MA interdistsiplinaarses disaini praktikas

Üldine

Programmi kirjeldus

See põnev magistrikraad interdistsiplinaarses disainipraktikas on avatud kõigile, kellel on disaini kraad või mõni sellega seotud distsipliin. Selle eesmärk on vastata lõpetanute tööstuse vajadustele, et saada vajalik teadmiste, oskuste ja pädevuste kombinatsioon, et töötada interdistsiplinaarsetes meeskondades disaini, tehnoloogia, teenuste ja kultuurivaldkonnas.

See on ühe kalendriaasta pikkune õpetanud magistriprogramm, mis hõlmab ka suurt kujundusprojekti.

Globaalsetele sotsiaalsetele, majanduslikele ja kultuurilistele väljakutsetele lahenduste otsimiseks on vaja strateegilist, koostööl põhinevat ja interdistsiplinaarset lähenemisviisi probleemide lahendamiseks ja kujundamiseks. Globaalsete keerukate probleemide lahendamine eeldab, et disainerid ja muud distsipliini praktikud oleksid strateegilised, empaatilised, kriitilised mõtlejad ja töötaksid ühiselt uute lahenduste leidmiseks, et edaspidiseid muutusi suunata.

koiot / Pixabay

Millised on sisenemise nõuded?

 1. Vähemalt 2,2 autasu kraadi disaini, kujutava kunsti, loova meedia, arhitektuuri, humanitaarteaduste või muu sarnase kraadi omandamise kohta, näidates ühtlasi, et disaini vastu on suur huvi / kogemus.
  Või
 2. Samaväärne kvalifikatsioon, sealhulgas NFQ-le eelnenud NCEA riiklik diplom. Arvesse võetakse ka taotlusi, millel on samaväärne kvalifikatsioon Euroopa ja rahvusvahelises raamistikus. Rahvusvahelised üliõpilased peavad valdama inglise keelt.

Milliseid mooduleid ma õpin?

 • Kaasaegse disaini probleemid
  See moodul loob teoreetilise aluse, tutvustades õpilasele kaasaegse disaini võtmeküsimusi.
 • Koostööpraktika
  See moodul õpetab suhtlemist ja hea koostöö oskusi hea koostöö jaoks ning pakub õpilastele võimaluse töötada interdistsiplinaarsetes rühmades probleemide lahendamise tegevuste alal.
 • Disaini turundus
  See moodul tutvustab õpilastele peamisi turundusvahendeid ja võimaldab neid oskusi praktikas arendada, tuvastada ja rakendada.
 • Kujundusettevõte
  See moodul võimaldab õpilastel arendada oma ärioskusi, eriti seoses toodete ja kogemustega.
 • Suurprojekt
  Teie suurprojekti sisu töötatakse koos töötajatega välja teie individuaalse spetsialiseerumisega tegelemiseks. See võib ulatuda kultuuri- ja loomemajanduse aspekti uurimiseks, sündmuse või näituse idee väljatöötamiseks ja väljapakkumiseks kuni uue loomeettevõtte arendamiseni.

Mida ma õppin?MA laiendab osalejate teadmisi disaini alal ja arendab oskusi interdistsiplinaarses praktikas, ettevõtluses ja disaini turunduses. Osalejad on valmis töötama enesekindlalt ja kompetentselt erinevates disaini- ja rakenduslikes ärikontekstides, sõltumatute disaineritena või interdistsiplinaarse meeskonna koosseisus. Õpilased õpivad, kuidas tõhusalt koostööd teha ja strateegiliselt tegutseda, reageerides samal ajal uusimatele arengutele tänapäevase disaini küsimustes, kohalikust globaalseni. Kogu MA üliõpilastel on juurdepääs ulatuslikule loetelule tööstuse spetsialistid, loomeettevõtte nõustajad, akadeemilised õppejõud ja loomepraktikud.

Kohalikult ja globaalselt ühendatud

Praegu teevad Limericki kunsti- ja disainikool ning LIT instituut aktiivset koostööd kõigi sektorite piirkondlike ülemaailmsete ettevõtetega ning korraldavad loomemajandusettevõtteid Iirimaal, Euroopas ja kogu maailmas.

Tuleviku karjäär

Lõpetajad on valmis töötama iseseisvalt või meeskonna partnerina strateegilisel tasemel paljudes sektorites. Lõpetajad kasutada oma interdistsiplinaarse projekteerimine oskusi töö mitmes Pathways sealhulgas üksikute ettevõtliku äri, disainistuudiod, professionaalsete teenuste, valitsuse ja erasektori organisatsioonide, kultuuriasutused, tehnoloogia ja teenuste sektoris.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As a student in LIT, you will not get lost in the crowd. Our student to lecturer ratio allows for great participation and discussion in lectures. All LIT campuses are a tight-knit community of learner ... Loe edasi

As a student in LIT, you will not get lost in the crowd. Our student to lecturer ratio allows for great participation and discussion in lectures. All LIT campuses are a tight-knit community of learners where students have easy access to lecturers whether you meet them on the corridors, in the canteen, or for scheduled meetings, which are easy to organise. Näita vähem
Limerick , Clonmel , Ennis , Limerick , Thurles + 4 Rohkem Vähem