Ülevaade

Tutvustades teid erinevate poliitiliste süsteemide ja arengu üle kogu maailma, sisaldab see kursus võimalust õppida semestrit välismaal õppima.

Te saate kasu meie tugevatest külgedest võrdluspoliitikas, eriti Aasia ja Hiina poliitikas, ning arendame oskusi, mis on vajalikud kaasaegse valitsemise sortide paremaks mõistmiseks.

See kursus ühendab mitmed juhtivad uurimiskeskused:

Seda pakutakse üle üheaastase täistööajaga, mis põhineb täielikult Nottinghami üliõpilasel või kaks aastat täistööajaga, teie teise aasta semestriga Euroopas, Hiinas või Malaisias. See võimaldab teil otseselt kogeda erinevates riikides asuvate ja erinevates riikides elavate õppevahendite võrdlevat meetodit.

Hiinas või Malaisias õpite ülikooli ülikoolilinnakudesse. Euroopas on meie praegused partnerasutused Aarhusi, Kölni, Viini, Göteborgi, Konstanzi ja Kesk-Euroopa ülikoolist Budapestis.

See kursus:

 • tutvustab teid mitmesuguste demokraatlike ja autoritaarsete režiimide teoreetilisi väljavaateid ja nende empiirilist ilmingut
 • kutsub teid üles arvestama erinevate meetodite (kvalitatiivne ja kvantitatiivne) eelistega demokraatliku arengu erinevate aspektide uurimisel
 • võimaldab teil spetsialiseeruda võrdlusmeetodile
 • tutvustab teid demokraatia majanduslike ja kultuuriliste eeltöödega seotud aruteludesse
 • julgustab teid mõtlema laiahaardeliselt ja kriitiliselt demokraatia võimalusele erinevates maailma paikades ja demokraatlike režiimide kujundamise väljakutseid

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Üheaastase kursuse alusel asub Teid täielikult Nottinghamis ja lõpetab 120 ainepunkti õpetatavaid mooduleid ning suve jooksul 60-krediidi ja 15 000-sõnalise väitekirja. Teile eraldatakse asjakohane väitekiri, kes jälgib teie edusamme.

Kaks aastat kursust võtate 120 krediiti õpetatavaid mooduleid Nottinghami üle oma esimese aasta jooksul. Alustad oma teist aastat, lõpetades 60 ainepunkti õpetatud moodulite üle oma esimese semestri Euroopas, Hiinas või Malaisias ja pöördudes tagasi Nottinghami oma teise semestri lõpuni oma 60-krediidi, 15000-sõna väitekirja (akadeemilise järelevalvega).

Hindamine

Hindamine toimub kirjalike eksamide, esseede, raamatute arvustuste, esitluste ja väitekirja kombinatsiooni kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvaheline ekvivalent)

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

See kursus varustab teid mitme karjääri jooksul vajalike teadmistega ja oskustega, sealhulgas:

 • rahvusvahelised organisatsioonid nagu Maailmapank, ÜRO, OECD või Rahvusvaheline IDEA
 • Valitsusvälised organisatsioonid nagu Oxfam
 • poliitilised sihtasutused
 • mõttekojad
 • tsiviilteenistus
 • poliitilised institutsioonid nagu parlament või ministeeriumid
 • erakonnad

Paigutused

Pakume mitmesuguseid kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi praktika võimalusi , mis võivad olla tasulised või vabatahtlikud, osalise tööajaga koos õpingutega või ka pikemate ülikoolipraktikatega.

Progressioon

Kui soovite jätkata õpinguid pärast selle kursuse läbimist, pakume mitmesuguseid uurimisvõimalusi PhD juhendamisega enamikes valdkondades.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi