MA inimõiguste uurimises

Üldine

Programmi kirjeldus

See on kaheaastane magistriprogramm inimõiguste interdistsiplinaarses valdkonnas , millel on ülevaade humanitaarteadustest. Programm ühendab ajaloolise, filosoofilise, poliitilise ja õigusliku vaatenurga keerukale nähtusele, mida inimõigused meie maailmas esindavad. Oleme pühendunud seisukohale, et inimõigusi tuleb käsitleda ja uurida mitte ainult eetiliste põhimõtetena või seaduse ja poliitika alusena, vaid ka osana demokraatliku ühiskonna infrastruktuurist .

See on teadusuuringutele suunatud programm õpilastele, kes on huvitatud interdistsiplinaarsete oskuste omandamisest, mis on olulised meie aja poliitiliste ja kultuuriliste väljakutsete jaoks. Keskendume interaktiivsele õpetamisstiilile, millel on tihedad seosed käimasoleva uurimistööga. Õpilastel on võimalus oma õpingute raames läbida praktika.

Programmi pakub ajaloo osakonna inimõiguste uuringute osakond, mis on ühtlasi Rootsis ainus interdistsiplinaarsete inimõiguste uuringute doktoriõppe programm. Asume LUXi humanitaarkeskuses, mis pakub elavat keskkonda raamatukogu, kohviku ja lugemissaalidega.

Programmide moodulid / kursused

Kohustuslikud kursused (koos ainepunktide arvuga):

  • Inimõigused globaalses maailmas: esindajad, näitajad ja institutsioonid (15)
  • Inimõigused poliitika ja filosoofia ajaloos (15)
  • Inimõigused praktikas: uurimismeetodid, teaduseetika ja projektijuhtimine (15)
  • Temaatiline spetsialiseerumine (15)
  • Väljak (30)
  • Magistritöö (30)

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-HAMRS

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem