MA küberkuritegevuse ja terrorismi vastu

Üldine

Programmi kirjeldus

Küberkuritegevus ja terrorism on ühiskonna üks suurimaid ohte ning valitsuse peamised prioriteedid kõigil tasanditel.

See MA annab teile põhjaliku ülevaate veebikuritegude ja kriminaalse käitumise pidevalt muutuvast olemusest, avades hulga põnevaid karjäärivõimalusi.

Valdkonna ekspertidelt õppides, kellel on rikkalik akadeemiline ja praktiline kogemus, saate teadmisi terrorismi ja küberturvalisuse ohtudest, suundumustest, probleemidest ja reageerimisest, samuti olulistest eetilistest küsimustest.

Miks küberkuritegevus ja terrorism Swanseas?

Hillary Rodham Clintoni õigusteaduskonna kraadiõppe üliõpilasena saate osa ülemaailmselt tunnustatud õigusteaduste koolist, kus õitsev akadeemiline keskkond on pühendunud õppetöö ja teadusuuringute tipptasemele ning pakub erakordse õpilaskogemuse.

 • Võite osaleda vahetult projektitöös ja sidusrühmadega, kes pakuvad teadmisi ja tipptasemel teadmisi küberkuritegevuse ja terrorismi kohta.
 • Kursusel on tihedad suhted riiklike ja rahvusvaheliste partneritega, sealhulgas poliitikakujundajate, valitsuse ja tööstusturbe praktikute, sõjaliste organisatsioonide ja kogukondadega.
 • Swansea University on Ühendkuningriigis uuringute kvaliteedi osas 26. ja teadusuuringute mõju osas 22. kohal (REF 2014).

Teie küberkuritegevuse ja terrorismi juhtimise kogemus

Sellel kraadiõppes saavad kasu teadmised õiguskooli uurimiskeskustes, sealhulgas küberterrorismiprojekt.

Õpid ka läbi:

 • Külalisloengud moodulite kohaletoimetamise raames ja täiendava õppena.
 • Võimalus praktikakohtadeks ja koostööprojektideks.

Küberkuritegevuse ja terrorismi MA tööhõivevõimalused

Küberkuritegevus ja veebiterrorism on valitsuste ja erasektori peamised prioriteetsed valdkonnad ning sel määral omandatud teadmised pakuvad potentsiaalset karjääri:

 • Avalik sektor - valitsus, avalikud teenistused, poliitiline ja poliitiline nõustamine
 • Erasektor - globaalne, riiklik või kohalik ettevõte
 • Valitsusväline sektor
 • Teadus- ja akadeemilised ringkonnad

Sisenemise nõuded

Kui olete kirg küberkuritegevuse ja terrorismi vastu võitlemise vastu, tahame teid kuulda!

See programm pakub huvi nii neile, kes on huvitatud nii küberkuritegevusest kui ka küberturvalisusest üldisemalt, kui ka neile, kes soovivad spetsiaalset uuringut terrorismi kohta. See on kasulik üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureusekraadi kriminoloogias või õiguses, arvutiteaduse ja psühholoogia alal ning soovivad spetsialiseeruda sellele olulisele valdkonnale. Sellesse õppeprogrammi oleksid oodatud ka jätkuvad, küpsed, rahvusvahelised ja osalise tööajaga üliõpilased.

Ideaalis on teil 2: 1 bakalaureusekraad või samaväärne asjakohases valdkonnas, nagu õigusteadus, kriminoloogia, poliitika, sotsioloogia või arvutiteadus (asjakohased võivad olla ka muud erialad).

Kui inglise keel pole teie emakeel, vajate aktsepteeritud inglise keele kvalifikatsiooni läbimist. Vaatleme laia valikut kvalifikatsioone, sealhulgas Swansea University inglise keele test, Briti Nõukogu IELTS-i test (skooriga vähemalt 6,5 ja 6,0 igas komponendis) ja TOEFL (skooriga vähemalt 88 ja vähemalt kuulamise võimalus: 21). , Lugemine: 22, rääkimine: 23, kirjutamine: 21).

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

 • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
 • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
 • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
 • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
 • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem