MA juhtimine ja avalik poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Teave programmi kohta

Globaliseerumisega kaasnevad suured riskid ja tohutud võimalused; see loob kvalifitseeritud lõpetajatele ka suurepärased karjäärivõimalused. Selle programmi üheks nurgakiviks on interdistsiplinaarne õppekava, mis valmistab õpilasi ette erinevate akadeemiliste erialade ristumiskohas töötamiseks.

Põhimoodulites ja valitud interdistsiplinaarsetes fookusmoodulites uurite poliitilist teooriat, valitsemistavade uurimist ja sellele tuginedes valitsuse võrdlevaid teooriaid, Euroopa integratsiooniuuringuid, muutuvaid traditsioonilisi institutsioone keerukate mitmekihiliste süsteemide taustal, samuti avaliku poliitika kujundamisel ja rakendamisel. Võõrkeeled, empiiriline sotsiaaluuringute alane oskusteave ja teadusteooria ümardavad selle kraadiõppe lõpetanute kvalifikatsiooniprofiili.

See on akrediteeritud õppeprogramm, mis on saanud Saksamaa õppeprogrammide akrediteerimise fondi kvaliteedipitseri.

Omadused

  • Saksamaa ainus valitsemis- ja avaliku poliitika programm, mis sisaldab avaliku õiguse mooduleid
  • Ainulaadne kursuste valik ja suurepärane personali ja õpilaste suhe väikestes meistriklassides
  • Edetabeliseim programm , nt CHE Ranking 2012/13
  • Suur hulk partnerlusi välismaa ülikoolidega, mis on eriti kasulik selle kraadiõppe üliõpilastele (Suurbritannia, Prantsusmaa, USA, Pakistan ja muud riigid)
  • Üks vaid kaheksast kraadi pakkuvast programmist Saksamaal, mis on kaasatud Saksamaa akadeemilise vahetusteenistuse (DAAD) avaliku poliitika ja hea valitsemistava programmi
  • Hankige täiendav kvalifikatsioon - digitaalsete humanitaarteaduste tunnistus : www.uni-passau.de/Zertifikat-Digital-Humanities.html

Programmi Õppekava

Programm on jagatud kolmeks moodulirühmaks ja sisaldab magistritööd:

  1. Põhimoodulid
  2. Fookusmoodulid
  3. Oskuste moodulid

Õpetuskeel

Saksa keel

Akadeemilise sisenemise nõuded

Selle kraadiõppe programmi taotlejatel peaks olema hea esimene ülikoolikraad sotsiaalteadustes, ettevõtlusõppes, majanduses või sellega seotud aines, mille üldine tulemus on Saksa märgistussüsteemi kohaselt vähemalt 2,3, või nad peaksid kuuluma oma kohordi 25% parima hulka .

Saksa keele nõuded

Selle kraadiõppe õppimiseks on vaja head saksa keele oskust. Seega, kui te ei räägi saksa keelt emakeelena, peate programmi registreerumisel esitama ühe tunnustatud saksa keele tunnistuse.

University of Passau on loonud saksa keele õppeüksuse, saksa keele kursused Passau, mis pakub rahvusvaheliste tudengite vajadustele kohandatud keeleprogramme.

Kui teil pole olemasolevat saksa keele oskust, võiksite õppida selle akadeemilise saksa aasta ettevalmistavat keeleprogrammi, mis viib teid absoluutsest algajast emakeele lähedale vaid kahe semestri jooksul. Selle programmi osana võite osaleda ülikooli sisseastumisel DSH-i keeletestil.

GCP pakutavad akadeemilised saksa semestrid ja suvekursused sobivad teile, kui teil on juba mõni saksa keele oskus.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peaksid esitama inglise keele tunnistuse, mis on samaväärne UNIcert® II või B2 Euroopa keeleõppe raamdokumendi (CEFR) või kõrgema tasemega.

DAAD-i stipendiumid avaliku poliitika ja hea valitsemistava (PPGG) valdkonnas

Kolmanda maailma, läve või arengumaade kõrgelt kvalifitseeritud lõpetanutele annab Saksamaa akadeemiline vahetusteenistus (DAAD) Bonnis Saksamaal igal aastal kuni kümme täisstipendiumi, et katta kogu University of Passau kaheaastase õppekava kulud University of Passau .

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Since opening its doors to the public in 1978, the University of Passau has quickly developed into a first address in German academia. The University regularly attains top positions in academic rankin ... Loe edasi

Since opening its doors to the public in 1978, the University of Passau has quickly developed into a first address in German academia. The University regularly attains top positions in academic rankings, most recently in the TImes Higher Education's 2019 World University Rankings, where it attained a place among the 20% best universities worldwide. Näita vähem