MA in inglise kirjandus ja kultuur

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lähtudes kirjandusajaloo ja teooria kindlatest alustest, pakub Mainzi Ülikooli inglise keele kirjanduse ja kultuuri magistriõppekava täiuslikku segu peamistest kirjanduslikest teemadest ja üliõpilastele piisavalt võimalusi oma huvide arendamiseks ja järgimiseks. See tugineb Mainz Ülikooli inglise keele kirjanduse ja kultuuri bakalaureuseõppele, kuid tervitab ka inglise keele kirjanduse programme mujal Saksamaal, Euroopas ja mujal maailmas.

Inglise kirjanduse ja kultuuri distsipliin näeb Suurbritannia, Rahvaste Ühenduse ja teiste anglofonide territooriumidega suhtlemist kogu maailmas oma esmane ülesanne edendada õpilaste seas arusaamist kirjanduslike tekstide sisemisest toimimisest ja kontekstidest, milles need ilmuvad. Selleks eeldatakse, et üliõpilastel on inglise keele kirjanduse alane väljaõpe, mis hõlmab kirjandusrežiimide ja žanrite, kirjandusajaloo ning kirjandus- ja kultuuriteooriate uurimist enne selle õpingute alustamist. Selle põhjal aitab inglise keele kirjanduse ja kultuuri magistriõpe neid arendada huvi vähem traditsiooniliste valdkondade vastu, nagu populaarne kultuur, meediaõpe ja empiiriline esteetika, mida toetavad mitmed teoreetilised lähenemisviisid. Programmi põhiõppekava tagab struktureeritud arengu ja arengu, samas kui suur hulk valikained võimaldab õpilastel määrata oma erialad. Lõputöö, mis on kirjutatud ühe meie rahvusvaheliselt kogenud professori järelevalve all, annab tunnistust meie õpilaste arengust sõltumatuteks teadlasteks kaheaastase kursuse lõpus.

Kogenud personali asjatundlikkus ja nõuanded Mainzi ülikooli inglise kirjanduse ja kultuuri sektsioonis pakuvad laia valikut programme ja tegevusi ning säilitavad vahetusi mitmete rahvusvaheliste partnerülikoolidega.

Inglise kirjanduse ja kultuuri magistriõpe koosneb mitmest moodulist:

  • Moodul 1: metoodika
  • Moodul 2: inglise kirjandus enne 1800
  • Moodul 3: kultuuriuuringud
  • Moodul 4: inglise kirjandus alates 1800
  • Moodul 5: professionaalne orientatsioon
  • Moodul 6: Kirjandusuuringud: spetsialiseerumine
  • Moodul 7: teadusuuringute seminar

Kuidas kandideerida

Saksa taotlejad

Magistri- ja täiendõppe programmid vajavad algset ülikooli kraadi. Neid ei saa seepärast fuksi valida. Nn järjestikused magistriprogrammid tuginevad varasema bakalaureusekraadi sisule, st nad suurendavad omandatud teadmisi või pakuvad võimalust õppida täiendavaid oskusi teises distsipliinis. Näiteks võib pärast füüsika bakalaureusekraadi saamist valida, kas jätkata vastava magistrikraadi füüsikaga, et omandada sügavamad teadmised ja eriti teaduspõhine perspektiiv distsipliinis. Näiteks tuleb valida ajakirjanduse magistrikraad, et omandada erialaseid ja erialaseid oskusi ajakirjanduslikuks tööks (nt teaduse ajakirjandus). Järjestikune magistriõppekava koos sobiva bakalaureuseõppekavaga liigitatakse põhikursuseks. Sel põhjusel on BAföG rahastamiseks abikõlblik järjestikune magistriõppekava. Standardne õppeperiood on maksimaalselt 4 semestrit. Lisaks ülikoolikraadile vajavad täiendõppeprogrammid vähemalt ühe aasta asjakohast töökogemust. Pikkus varieerub vahemikus 1-4 semestrit, sõltuvalt pakutavatest kursustest.

Rahvusvahelised kandidaadid

Palun suunake oma taotlus ülikooli rahvusvahelisele büroole. Kuigi Saksa oskused ei ole meie programmis osalemise ametlik eeltingimus, on soovitav Saksamaal õppides õppida Saksa keelt, et oma igapäevaelu läbi viia.

E-posti aadress:

  • patrick.gill@uni-mainz.de
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With around 31,500 students from over 120 nations, Johannes Gutenberg University Mainz (JGU) is one of the largest and most diverse universities in Germany. JGU unites almost all academic disciplines ... Loe edasi

With around 31,500 students from over 120 nations, Johannes Gutenberg University Mainz (JGU) is one of the largest and most diverse universities in Germany. JGU unites almost all academic disciplines under one roof with its University Medical Center, the Mainz Academy of Fine Arts, the Mainz School of Music, and the Faculty of Translation Studies, Linguistics and Cultural Studies in Germersheim. In over 150 institutes and clinics, 4,400 academics, 560 of whom are professors, teach and carry out research. With 75 fields of study and more than 260-degree courses, JGU offers an extraordinarily broad range of courses. Näita vähem
Mainz , Germersheim + 1 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti