Kursuse üksikasjad

Suurendage oma karjäärivõimalusi inimressursside juhtimises, inimeste juhtimises ja inimeste arengus.

Me aitame teil kujuneda kriitilisse, tõhusasse ja peegeldavasse praktikku, kellel on Personali ja Arengu Harta Instituudi (CIPD) liikmeks saamiseks vajalikud oskused.

Meil on olnud edukalt personali- ja personaliprogramme üle 40 aasta ning meie pakkumise kvaliteeti on tunnustanud CIPD ja kõrgema hariduse kvaliteedi tagamise agentuur. Paljud piirkonna suured tööandjad on toetanud oma töötajaid sellel kursusel, sealhulgas Leedsi linnavolikogu, Leeds NHS Trust, Canal Trust ja Wm Morrisons Supermarkets PLC.

Kui teil on PG Diploma Human Resource Management, võite taotleda selle kvalifikatsiooni lõplikku 60 ainepunkti, et saada MA personalijuhtimist.

Kursuse eelised

Sind õpetab kogenud, kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud õppejõudude meeskond, kaasa arvatud juhtivteadur, kellel on oluline juhtiv magistrikraad. Võrreldes teiste institutsioonidega on see kursus rohkem kontaktisikuid ja kursus on kolm semestrit.

Leeds Business Schoolil on CIPD akrediteeritud kursuste jaoks suurepärane ajalugu ja hea maine. Riikliku ja kohaliku CIPD haruga on tihedad kutsealased sidemed. Õpilased tulevad kogu maailmast selle kursuse jaoks ja nõudlus selle kursuse järele kasvab igal aastal. Pakume isiklikku juhendamist ja juhendamist, tagades, et teid hästi toetate.

Edukas lõpetaja Jo Bloor, hoolimata mitmest meditsiinilisest tegevusest tema MA ajal, ei olnud edukalt oma õpingute lõpuleviimiseks, vaid on nüüd koostöös advokaadibürooga, kus ta pakub erialast personali- ja koolitusteenust. Jo ütleb: "Ma hindasin toetust, mille ma sain kursuste meeskonnalt, aitamaks mul teha rasket isiklikku aega rahuldustundlikuks." Selle tulemusena on Jo on pakkunud tulevastele üliõpilastele oma töökohta.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik sobivad kandidaadid, kes vastavad sisenemise nõuetele, intervjueeritakse ja nad peavad osalema enne kursuse algseanssi. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

See kursus pakub suurepäraseid võimalusi oma karjääri edenemiseks. CIPD kvalifikatsioon on vajalik peaaegu kõigile UK-põhistele HR-töökohtadele. Õppides kurssi, saate oma CIPD-iga üliõpilasliikmena, pakkudes teile juurdepääsu kutseorganisatsiooni vahenditele ja toetusele. Lõpetate CIPDi kutsealaseks liikmeks saamiseks vajalike teadmiste kas sidusettevõtte, prahitud liikme või prahitud kolleegi tasemega.

  • Personalijuht
  • Inimressursside juht
  • Personali juht
  • Performance-konsultant

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Kutseoskuste arendamine

Juhtiv, juhtimine

Teid tutvustatakse olulistele aruteludele teooria ja praktika kohta konkreetsetes juhtimise, paindlikkuse ja muutuste juhtimise valdkondades. Samuti saate õppida personalihalduse nelja peamise tegevussuuna: õppimine ja arendamine; ressursside jagamine; tasu ja töösuhted.

Dissertatsioon

Te teete põhjalikku uurimisprojekti teemavaldkonnas, mis sobib kursusele ja teile eriti huvipakkuv.

Inimressursi juhtimise strateegiline kontekst

Hinnake kaasaegsete organisatsioonide peamist sisemist ja välist keskkonnaseisundit, mille jooksul juhid, personalihalduse spetsialistid ja töötajad suhtlevad keskkonna häirete, muutuste ja ebakindluse tingimustes.

Valikute moodulid

Jõudlus

Töötada välja hinnang juhtimisfunktsioonide, eelkõige tulemuslikkuse ja tasu juhtimise vahelise seose kohta, ning võime seostada need strateegiliselt organisatsiooniga.

Projekteerimine, tarnimine

Töösuhete haldamine

Mõista, analüüsida ja hinnata konkureerivaid teooriaid ja perspektiive, mis on seotud töösuhete strateegiate, poliitikate ja menetluste haldamisega ning nende tulemustega organisatsiooni kliimale, töötajatele ja juhtimisele.

Juhtide arendamine

Keskendu organisatsioonide juhtide ja juhtide õppimisele ja arendamisele, et saaksite hinnata juhtimise ja juhtimise väärtust organisatsiooni edule.

Juhendamine

Töövõtjate kaasamine

Tehke kriitiline uuring töötaja kaasamise kohta praktiseerija ja akadeemilise perspektiivi vaatenurgast. Seostage töötajate kaasamine sellistesse teguritesse nagu juhtimine, tulemuslikkus, heaolu ja organisatsiooniline pühendumus.

Tööõigus (HR)

Töötada välja kontseptuaalne mõistmine ja hindamisoskused, mis on olulised organisatsiooni strateegilisel ja operatiivtasandil nõuandva pädevusega töötajate praktilises praktikas.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Hydra-sviit

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad tegelike stsenaariumide keerukust, mis võiksid otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 12500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev