Kursuse üksikasjad

Pakume akadeemilist ja professionaalset arengut inglise keele praktikutele, kes soovivad oma õpingutes karjääri edendada.

Te omandate praktilisi kogemusi klassiruumis, õppides Leedsis, õpetades oma töökohal ja / või õppetundide põhjal. Te arendate oma võimet luua multimedia vahendeid ja õppematerjale praktilise tegevuse kaudu. Võimalus jätkata spetsialiseerumist, näiteks inglise keelt teise või teise keelena, õpetades inglise keelt akadeemilisel eesmärgil, õpetades inglise keelt noortele õppijatele, õpetajate koolitust või inglise keele õpetamist.

Praegu pakume kahte uurimisviisi:

Route One (Delta marsruut)

See marsruut on mõeldud kogenud inglise keele valdkonna õpetajatele, kellel on kõrge inglise keele oskus. Sellel marsruudil pakutakse professionaalset väljaõpet ja arendustööd, et siseneda laialdaselt tunnustatud Cambridge Delta kvalifikatsioonile. Kui teil on juba Delta või samaväärne kvalifikatsioon, saate meistritele lisanduda kahe semestri alguses.

Tee kaks

See harjutus on mõeldud vähem kogenud inglise keele õpetajale, kes soovib oma karjääri edukaks saavutamiseks maineka akadeemilise kvalifikatsiooni omandada, võimaldab teil saada heade tavade tundmaõppimist, jälgides isiklikult või videoid, ja peate oma tähelepanekud inglise keele õpetamisega seotud põhimõtete ja tavade tundmaõppimiseks. Õpetamine ja õppimine

Õppimine toimub seminaride, väikerühma ja individuaalsete õpetuste kaudu, samuti iseseisev õpe. Kursus hõlmab praktilist klassiruumi kogemust ja multimeedia vahendite praktilist arendamist inglise keele õpetamiseks.

Hindamine

Kursuse hindamise eesmärk on kajastada inglise keele õpetajatele mõeldud tegelike ülesannete hulka praktilisi ülesandeid, nagu ressursside arendamine, ajakirjade artiklite kirjutamine, konverentside esitamine, praktika peegeldamine ja tekstide või keele analüüsimine. Doktoritöö moodul hõlmab praktilist või uurimisprojekti, mis on seotud inglise keele õpetamisega koos aruande või põhjendusega. Route 1 / Delta õpilased teevad ka Cambridge ESOLi hinnangud Delta moodulite 1-3 kohta.

Kursuse eelised

Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja ekspertgrupil on paljude aastate kogemused õpetajate edukaks väljaarendamiseks ja uuenduslike materjalide, sealhulgas mitmesuguste multimeediumressursside arendamiseks.

Leeds Beckett University inglise keele õpe on kinnitatud Cambridge Delta Center. See tuntud kutsekvalifikatsioon annab TEFLQ staatuse, nagu on määratletud Briti Nõukogu akrediteerimissüsteemis.

Riiki sisenemise nõuded

Need sõltuvad sellest, kas taotlete Route One või Two.

Route One (Delta): taotlejatel peab olema kas teise taseme diplom ja vähemalt kaks aastat täistööajaga (1200 tundi) inglise keele õpetamise kogemust viimase viie aasta jooksul või neil on oluline inglise keele õpetamise töökogemus. Taotlejad peavad olema emakeelsed inglise keelt kõnelejad või inglise keele oskus vähemalt IELTS 7.5, ilma oskusteta vähem kui 7,0 (või samaväärne). Kõik taotlejad peavad läbima sõeluuringu vastuvõtu juhendajaga (kes peab olema Delta kinnitatud juhendaja Cambridge'i eesmärkidel), mis hõlmab keeletundlikkuse testi ning õppetunni plaani esitamist ja arutelu. Lisaks on soovitatav algne õpetajakoolituse kvalifikatsioon, näiteks Cambridge CELTA või Trinity Cert TESOL.

Teine tee (mitte-Delta): kandidaatidel peab olema kas teise taseme diplom või inglise keele õpetamise kogemus. Kõik taotlejad peavad olema vähemalt IELTS 6.0 tasemel inglise keele tasemel, mille oskused pole alla 5,5 (või samaväärsed).

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teil on oskused ja kogemused, et olla tõhusam inglise keele õpetaja, edendada juhtivat positsiooni või siseneda mitmesuguseid õpetamisega seotud karjääri, näiteks õppematerjalide ja ressursside kirjutamine ja avaldamine. Võite ka oma õpinguid jätkata ja doktorikraadi omandada vastavas valdkonnas.

  • Inglise keele õpetaja
  • Materjalikirjanik
  • Uuringute direktor või muu haridusjuht
  • Õpetajaõpetaja

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Keele mõistmine, metoodika

See hõlmab esimese ja teise keele omandamist; lähenemisviisid ja meetodid; ja õppija vea ja vigade analüüs. (See moodul pole veebipõhine õppimine saadaval)

Kutsetegevuse arendamine (Delta moodul 2)

See hõlmab järgmisi õpetamispraktika teemasid: õppetunni vaatlus; ressursside ja materjalide hindamine, valimine ja kasutamine; ja professionaalne areng. (See moodul pole veebipõhine õppimine saadaval)

Praktika laiendamine

See uurib spetsialiseerunud piirkonna uurimist; kursuse / õppekava kujundamine; testimine ja hindamine; ning kursuste jälgimine ja hindamine.

Metoodika

Sa õpid kommunikatiivset keeleõpetust; ülesandepõhine õpe; keele sisu ja integreeritud õppimine; leksikaalne lähenemine; kogu füüsiline reaktsioon; tekstipõhised lähenemisviisid; keeleoskus ja -strateegiad; ja teise keele õppimine ja omandamine.

Keele tundlikkus (teine ​​tee)

See hõlmab lexismi; grammatika; diskursuse analüüs; fonoloogia; ning õpetamise eesmärgil keele ja tekstide analüüsimine.

Klassiruumi tava (teine ​​tee)

See hõlmab klassiruumi vaatlust; erialane areng; klassiruumi juhtimine; õppetundide planeerimine; ja mikroõpetus.

Multimeedia vahendid

See uurib õppijate autonoomiat; virtuaalsed õppekeskkonnad; ja veebipõhised tehnoloogiad.

Materjalide arendamine

Õppige õppima sellistes küsimustes nagu materjalide hindamine ja kohanemine; autentsus; kultuurilised kaalutlused; ja ülesannete disain.

Inglise keele õpetamine teie kontekstis

See teema hõlmab maailma inglise keelt; kultuuridevaheline teadlikkus; sotsiolingvistika; Akadeemilistel eesmärkidel inglise keel; Noored õppijad inglise keel; Konkreetsetel eesmärkidel inglise keel; ja õppekava ja õppekava.

Inglise keele õpetamise uurimine

See hõlmab teadustöö teooriaid ja meetodeid; kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed uuringud; ja tõlgendades ja analüüsides andmeid. Teete uurimisprojekti.

Dissertatsioon

See topeltmoodul hõlmab kas praktilisi projekte, näiteks materjalide kogumit; a corpus; õpetajakoolitus; õppekava või esmase uurimisprojekti läbiviimine.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Eksami tasu - peate maksma järgmise Delta mooduli eksamitasu: moodul 1 - 114,00 naela; Moodul 2 - £ 142,00; Moodul 3 - £ 80.00

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Eksami tasu - peate maksma järgmise Delta mooduli eksamitasu: moodul 1 - 114,00 naela; Moodul 2 - £ 142,00; Moodul 3 - £ 80.00

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Pühendatud tugimeeskond

Lihtsalt seetõttu, et te ei õpi ülikoolilinnakust, ei tähenda, et peate ise toime tulema - teil on isikliku juhendaja toetus koos ülikooli õpilaste keskuse ja heaolu keskusega. Nad on käes, et pakkuda teile nõu kõikidest akadeemilistest küsimustest kuni stressini ja ärevuseni.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 12500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev