Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MA Intelligent Mobility õnnestub RCA varasemas sõidukite disainis. Programm käivitati 2017./18. Aastal koos uue multidistsiplinaarse uurimiskeskusega, mis on suunatud transpordi kavandamise, süsteemide ja linnalise liikumiskeskkonna tulevikule. MA Intelligent Mobility eesmärk on paigutada RCA autodisaini „kolmanda vanuse” esirinnas.

MA intelligentse liikuvuse programm koosneb kahest erinevast erialast: autotransiidid ja linnaliiklus. Autotranspordi üliõpilased keskenduvad disainimujutuste kasutamisele uuenduslike transpordiliikide, näiteks autonoomsete sõidukite arendamiseks. Linnaliikumise üliõpilased keskenduvad selliste süsteemide ja raamistike kujundamisele, mis võimaldavad inimestel liikuda läbi hüperühendatud linnade. Programmis tunnustatakse ja uuritakse lahendusi ka 80 protsendile arenevatest või areneva majandusega riikidest pärit inimestele, kellel puudub juurdepääs transpordile.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Sa pead olema lõpetanud esimese kraadi kunsti- ja disainiasjades või sellega seotud teemal.

Teil on vaja tõestatud pühendumust distsipliini, kõrge isemotiivi ja iseseisva uuringu tõendusmaterjaliks.

Teil peaks olema 3D-vormi illustreerivate oskuste ja mõistmise kõrge tase.

Digitaalne portfell

Te peaksite esitama veebiportfelli, milles selgelt edastatakse disaini ideid, näidatakse uurimismeetodeid ja lähenemisviise ning illustreeritakse üldist disaini ja autotööstusega seotud projekteerimisoskusi.

On oluline, et portfell näitab selgelt projekteerimisprotsessi erinevate etappide mõistmist teadusuuringutest kuni kontseptuaalse arengu lõpuni projekti esituseni.

Kui valite intervjuuks, antakse teile lühikokkuvõte kahepäevasele disainiprojektile, mida oodatakse intervjuus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaks 2017/18: Ühendkuningriik / EL: 14 500 £ aastas; Overseas: 34 000 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev