Inimõiguste teema on kaasaegse poliitika, filosoofia ja õiguse peamine ning on meie aja üks peamisi diskursusi. Inimõiguste, globaliseerumise ja justiitsküsimuste magistrikursuse põhieesmärk on anda teile intensiivne õppeperiood, mille jooksul arendada praktilisi ja teoreetilisi arusaamu inimõigusi käsitlevast õigusest, poliitikast ja filosoofiast nii siseriiklikul, piirkondlikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. tasandil. Kursuse eesmärk on ka anda inimõiguste teooria ja praktika olulised kriitilised perspektiivid, tuginedes eelkõige feministlikele ja postkoloniaalsetele kriitikatele, mis on seotud soolise, seksuaalse, rassi, klassi, etnilise päritolu, usu ja võimu küsimustega seoses inimõiguste realiseerimisega. Ühiselt õpetab õigusteaduskond ja poliitika-, filosoofia-, rahvusvaheliste suhete ja keskkonna õppeasutus (SPIRE) inimõiguste uurimisel interdistsiplinaarset ja ristsuunalist lähenemist.

Praktika programm

Osana meie muredest arendada meie õpilaste kogemusi inimõiguste valdkonnas, üks meie asutajakursuste meeskonna liikmetest ja ÜRO rassilise diskrimineerimise likvideerimise komitee (CERD) pikaajalistest liikmetest, viib professor Patrick Thornberry üliõpilastele üle Komitee istungid Genfis.

Kursuse struktuur

Programm koosneb kolmest põhilisest moodulist ja 5 valikainete moodulist.

Kirjutate 8 mooduli esseed ja väitekirja, mis jääb vahemikku 15 000-20 000. sõnad.

Akadeemilised sisenemisnõuded

See programm on avatud kõrgkoolilõpetajatele, kellel on esimese või teise klassi auhinnakraad või sellega samaväärne aine.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Taotlejad, kellele inglise keel ei ole esimene keel, peavad esitama tõendid inglise keele kvalifikatsiooni kohta, välja arvatud juhul, kui neil on eelnevalt inglise keeles õpetatud ja uuritud kraadi. Minimaalne skoor on akadeemiline IELTS 6.5 (ilma subtestita alla 5,5) või samaväärne.

Karjäär

HRGJ annab õpilastele karjääri mitmesugustes valdkondades, nagu näiteks õiguspraktika, inimõigustealane uurimistöö, poliitiline töö, rahvusvaheline areng, ajakirjandus, kogukonna kampaania jne.

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta. Meeskond pakub spetsialistide töörühmi, näiteks „Kraadiõppe valikuvõimalused” ja oma doktorikraadiga edasi liikumine ning võib ka kohtuda individuaalselt, et anda juhiseid ja tuge, et aidata teil oma karjääri arendada. Korraldame regulaarselt karjääri- ja mitteametlikke üritusi, kus saab kohtuda tööandjatega. Teil on juurdepääs ka meie töövõimaluste ja digitaalsete ressursside andmebaasile, näiteks psühhomeetrilisele online-testimisele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust Keele Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,320 GBP
Rahvusvaheline | UK / EL - £ 7,415
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
Juuni 12, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 12, 2020

Explore the Keele Difference