MA inglise keeles ja kirjanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MA inglise keel ja kirjandus pakub teile võimaluse edasijõudnuteks uuringuteks kaasaegse kirjanduse ja rakenduslingvistika alal.

See pakub teile vajalikku teoreetilist ja analüütilist koolitust, et jätkata doktorikraadi omandamist teadusuuringute kraadi omandamiseks või arendada erialaseid oskusi, mis on olulised töötamiseks asjakohastes valdkondades, sealhulgas, kuid mitte ainult, inglise keele õpetamine, toimetamine ja erialane kirjutamine.

Kursus arendab teie erialaseid teadmisi uurimismeetodite ja tavade kohta laiemas inglise keeles, et anda teile tugev metoodiline alus. Sellele lisanduvad uuringu konkreetsed rakendused, et parandada teie arusaamist keelekasutusest ja mis võimaldab teil teha ülemineku bakalaureuseõppelt kõrgemale tasemele, mida nõutakse magistriõppes. Kasutades põhjalikult interdistsiplinaarset lähenemist, on kursuse eesmärk seejärel pakkuda teile teoreetilisi teadmisi ja mõistmist, arendades samas kunsti- ja humanitaarteaduste tööks vajalikke praktilisi oskusi inglise keeles.

Te hõlmate erinevaid teoreetilisi lähenemisviise, mis moodustavad tänapäevase intellektuaalse sõnavara ja inglise keele õpingud. Kursus arendab ka teie teadlikkust keelekasutuse tavadest ja nende rakendamisest erinevates kontekstides. Kursus keskendub teie võime arendamisele kaasata praeguste teadusuuringute kriitilised hinnangud. Samuti arendab see teie võimet probleemide lahendamiseks seoses reaalainete projektide ja juhtumianalüüsidega.

Kursuse ülesehitus

Täistööajaga MA inglise keele ja kirjanduse kursus kestab 12 kuud ja see jaguneb kaheks semestriks ja suveperioodiks. Võtate semestris neli 15 krediidi moodulit. Seejärel valmistate suve jooksul välja väitekirja, mis tuleb esitada septembris.

134789__PRP8089.jpgpilt viisakalt University of Nottingham Malaysia

Moodulid

Tüüpilised tuummoodulid

 • Keele ja keeleteaduse lähenemisviisid
 • Inglise keel: väitekiri
 • Grammatika ja programm
 • Kirjanduse keeleteadus
 • Kirjandus ja modernsus
 • Populaarne kirjandus kaheksateistkümnendal ja üheksateistkümnendal sajandil
 • Keele ja kirjanduse uurimismeetodid
 • Maailm inglise keeles
 • Mis on tekst?

Hindamine

Õpetatud mooduleid hinnatakse 5000-sõnalise ülesande või samaväärse tulemusega ning lisaks tuleb esitada 14 000-sõnaline väitekiri. Kursuste juhendamisel määratakse teile nii isiklik juhendaja kui ka dissertatsiooni juhendaja. Eksamid puuduvad.

Riiki sisenemise nõuded

Asjakohane teise klassi autasud kraadi (või samaväärne rahvusvaheline). Täiskasvanud kandidaadid, kellel puuduvad standardsed sisenemisnõuded, kuid kellel on olulised ja asjakohased kogemused, võidakse kaaluda. Suurbritannia välised kvalifikatsioonid hinnatakse selle standardi alusel.

Taotlejad peavad olema lõpetanud heakskiidetud ülikooli. Muud samaväärsed kvalifikatsioonid võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi.

Inglise keele nõuded

 • IELTS: 6,5 (igas elemendis vähemalt 6,0).
 • TOEFL (iBT): 87 (vähemalt 20 rääkimisel ja 19 kõigis teistes elementides).
 • PTE (akadeemiline): 62 (igas elemendis vähemalt 55).
 • MUET: Bänd 4.

IELTS, TOEFL ja PTE (akadeemiline) testi tulemused peavad olema vähem kui kaks aastat vanad ja kõik IELTS peavad olema testi akadeemiline versioon. MUETi tulemused kehtivad viis aastat alates tulemuste avaldamise kuupäevast.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a t ... Loe edasi

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a truly global university, with a number of campuses at home and international campuses in China and Malaysia. Näita vähem