MA innovatsiooni disaini juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kujunduskultuuri toomine ettevõttele

Oma hiljuti avaldatud uuring oktoober 2018 nimega "äriline väärtus Design", globaalse konsultatsioonifirma McKinsey & Company näidanud, et ettevõtted, kes peavad disaini ja tööhõive loovust peamised tegurid nende väärtus põlvkonna edestama tööstusharu võrdlusaluse kasvu kui palju kui kaks ühele .

Põhjalikud katkestused digiteerimise, turgude muutmise ja tarbijakäitumise kaudu on loonud uue loomingulise disaini, äristrateegia ja IT-arendamise vahelise professionaalse mänguvälja. Innovatsioonikesksed ettevõtted otsivad üha enam juhte, kes mõistaksid, kuidas kasutada disaini äriotsuste esilekutsuva olulisena tegurina ning kuidas integreerida parema aju mõtlemine ja kunstiline hoiak ettevõtluses strateegiliste varadena uuenduste loomisel ja jätkusuutlikel tarbija- väärtust ning ettevõtte organisatsiooni ja visiooni ümberkujundamisel .

137493_imgonline-com-ua-resize-n3DyZapw3Dl6lomC.jpg

See uus magistriprogramm " Innovatsiooni disainijuhtimine " asub disaini ja äri ristumiskohas. See soovib kujundada inimesi, kes aktsepteerivad neid keerulisi ja kiireid väljakutseid ning kasutavad integreeritud lähenemisviisi strateegiatega, mis ühendavad endas disaini, äri ja tehnoloogia parimad küljed . See saavutatakse muu hulgas paljude intensiivsete projektide kaudu , mis viiakse läbi tihedas koostöös juhtivate tööstusespetsialistide ja tegelike ettevõtetega, kes seisavad silmitsi nende väljakutsetega.

Lõpetajad võetakse tööle väga innovatsiooni- või disainipõhistes ettevõtetes peadirektorina, disainijuhina, strateegilise kaubamärgi juhina või ettevõtmisarhitektina .

Faktid:

 • Kraadiõpe: magistriõpe (MA)
 • Ülikoolilinnak: Berliin
 • Õppekeel: inglise keel
 • Semestri algus:
  • Talvine poolaasta: september
  • Suvine semester: märts
 • Semestrite arv: 2 semestrit (võrdub ühe aastaga
 • Programmi tüüp: täiskohaga
 • Autorid: 60 EAP
 • Tähtsündmused:
 • Keskenduge individuaalsele arengule väikestes õpperühmades ja isikliku atmosfääriga. Loov vabadus, professionaalne varustus ja praktilised projektid. Loomemajanduse tuntud õppejõudude õpetamine.
 • Õppemaksud:
 • ELi taotlejad: 13 000 eurot üheks aastaks
 • ELi mittekuuluvad taotlejad: 14 300 eurot üheks aastaks

Mis teeb sellest silmapaistva õppega Euroopa University of Applied Sciences Europe ?

Euroopa University of Applied Sciences Europe (UE) on riigi poolt akrediteeritud, seda on mitmel korral antud ja see on üks 25-st parimast ülikoolist maailmas rahvusvahelise lähenemisviisi järgi.

Siin õpid väikestel kursustel, nii et saate meie professoritega individuaalset tuge ja isiklikku kontakti. Kõik meie õppejõud on edukad eksperdid kunsti- ja disainimaailmas.

Mitmesugused programmid võimaldavad teil määratleda oma uuringute interdistsiplinaarseid kursusi ja anda teile juurdepääsu kõigi piirkondade kaasaegsele varustusele alates fotograafiast kuni mängu kujundamiseni.

Õppimine Saksamaal University of Applied Sciences Europe

Me rõhutame rahvusvahelisust. Sellepärast olime meie seas esikohal 25 üliõpilaste liikuvuse ja rahvusvahelisel orientatsioonil (U-Multirank 2016). Meie arvukad rahvusvahelised üliõpilased tulevad üle kogu maailma, et jätkata kõrgelt hinnatud (riigi ja ZEvA tunnustatud) saksa kraadi, mida õpetatakse täielikult inglise keeles.

Uuendajate riigina tuntud Saksamaa on ideaalne koht kraadi saamiseks. Saksamaa on suurim majandusjõud ning kõrgtehnoloogia- ja autotehnoloogiate keskus Euroopas. Lisaks on Saksamaa eriti turvaline ja elamisväärne riik, kus on suhteliselt madalad õppemaksud ja taskukohased elamiskulud. Lisaks on Berliini tuntud kui Euroopa algkapitali, loomingulisuse magneti ning noorte ja ettevõtjate "olemispaika".

Sellepärast julgustame rahvusvahelisi üliõpilasi siia meiega koos õppima. Nüüd saate taotleda oma riigi koolikraadi. Seejärel vaatame teie taotluse läbi ja juhime teid protsessi läbi.

Töö õpingute ajal

Me tahame, et teie õpingud sobiksid ideaalselt teie elus. Sellepärast toimuvad magistrikursuste kursused kolmapäeva pärastlõunal kuni reedeni ja mõnikord laupäeva pärastlõunal semestri ajal. Nii saavad osaajaga töötamine ja õppimine ühilduvaks.

Siiski on täistööajaga õppekursuste ettevalmistamine ja järelkontroll vajalik ja neid tuleb kaaluda.

Programm - interdistsiplinaarsed kursused, projektid jm

Innovatsiooni disainijuhtimine on üheaastane magistriprogramm, mis võtab vastu rahvusvahelisi ja riiklikke taotlejaid ning tegeleb kõigi majanduse või disaini teemadega.

Selles programmis on teil ainulaadne võimalus omandada põhjalikke teadmisi selle kohta, kuidas juhtivad ettevõtted kasutavad disaini, et luua innovaatilisi ja tähendusrikkamaid tooteid, luua ärikultuuri ja pakkuda jätkusuutlikku kliendiväärtust.

Karjäärivõimalused

Üha enam ettevõtteid mõistab olulist väärtust, mida disain võib neile pakkuda:

 • Kujundus loob tähendusrikkad tooted ja paremad arendusprotsessid
 • Häirivad või radikaalsed uuendused nõuavad uusi arenguprotsesse
 • Kujundus annab idee leidmisele ja kontseptsiooni väljatöötamisele kontseptuaalse mõõtme
 • Disain on inimkeskne tegevus

Seetõttu vajab turg eksperte, kellel on disaini ja ettevõtluse valdkonnas tugev positsioon ning kes suudavad disaini nii strateegia kui protsessina edukalt korraldada. See isik on keskmes magistriprogrammi Innovatsioonikujundus juhtimine.

Tüüpilised töövaldkonnad hõlmavad juhtpositsioone:

 • Disaini arendamine ja juhtimine
 • Kujundusuuringud ja strateegia
 • Ettevõtte kultuur ja strateegiline brändi juhtimine
 • Uus äriarendus
 • Toote- ja innovatsioonijuhtimine

Õppemaksud ja rahastamine

Eraülikoolina rahastab meid mitte riik, vaid õppemaks. Sel põhjusel maksab meie ülikoolis õppimine rohkem kui avalikus ülikoolis. Kuid see on seda väärt: meie lõpetajad vastavad disaini põhinõuetele ja see eristab neid paljude avalike ülikoolide lõpetajatest. Teie tööhõive ja sissetulekute väljavaated on oluliselt paranenud.

Kõik kulud sisalduvad igakuises õppemaksus.

Pakume teile hea meelega teavet oma õpingute rahastamise ja võimalike stipendiumide kohta. Kui teil on lisaküsimusi, võib meie õpilasesinduse büroo anda teile üksikasjalikku teavet.

Kandideeri täna Euroopa University of Applied Sciences Europe

Kandideerida saab juba 1. septembril algavale talvesemestrile.

Valikukomisjon vaatab teie taotluse ja dokumendid läbi järgmiste kriteeriumide alusel:

 1. Täidetud online-taotlusvorm.
 2. Kuupäev ja allkirjastatud koopiad oma kraadidest ja dokumentide ärakiri, sealhulgas võetud seminarid / moodulid ja ainepunktid (inglise või saksa keeles).
 3. Ajakohane kokkuvõte oma haridusliku ja tööalase taustaga.
 4. Motivatsioonikiri (palun vaadake allpool toodud nõudeid).
 5. Esialgse disaini taotlejatele, kes on disainiga seotud teemadel: palun esitage 4 projekti hõlmav portfell kas oma õpingute või töö käigus.
 6. Tõend inglise keele oskuse või oskuste taseme kohta (B2 CEFR või IELTS / TOEFL 5.5).

Sissepääsumenetlus sisaldab umbes 45-minutilist isiklikku vestlust ja vestlust oma motivatsioonikirjaga. Testitakse ka inglise keele oskust.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Loe edasi

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Näita vähem
Berliin , Iserlohn , Hamburg + 2 Rohkem Vähem