naela

Kandidaatide järgmine intervjuu kuupäev on laupäev, 28. märts 2020.

Intensiivse valgustuse töötuba

  • Terve tasu: 1100 kr
  • Soodushind neile, kellel on koht võistlusel MA Light in Performance: 550 kr

Vilistlaste allahindlus

5-protsendiline vilistlaste allahindlus on saadaval Rose Bruford College BA (Hons) vilistlastele, kes täisajaga 13-kuulise magistriprogrammi või magistriõppe programmi esimesel aastal.

Magistriõpe

Ettevõtluseinnovatsiooni ja -oskuste osakond pakub abikõlblikele Suurbritannia / EL üliõpilastele laenu magistriõppe magistriõppeks kuni 11 222 naela üliõpilase kohta. Juhiste saamiseks lugege allolevat videot ja klõpsake siin, et saada rohkem teavet 2020. aastal algavatele programmidele saadaolevate laenude kohta.

Kursuse sisu

MA-s on 13 kuu jooksul 4 moodulit **:

MAL701, Vaatlusviisid

Õpetatud moodul, mis uurib konteksti ja interdistsiplinaarseid töömeetodeid, sealhulgas praktilisi töötubasid. Juhib Hansjörg Schmidt.

MAL702: valgustusviisid

Praktikal põhinev moodul, mida juhtisid aastail 2020–21 Paule Constable, Michael Hulls, Willie Williams ja Andi Watson *. Kaks ühe nädala pikkust seminari iga disaineriga, uurides nende töömeetodeid ja protsesse.

MAL703: töötamisviisid

Moodul, mis uurib erinevaid tööviise, valmistades teid ette edaspidiseks praktikaks. Võite korraldada praktika, mis korraldatakse koostöös õpilaste, disainerite ja tööstuspartneritega.

MAL704: lõppprojekt

Sõltumatu teostusvalgustuse projekt, mida toetab dokumenteeritud uurimis- ja uurimistöö.

** Kinnitatakse.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with ... Loe edasi

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with the world-class teaching we provide, as tools to become an independent thinker and a fulfilled and successful working professional. Näita vähem
Sidcup , London , Waterford , Moskva + 3 Rohkem Vähem