Kursuse üksikasjad

Avastage oma kirge kaasaegse kirjanduse ja selle kohta, kuidas seda saab kasutada ühiskonna mõistmiseks. Vaadeldes viimase 30 aasta kirjanduse arengut ja kriitilisi küsimusi kursusel, mis pakub rahvusvahelist ja kultuuridevahelist väljavaadet.

See, kas teie huvid on postkoloniaalses maailmas või kellel on lõbus naiste kirjalikult või kaasaegses gooti kirjanduses, võimaldab see väljakutsekursus uurida hiljutisi luulekogusid, uurimiskultuure ja uurida praeguste aruteludega seotud romaane ja filme. Te saate kasutada peamisi teoreetilisi mudeleid ja kontseptsioone, et paremini mõista, kuidas me õpime kirjandust ning motiveerivaid ja ajaloolisi sündmusi, mis on autorid, mida te olete lugenud, käitanud.

See kursus viib teid uutele ideedele ja soovile, et meeskond, kellel on rahvusvaheline maine oma teadustöö jaoks erinevates valdkondades, ulatub Kariibi kultuurist, ajaloost ja kirjandusest kuni 2007.-2008. Aasta laenukriisi kultuuriliste kuvamisteni kirjanduses, laval ja ekraanil. julgustan teid neid kahtluse alla seada.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: 38% meie uurimusest peeti kommunikatsiooni, kultuuri- ja meediauuringute, raamatukogu ja teabehalduse üksuse juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.

Kursuse eelised

Õppige, kuidas kasutada mitmesuguseid tipptasemel teoreetilisi lähenemisviise tekstidele, samal ajal kui saate kursuse meeskonna teadustöö ja õppetöö võimekuse kaasaegse naiste kirjutamise, postkolonialismi ja populaarse ilukirjanduse jaoks.

Saate omandada hästi informeeritud, kriitilise arusaamise praegustest arengutest, küsimustest ja tänapäevaste kirjandustealaste kriitiliste küsimuste kohta ning arendada ülekantavaid oskusi, mis on vajalikud tänapäevaste kirjanduste ja sellega seotud kriitika ja teooria sõltumatuks uurimiseks.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi tunnustuse kraad inimese suguluses õpetatavates ainevaldkondades, sotsiaalteadustes, seadustes või inimgeograafias, vähemalt teise klassi autasud kraadis, mis pole sugulased, ja seda toetavad tõendid selle kohta, et isik on sobiv taotletud või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 üldiselt ilma oskusteta alla 5,5, saavutades 7,0 katse kirjalikus osas või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Lõpetage teadmised ja usaldus, et lisada oma hääle uusima kirjanduskriitikaga. Võite otsustada oma piirkonna edaspidise uurimise, avaldada oma järeldused ja töötada MPhili või doktorikraadi poole ning seejärel jätkata karjääri akadeemias. Olles ehitanud ja välja töötanud mitmesuguseid ülekantavaid oskusi, nagu arenenud planeerimine ja kriitiline osalus, on teil ka hea ettevalmistus mitmesuguste karjääride jaoks avalikus teenistuses, õpetamises, ajakirjanduses või kirjastamises.

 • Toimetaja assistent
 • Pressiesindaja
 • Readeri arendamise raamatukoguhoidja
 • Marketing Communications Executive

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Kultuuride uurimine

Võimalikud moodulid võivad sisaldada

 • Dissertatsioon
 • Doris Lessing: jutlevat rahvust
 • Kaasaegne žanr: (re) 21. sajandi tutvustamine
 • Kaunistama kaasaegset: Ghost Story 20. sajandil
 • Poststruktuuristlik teooria: Foucault
 • Neoliberaalsed fiktsioonid
 • Muud Victorianid: Neo-Victorian kaasaegne romaan
 • New Yorkshire'i romaan
 • Kaasaegne gooti keel
 • Luule
 • Trikkide tõlkimine: mustla Atlandi kirjandused
 • India sära: sekularism, globaliseerumine,

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Ringhäälingu koht

Broadcasting Place on ametlikult üks maailma kõige kõrgemaid hooneid ja suur rääkimispunkt Leedas, kus asub meie kultuuriuuringute ja humanitaarteaduste kursused. See pakub õpilastele ruumi akadeemiliste ringkondadega liitumiseks, kes mängib aktiivset rolli tänapäeva arutelude kujundamisel nende erialade tuleviku suunas.

Online-ressursid ja kogud

Kui soovite analüüsida 17. sajandi kriminaalmenetluse raamatupidamisaruandeid Old Bailey'ist, uurides enam kui 355 000 inglise ja ameerika luule, proose ja draama teoseid või uurides 20. sajandi populaarse kultuuri maailma suurimat arhiivi, pakume meie raamatukogu veebipõhiseid ressursse lihtne juurdepääs erinevatele kogudele.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
UK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev