MA kaasaegse kunsti praktikat (kriitiline praktika, liikuv pilt, tulemuslikkus ja avalikkus)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

Kaasaegse kunsti praktika programm pakub diskursiivset keskkonda, kus arutada kaasaegseid teemasid kujutava kunsti mõtlemiseks, tegemiseks ja eksponeerimiseks. Pakume seda läbi nelja Pathways : Kriitiline Practice, liikuv pilt, Performance ja avaliku sfääri.

Meie lähenemist kaasaegse kunsti praktikale ei määra ei tehnoloogia ega materjal, ehkki eeldatakse, et te kasutate oma tööde tegemiseks sobivaid tehnilisi vahendeid. Teil on juurdepääs vastavalt akadeemilisele vajadusele kogu kolledži tehnilistesse töötubadesse, samuti kõigile kunstide ja humanitaarteaduste kooli ruumidele.

Pakume diskursiivne keskkonda, kus arutada kaasaegse küsimusi mõelda, muutes ja kuvamise kunsti toetavad üksikute tutorials, seminaride ja erinevate Pathway crits. Teil on olnud paindlik ateljeeruum, mida saab kasutada ühiselt või individuaalselt, ning juurdepääs mitmesugustele tehnilistele võimalustele ja võimalustele osaleda näitustel, projektides, välisreisidel ja rahvusvahelistes vahetustes (sealhulgas Pariisis ja Kyotos).

Kui selle programmiga, siis valige üks neist spetsialist Pathways .

Kriitiline praktika: laiendage ja arendage oma praktika kriitilisi mõõtmeid

Liikuv pilt: dokumentaalfilm, abstraktne film ja skriptipõhine jutustav kino

Etendus: selgitatakse, mida tähendab etenduste tegemine tervikuna või osana laiemast tööpraktikast

Avalik sfäär: kunsti sotsiaalse funktsiooni mõistmise edendamine

Show 2019: Installation view

Sisenemise nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valikuprotsess arvestab loovust, kujutlusvõimet ja innovaatilisust, nagu on näidatud teie portfellis, aga ka teie potentsiaalist programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid MA-standardeid saavutada.

Kandidaatidelt oodatakse üldiselt head BA kraadi kaunite kunstide kursusest. Te peaksite suutma näidata originaalset ja kriitilist lähenemist kujutavale kunstile ning suutlikkust suhelda praeguste kunsti- ja kultuuriteooriatega, mis nende praktikat toetavad.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem