MA juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See kursus on mõeldud üldise juhtimisoskuse arendamiseks, mida vajate kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas. Lisaks sellele, et kursus annab teile juhtimises tõhusalt toimimiseks vajalikke teadmisi ja arusaamu, arendab kursus teie analüüsi, probleemide lahendamise ja ennetava mõtlemise oskusi. Kursuse edenedes areneb rõhk operatiivsest strateegilisele lähenemisele.

Juhtkonna MA õppimine annab teile võimaluse omandada koheselt rakendatavaid oskusi ja juhtimisalast teadlikkust; samal ajal õppides teiste organisatsioonide protsessidest ja praktikast eakaaslastest ja juhtumiuuringutest.

Üliõpilasi toetatakse virtuaalse õpikeskkonna kaudu, mis võimaldab ligipääsu oma moodulitele Blackboardi saidile ning kasutab jooksvaid ajakirju ja e-raamatuid, samuti podcaste ja muid toetavaid ressursse. Kohalikud üliõpilased saavad kohtuda raamatukoguhoidjatega konkreetse otsingutoetuse või kõnelejate õhtuste või õppetööde lintide töötubade külastamiseks. Igal õpilasel on isiklik juhendaja ning me pakume täiendavat toetust düsleksilistele ja puudega õpilastele.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Moodulid

 • Ärikeskkonna analüüs
 • Juhtide finantsanalüüs
 • Inimressursside juhtimine
 • Juhid ja organisatsioonid
 • Operatsioonide, teabe ja teadmiste haldamine
 • Juhtide turundus
 • Strateegiline juhtimine
 • Äriuuringute meetodid
 • Projekt
 • Akrediteeritud praktika

Akrediteerimine

Õpilased, kes selle magistrikraadi edukalt läbivad, on abikõlblikud üliõpilaste liikmeks Chartered Management Institute (CMI). See annab teile juurdepääsu CMI professionaalsele võrgustikule ja võimalust osaleda üritustel ning saada viimaseid uudiseid juhtimis- ja juhtimissektorist.

Sisenemise nõuded

Taotlejad peaksid tavaliselt omama esimest kraadi tunnustatud asutusest (minimaalsed madalamad teise klassi auhinnad või rahvusvahelised samaväärsed) ning näitama huvi ja motivatsiooni antud valdkonnas. Arvesse võetakse ka alternatiivseid kutsekvalifikatsioone, millel on vähemalt kolmeaastane asjakohane töökogemus. Otseselt asjakohased kraadiõppeained hõlmavad äriuuringuid, majandusteadust, geograafiat, juhtimist ja operatsiooni uurimist. Samas julgustatakse rakendama ka muid erialasid nagu inseneriteadused, keskkonnateadused, humanitaarteadused ja keeled.

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, vajate IELTSi skoori 6,5, minimaalne skoor 6 kõigis elementides.

KarjäärKarjäär

Meie lõpetajad täidavad mitmesuguseid rolle nii rahvusvahelistes organisatsioonides kui ka väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes. Kui olete lõpetanud, on teil võimalus teha karjääri spetsialiseerunud ärivaldkondades, sealhulgas finantsteenused, toimingud, inimressursid, müük ja turundus. Mõned meie lõpetanutest töötavad sellistes ettevõtetes nagu Accenture, Procter & Gamble ja Unilever, samuti NHS ja kohalikud volikogud.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem