MA inglise keele õpetamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Pakume akadeemilist ja professionaalset arengut inglise keele praktikutele, kes soovivad oma õpingutes karjääri edendada.

Te omandate praktilisi kogemusi klassiruumis, õppides Leedsis, õpetades oma töökohal ja / või õppetundide põhjal. Te arendate oma võimet luua multimedia vahendeid ja õppematerjale praktilise tegevuse kaudu. Võimalus jätkata spetsialiseerumist, näiteks inglise keelt teise või teise keelena, õpetades inglise keelt akadeemilisel eesmärgil, õpetades inglise keelt noortele õppijatele, õpetajate koolitust või inglise keele õpetamist.

Praegu pakume kahte uurimisviisi:

Route One (Delta marsruut)

See marsruut on mõeldud kogenud inglise keele valdkonna õpetajatele, kellel on kõrge inglise keele oskus. Sellel marsruudil pakutakse professionaalset väljaõpet ja arendustööd, et siseneda laialdaselt tunnustatud Cambridge Delta kvalifikatsioonile. Kui teil on juba Delta või samaväärne kvalifikatsioon, saate meistritele lisanduda kahe semestri alguses.

Tee kaks

See harjutus on mõeldud vähem kogenud inglise keele õpetajale, kes soovib oma karjääri edukaks saavutamiseks maineka akadeemilise kvalifikatsiooni omandada, võimaldab teil saada heade tavade tundmaõppimist, jälgides isiklikult või videoid, ja peate oma tähelepanekud inglise keele õpetamisega seotud põhimõtete ja tavade tundmaõppimiseks. Õpetamine ja õppimine

Õppimine toimub seminaride, väikerühma ja individuaalsete õpetuste kaudu, samuti iseseisev õpe. Kursus hõlmab praktilist klassiruumi kogemust ja multimeedia vahendite praktilist arendamist inglise keele õpetamiseks.

Hindamine

Kursuse hindamise eesmärk on kajastada inglise keele õpetajatele mõeldud tegelike ülesannete hulka praktilisi ülesandeid, nagu ressursside arendamine, ajakirjade artiklite kirjutamine, konverentside esitamine, praktika peegeldamine ja tekstide või keele analüüsimine. Doktoritöö moodul hõlmab praktilist või uurimisprojekti, mis on seotud inglise keele õpetamisega koos aruande või põhjendusega. Route 1 / Delta õpilased teevad ka Cambridge ESOLi hinnangud Delta moodulite 1-3 kohta.

Kursuse eelised

Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja ekspertgrupil on paljude aastate kogemused õpetajate edukaks väljaarendamiseks ja uuenduslike materjalide, sealhulgas mitmesuguste multimeediumressursside arendamiseks.

Leeds Beckett University inglise keele õpe on kinnitatud Cambridge Delta Center. See tuntud kutsekvalifikatsioon annab TEFLQ staatuse, nagu on määratletud Briti Nõukogu akrediteerimissüsteemis.

Riiki sisenemise nõuded

Need sõltuvad sellest, kas taotlete Route One või Two.

Route One (Delta): taotlejatel peab olema kas teise taseme diplom ja vähemalt kaks aastat täistööajaga (1200 tundi) inglise keele õpetamise kogemust viimase viie aasta jooksul või neil on oluline inglise keele õpetamise töökogemus. Taotlejad peavad olema emakeelsed inglise keelt kõnelejad või inglise keele oskus vähemalt IELTS 7.5, ilma oskusteta vähem kui 7,0 (või samaväärne). Kõik taotlejad peavad läbima sõeluuringu vastuvõtu juhendajaga (kes peab olema Delta kinnitatud juhendaja Cambridge'i eesmärkidel), mis hõlmab keeletundlikkuse testi ning õppetunni plaani esitamist ja arutelu. Lisaks on soovitatav algne õpetajakoolituse kvalifikatsioon, näiteks Cambridge CELTA või Trinity Cert TESOL.

Teine tee (mitte-Delta): kandidaatidel peab olema kas teise taseme diplom või inglise keele õpetamise kogemus. Kõik taotlejad peavad olema vähemalt IELTS 6.0 tasemel inglise keele tasemel, mille oskused pole alla 5,5 (või samaväärsed).

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teil on oskused ja kogemused, et olla tõhusam inglise keele õpetaja, edendada juhtivat positsiooni või siseneda mitmesuguseid õpetamisega seotud karjääri, näiteks õppematerjalide ja ressursside kirjutamine ja avaldamine. Võite ka oma õpinguid jätkata ja doktorikraadi omandada vastavas valdkonnas.

  • Inglise keele õpetaja
  • Materjalikirjanik
  • Uuringute direktor või muu haridusjuht
  • Õpetajaõpetaja

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Eksami tasu - peate maksma järgmise Delta mooduli eksamitasu: moodul 1 - 114,00 naela; Moodul 2 - £ 142,00; Moodul 3 - £ 80.00

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Eksami tasu - peate maksma järgmise Delta mooduli eksamitasu: moodul 1 - 114,00 naela; Moodul 2 - £ 142,00; Moodul 3 - £ 80.00

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Pühendatud tugimeeskond

Lihtsalt seetõttu, et te ei õpi ülikoolilinnakust, ei tähenda, et peate ise toime tulema - teil on isikliku juhendaja toetus koos ülikooli õpilaste keskuse ja heaolu keskusega. Nad on käes, et pakkuda teile nõu kõikidest akadeemilistest küsimustest kuni stressini ja ärevuseni.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem