Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

IED on seatud RCA kommunikatsioonikoolis elavalt segatud stuudiodesse, kusjuures iga selle Pathways on spetsialistiga Lab selle keskuses. Professor Neville Brody, kes annab inspiratsiooni ja õhutab, kutsub IED-i teabe ja kogemuste vahelisse liidesesse ning platvormi ekraanivälise, post-digitaalse ja distsiplinaarse praktika uurimiseks. Meie õpilased ja teadlased töötavad koos kooli graafiliste disainerite, animaatorite ja illustraatoritega ning teiste RCA programmide interdistsiplinaarsete meeskondadega, samuti välisteadlaste, ettevõtete, arhitektide ja õppejõududega.

IED arendab mõtteviisi ja oskusteavet. Spetsiifilisi tehnilisi oskusi ei nõuta; taotlejad on pärit disaini-, teadus-, kunsti-, inseneri- ja tehnoloogiate mitmekesistest taustadest, millel on ühine kriitiline huvi andmete, disaini ja valmistamise vastu. Lõpetajad võivad jätkata tööd visualiseerimise, andmeteaduse, arenenud disaini tava, kultuuri- ja haridusasutuste, uurimislaborite või stuudiotehnikaga.

Heli disaini, liikuva pildi disaini ja eksperimentaalse disaini IED-i pakutud kolm erinevat Pathways on omavahel seotud, keskendudes erinevatele lähenemisviisidele, kuidas läheneda IED-i peamisele eesmärgile muuta teave kogemuseks.

IED pakub

Erikoolitus andmete, programmeerimise ja elektroonikaga töötamisel, prototüüpide tegemine ja mitmesuguste meetodite ja materjalide kasutamine ning päringute, uurimise ja uurimise vahendid.

Õppurid, kes külastavad õppejõude ja külalisi, kes on rahvusvaheliselt praktiseerivad ja mõtlevad.

Eksperimentaalne Lab, Sound Lab ja Liikuv Image Lab tegemiseks ja häkkimiseks, igaüks varustatud mitmesuguste spetsialiseeritud riist-ja tarkvara ning seatud kommunikatsioonikoolis.

Suur interdistsiplinaarsed projektid teiste RCA programmidega, samuti suured ja väikesed tööstuspartnerid, muuseumid ja ülikoolid Suurbritannias ja kogu maailmas.

Tihedad seosed MA, MPhil ja PhD üliõpilaste, rahastatud teadustegevuste ja professionaalsete praktikute vahel.

Näituse, avaldamise, sekkumise, veebipõhise ja võrguühenduseta levitamise ning üliõpilaste töö ja uurimistöö kommertsialiseerimise võimalused.

Londonis ja selle ümbruses asuvad rahvusvahelised vahetused ja reisid ning reaalmaailma projektid ja uuringud.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Õpilasel on tavaliselt bakalaureuse kraad või samaväärne välismaalane kvalifikatsioon või piisav töökogemus, et näidata asjakohaseid intellektuaalseid, loomingulisi ja isiklikke omadusi, et osaleda programmi nõudmistega.

Õpilased on pärit paljudest taustadest. Kuigi mõned tulevad otse esimese astme programmidest info disaini, uue meedia disaini, graafilise disaini, andmete visualiseerimise, audiovisuaalse disaini ja multimeedia, õpilased on ka liitunud kursuse tööstuse töökogemust või erineva taustaga nagu antropoloogia , ajakirjandus, arhitektuur ja arvutus.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi kõrgema personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Kandidaadid peaksid üles ehitama veebiportfelli, mis kajastaks nende võimeid, kogemusi ja huve.

Kandidaadid valitakse töökorralduse alusel, mis näitab põhjalikku arusaamist teemast ja piisavat tehnilist oskust kavatsuste realiseerimiseks, tõendeid subjekti pühendumuse kohta, intellektuaalset uudishimu, avatust, võime teha koostööd, osaleda arutelus reageerima kriitikale ja võime osaleda pidevas ja järjepidevas uuringus.

Palun laadige alla IED Portfolio juhendid.

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Te peaksite koos teiega kaasama portfelli, mis sisaldab teie veebivarustuse valikut valmis füüsilises vormis, samuti teie viimast tööd või käimasolevat tööd koos toetavate uurimustöödega.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev