MA inglise keele õpetamine

Üldine

Programmi kirjeldus

MA inglise keele õpetus (ELT) on kogemustepagasi programm, mis pakub inglise keelt võõrkeeleõpetajatena Ühendkuningriigist ja välisriikidest, võimaluse kajastada oma töökogemust, arendada sügavamat arusaama teoorias ja praktikas Inglise keele õpetamine ja omandada oskused ja pädevused, mis on ELT-le juhtrollideks vajalikud.

Tutvustame oma kursust

Pakkuge inimestele kogu maailmas suutlikkust rääkida ja suhelda sujuvalt inglise keeles ning alustada sihtasutuse rajamist tasuvale ja põnevale karjäärile University of Southampton inglise keele õpetamise magistriõppes (ELT). See University of Southampton antav magistrikraad annab teile vajalikud vahendid inglise keele efektiivseks õpetamiseks keeleõppe metoodika praeguste probleemide kaudu keeleõppe kriitilisse hindamisse.

Kursuse faktid

  • Kraad: MA
  • Sisemine: 15-20
  • Keskmine taotlus ühe koha kohta: 4

Programmi pakub Rakenduskõrgkoolide Keskus. Programmile kaasaaitavad töötajad on seotud ingliskeelse keele kui võõrkeele (EFL) ja teiste keelte otsese õpetamisega, rakenduslingvistika ja keeleõppega seotud uurimis- ja arendustegevused, samuti sotsiolingvistika ja kultuuriuuringud. See teoreetiliste teadmiste ja käimasolevate praktiliste kogemuste segu on üks meie programmi eripäradest.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Kraad

Esimese või teise taseme kõrgharidus või samaväärne standard ülikooli poolt heaks kiidetud ingliskeelsete, kaasaegsete keelte või sugulaspiirkonna erialadel, lisaks vähemalt kaheaastane töökogemus

Inglise keel

IELTS 6,5 üldiselt, vähemalt 6,0 kõikides komponentides või samaväärne standard ülikooli poolt heaks kiidetud muude kvalifikatsioonidega

Valikumenetlus

  • Sisemine: 15-20
  • Keskmine taotlus ühe koha kohta: 4
  • Akadeemilise sisenemise nõuded: esimese või teise taseme kõrgharidusega kraad või samaväärne standard muu kvalifikatsiooniga, mis on tunnustatud ülikoolis inglise keeles, kaasaegsed keeled või sugulane distsipliin,
  • pluss vähemalt kaheaastane töökogemus
  • Inglise keele sisenemise nõuded: IELTS 6,5 üldiselt, vähemalt 6,0 kõikides osades või samaväärne standard teistes kvalifikatsioonides, mis on heaks kiidetud ülikoolis.
  • Valikumenetlus: veebipõhine rakendus

Tüüpiline kursuste sisu

Programm koosneb kaheksast õpetatud moodulist (neli põhilisi mooduleid ja neli võimalust), nagu ka väitekirja. Täisajaga õpilased võtavad kõik õpetavad moodulid kahe semestri jooksul ja lõpetavad oma väitekirja hiljemalt septembriks. Osalise tööajaga õpilased võtavad õpetavad moodulid nelja semestri jooksul ja lõpetavad oma väitekirja kahe aasta teise september.

Southamptoni humanitaarteaduste magistrikraad pakub teile laialdast ja mitmekülgset õpikogemust, mida peaksite ootama juhtiva teadusülikooli poolt. Me oleme võtnud endale kohustuse pakkuda asjakohast, kaasaegset ja ennekõike meeldivat kogemust, mis tagab teile täiendavate oskuste ja arusaamade saamise, et teil on vaja alustada karjääri paljudes valdkondades või jätkata edasist uurimistööd.

Õppimine

Kuidas sa õpid?

Magistriprogrammi õpetamisel juhivad akadeemilised töötajad, mis võimaldavad teil osaleda Southamptoni humanitaarteadustes läbi viidud maailma juhtivate teadusuuringutega ja aidata kaasa sellele. Te lõpetate uurimisoskuste arendamise põhiprogrammi koos mitme mooduliga, mille valite vastavalt oma isiklikele eesmärkidele ja eesmärkidele. Iga programm pakub laia ja põnevat valikut meie erialadega seotud mooduleid, mida juhendavad teadlased, kes on oma valitud teadusvaldkondade eksperdid ja kes soovivad teiega kogemusi kaasata.

Te arendate oma teadmisi ja mõistmist läbi loengute, juhendaja juhitud ja õpilaste juhitud seminarid, õpetused ja töökojad, mis annavad praktilisi kogemusi. Te arendate oma iseseisvat suutlikkust professionaalseks erinevate rühmade ja üksikute projektide ja uurimiste kaudu, mida toetavad programmi juhendajad; teil on võimalused esitada oma isiklik töö, korraldada ja juhtida seminari tegevust ning pakkuda vastastikust tagasisidet ja toetust.

Hindamine

Te saate kirjutada mõningaid laiendatud esseesid, kuid enamik mooduleid hinnatakse moodulipostude kaudu, mis sisaldab mitmesuguseid tõendeid, mis näitavad mooduli õpitulemuste saavutamist. See võib olla järgmisel kujul: lühemaid esseesid; märkustega bibliograafia; kriitiline uurimistöö; aruanded uurimisvahendite projekteerimise / katsetamise kohta; töökoja ülesannete aruanded; suuliste ettekannete protokollid; andmete analüüsiülesanded. 15 000-sõna väitekiri on põhiosa asjakohaste oskuste omandamisel ja teadustöö tehnikate rakendamisel. Teie juhendaja saab regulaarselt ja toetavalt nõu, juhiseid ja tagasisidet oma edusammude kohta.

Professionaalne areng

Magistriõpe võimaldab teil edasi arendada võtmeoskusi tööandjad püüavad näiteks: aja juhtimine; probleemi lahendamine; meeskonnatöö; tähtaeg ja projektijuhtimine; kultuuriline teadlikkus; töötades iseseisvalt; oma algatusel; suhete loomine; kriitiline mõtlemine ja uurimistöö analüüs. Ennekõike õpid oma ideede ja entusiasmi suhelda paljudele vaatajaskondadele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... Loe edasi

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. Näita vähem