MA integreeritud majandusarengu poliitikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA integreeritud majandusarengu poliitikas

  • Kaheaastane programm täistööajaga, osalise tööajaga võimalus.
  • Teejuht on majandusarengu poliitika integreeritud lähenemisviisi rakendamine.
  • Õpetab rakendatud poliitika- ja majandustehnikaid arengu lahutamatu raamistikuna.

Mis on integreeritud lähenemisviis

Integreeritud majandusareng on lähenemisviis arengule, mille eesmärk on tugevdada säästvaks arenguks vajalikke tsiviil- ja sotsiaalseid institutsioone; selline, mis võtab integreeritud ülevaate inimese rollist ühiskonnas. See on lähenemisviis, mida arendusüksused nõuavad üha enam. Terviklik majandusareng, vaadatuna kogu inimese ja kogu inimringkonna vaatevinklist, on meie programmide ja The Catholic University of America missiooni keskmes.

Programmi lõpetanud üliõpilased saavad:

  1. Kasutage oma tehnilisi oskusi tõhusamalt jätkusuutlike tulemuste saamiseks, mis põhinevad makromajandusliku keskkonna, institutsioonide rolli ja tervikliku lähenemisviisi paremal mõistmisel.

  2. Omandage tehnilised oskused, et oleks võimalik kavandada, rakendada, juhtida ja hinnata programme, mis aitaksid tõhusalt kaasa majanduse terviklikule arengule.

  3. Tooge areenile integreeritud perspektiiv, mille tulemuseks on arengualgatused ja programmitulemused, mis austavad inimese väärikust, tugevdavad kultuuri põhiinstitutsioone ja loovad püsiva arengu ja kasvu jaoks tugeva aluse.

Neid uuenduslikke programme saab kohaldada nii era- kui ka avalikul tasandil toimuva arengu erinevates aspektides, sealhulgas poliitika ja majanduspoliitika arengu, majandusarengu ning globaalse tervise, toidu ja toitumise, energia ja keskkonna, arengumaade hariduse ja tehnilise koostoime tehniliste aspektide osas. kogukonna arendamine.

Meie soodne asukoht Washingtonis asub selliste üksuste lähedal nagu Maailmapank, IDB, OAS, föderaalvalitsuse ametid, eraettevõtted ja mittetulundusühingud. IEDM-i või IEDP-programmi astumine võimaldab teil õppida ja kogeda laia valikut mitmesuguseid arengupraktikaid nii avalikus kui ka erasektoris, suheldes edukate arengualgatustega tegelevate kõrgetasemeliste isikutega, kes moodustavad meie rahvusvahelise nõuandekogu, meie teaduskonna ja juhtima meie juhte arenguseminaridel.

CUA 1

134733_ChristianinJamaica.png

Christian Domaas, vilistlane, nüüd koos kõigi digitaalse tervise infosüsteemide platvormiga Bao Systems, mida kasutatakse kogu maailmas: "Oskused, mida saab rakendada tõesti kõikjal. Rakendusuuringute projekt on tõeliselt ainulaadne ja hämmastav võimalus projekti kallal töötada, näha arendused toimuvad otsesest küljest ja töö hindamiste kallal ".

138231_KevinKamto.png

Kevin Kamto viib läbi Ameerika Uurimisinstituutide kvantitatiivseid rahvusvahelisi uuringuid ja hindamist. "Minu nõuanne igale üliõpilasele, kes soovib selle programmiga liituda, on see, kui te ... tahate omandada oskusi, mis on teile tööturul väga kasulikud, kuid teie soovite teha ka tööd, kus teil on potentsiaalselt positiivne mõju, see on teie jaoks suurepärane programm ".

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Catholic University of America, founded in 1887 by the U.S. Catholic bishops with the support of Pope Leo XIII, is the national university of the Catholic Church in the United States. Established ... Loe edasi

The Catholic University of America, founded in 1887 by the U.S. Catholic bishops with the support of Pope Leo XIII, is the national university of the Catholic Church in the United States. Established as a graduate research center, the University began offering undergraduate education in 1904 and today is home to 12 schools and 21 research facilities. Näita vähem