MA poliitilises filosoofias

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

Poliitilise filosoofia magistriprogramm on mõeldud tudengitele, kes on huvitatud filosoofilisest vaatenurgast kõige keerukamatel ja olulisematel teemadel, mis tänapäeva poliitika aluseks on. Programm pakub erinevaid kursusi kaasaegse poliitilise filosoofia alal, aga ka ühiskonnauuringute meetodite kursusi. Poliitiline filosoofia uurib viise, kuidas inimesed korraldavad oma kollektiivset elu, ja uurib, mida tähendab „hea ühiskond”. Selle eriline fookus on selles, kuidas meie kriitiline võimekus ja individuaalne agentuur suudavad muuta maailma, milles me elame.

133773_1780128_598544516884184_401627201_o.jpg

Programmi eelised

Poliitilise filosoofia programm MА on üks väheseid Venemaal eksisteerivaid selle valdkonna programme ja ainus rahvusvaheline programm, mille põhikursused on inglise keeles. Lisaks silmapaistvatele õppejõududele, kellest paljudel on rahvusvaheline kraadiõpe, õpivad klasse Kesk-Euroopa ülikooli (Ungari), Utrechti ülikooli (Holland) ja teiste partnerinstitutsioonide külalisprofessorid. programmi tuumikuteaduskond koosneb teadlastest, kelle teaduslik töö modernsuse, sallivuse, individuaalsuse ja muude tänapäevase poliitilise filosoofia teemadega on omandanud riikliku ja rahvusvahelise tunnustuse.

Programm tugineb laiaulatuslikule poliitilise teoretiseerimise traditsioonile, kuid praegune Lääne-Euroopale orienteeritud poliitilise teooria kaanon on tasakaalus Euraasia ja Venemaa mõtlejate suuremate saavutustega poliitika uurimisel. Programmi eesmärk on võrdlev ja kosmopoliitne teadusuuringute kava, mille eesmärk on koolitada eksperte ja pädevaid maailmakodanikke.

Arvestades programmi interdistsiplinaarsust, saab magistritöö ühendada lähenemisviise teistest akadeemilistest valdkondadest, näiteks antropoloogia, sotsioloogia, politoloogia, kultuuriuuringud ja nii edasi, eeldusel, et töö kontseptuaalne tuum jääb poliitilise filosoofia valdkonda .

Põhidistsipliinid

 • Sotsiaal- ja humanitaarteaduste uurimismeetodid
 • Digitaaltehnoloogia sotsiaaluuringutes ja humanitaarteadustes
 • Sotsiaal- ja humanitaarteaduste akadeemiline kirjutamine
 • Poliitilise filosoofia ajalugu
 • Kaasaegne poliitiline filosoofia
 • Poliitiline filosoofia ja sugu
 • Kehafilosoofia ja biopoliitika
 • Modernsuse teooria
 • Modernsuse teemad
 • Mikropoliitika
 • Tegevuse teooria
 • Kaasaegsed institutsionaalsed uuringud poliitikauuringutes
 • Kriitiline ülevaade poliitikas
 • Võõrkeel

Karjäärivõimalused

Poliitilise filosoofia programm pakub mitmesuguseid kaasaegse poliitilise teooria kursusi ja teadustööoskuste koolitust, mis võimaldaks selle lõpetajatel töötada teadlaste või õpetajatena nii valitsusasutustes kui ka valitsusvälistes organisatsioonides haldusasenditel ja erinevates akadeemilistes asutustes.

Vastuvõtutingimused:

 • 4-aastane sotsiaal- või humanitaarteaduste bakalaureuse / spetsialisti kraad (või võrdne)

Küsimused

Kas ma saan selle programmi eest osade kaupa maksta?

Õppetasu saab maksta mitmes osas (kuni 6) õpilase saabumisel ja õppelepingu allkirjastamisel koostatud individuaalse makseplaaniga.

Kus asub ülikoolilinnak?

Lenina tänav 51, Jekaterinburg

Millised muud võimalused teil on selle programmi jaoks olemas?

Sisseastumiseksamil on võimalik saada kõrge soorituse eest allahindlust (palun pange tähele * -ga märgitud hinda)

Milliseid dokumente selle programmi jaoks vaja on?

Kõik taotlejad peaksid esitama järgmise dokumentide komplekti, mida vastuvõtukogu kontrollib:

 1. Taotleja passi skannimine
 2. Taotleja passi notariaalselt tõestatud tõlge vene keelde
 3. Varasemad haridusdokumendid (bakalaureuse diplom või samaväärne) koos nende legaliseerimisega / apostillidega, mis on tehtud vastavalt Venemaa haridusstandarditele (nende protseduuride kohta leiate lisateavet: href = "https://nic.gov.ru/et/proc/nic / legaliseeri )
 4. Hinnete täielik akadeemiline ärakiri (kogu õppeaja jooksul)

Arvestage sellega, et inglis-, prantsus- ja saksakeelseid dokumente aktsepteeritakse ka esialgse abikõlblikkuse kontrollimiseks. Kuid vastuvõtu etapis vajavad kõik dokumendid notariaalselt kinnitatud tõlkeid vene keelde .

Milline on selle programmi vastuvõtuprotsess?

Magistriõppesse pääsemiseks peate läbima 2 kohustuslikku protseduuri, mis mõlemad võivad olla teostatud kaugetes vormides. Sissepääs antakse juhul, kui mõlemad protseduurid on edukalt läbitud.

 • Dokumentide tuvastamine:

Kõik taotlejad peaksid esitama nõutavate haridusalaste dokumentide komplekti (bakalaureusekraadi ärakiri kogu õppeaja jooksul), mida kontrollib vastuvõtukogu (kontroll võtab aega 2–4 päeva)

 • Intervjuu

Iga taotleja peaks läbima ühe sisseastumiseksami Skype'i kaudu programmi administraatoriga vestluse vormis. Intervjuu kavandatakse individuaalselt, kõik üksikasjad tuleks läbi rääkida vastuvõtujuhiga.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Ural Federal University (UrFU) is one of the largest higher educational institutions in Russia bringing together fundamental education and innovative approach towards the challenges of modern times. O ... Loe edasi

Ural Federal University (UrFU) is one of the largest higher educational institutions in Russia bringing together fundamental education and innovative approach towards the challenges of modern times. Our aspiration is to become a world-class university in the heart of Eurasia committed to the complex and sustainable development of research and teaching. Näita vähem