MA kaasamine ja erivajadused ja puue (ISEND)

Üldine

Programmi kirjeldus

 • Derby ülikool on Briti ülikoolide haridusasutuste ülikoolis (Guardian, 2018).
 • Uuendusliku programmi MA ISEND eesmärk on olla ajakohane rahvusvahelise ja riikliku teadustöö ja praktikaga kaasatuse ja erivajaduste ja puuete valdkonnas.
 • 250 tundi praktikakogemust eriharidusasutustes, mis on täielikult integreeritud õppekavasse.
 • Uus MA ISEND täidab Kreeka hariduspoliitika instituudi nõuded 7. taseme (magistri) kraadi tunnustamiseks SEND jaoks.
 • Väga interaktiivne ja kogemuslik õpetamis- ja õppimisviis, kus õpilased-spetsialistid erinevatest haridusvaldkondadest ja kõrgharidusega õpetajad.

Ajal, mil kasvab ülemaailmne huvi võrdsuse ja hariduse kaasamise vastu, on Derby ülikoolis uus üheaastane (või kaheaastane osalise tööajaga) MA ISEND programm ainus aspirantuuriprogramm Kreekas, mida infundeeritakse kaasamise filosoofiaga. võrdsed õppimisvõimalused erivajadustega inimeste jaoks.

Uus Vahemere kolledži magistriõpe kaasatuse ja erivajaduste ja puuete valdkonnas on suunatud hiljuti lõpetanutele või praktikutele, kes soovivad töötada SEND-spetsialistidena Kreekas ja välismaal.ernestoeslava / Pixabay

Vastuvõtutingimused

Programm on suunatud:

 • Ülikooli ja kolledži lõpetanud haridusteadused või nendega seotud erialad, kes soovivad SEND-i tööjõudu sisestada Kreekas ja välismaal.
 • Kui kandidaadid valivad inglise keelt, peab nende inglise keele oskus vastama IELTS 6.5 või sellega samaväärsetele oskustele.

Registreerimisdokumendid:

 • Hiljutise kraadi kvalifikatsiooni koopia
 • Elulookirjeldus (inglise keeles)
 • Soovituskirjad (2)
 • Hea inglise keele tase (IELTS 6.5 või samaväärne) *
 • Akadeemiline intervjuu
 • Fotod (2)
 • ID / passi koopia.

* Kehtib ainult programmi inglise keele kohaletoimetamisele.

Õpetamine

Programm koosneb viiest 120 krediidi moodulist, millest kaks on põhilised moodulid ja kolm Pathway spetsiifilist (SEND). Lisaks nõuab magistrikraadi omandamine doktoritöö / doktoritöö (tuum moodul) väljatöötamist erivajadustega ja puudega seotud teemaga, mis on seotud õpilase erialaste huvidega.

Õppekavasse integreeritud on innovatiivne moodul, mille on välja töötanud Derby ülikool koostöös Vahemere kolledžiga, ISEND praktikas (40 ainepunkti), mis sisaldab 250 tundi jälgitavat paigutust SEND seadetes.

Kursuse jooksul arendavad ja laiendavad osalejad oma teadmisi uuenduslike pedagoogiliste lähenemisviiside ja tavade kohta ning avastavad võimalusi, kuidas parandada SEND-i õpilastele lähenemist ja õpetamist.

Programm sisaldab loenguid, õpikodasid, grupitööd, juhtumiuuringuid ja üliõpilaste esitlusi. Virtuaalsed õppeplatvormid sisaldavad rikkalikke õppematerjale ning toetavad õpilaste õppimist ja uurimist.

Termin 1 / PG sertifikaat

Miks valida see kursus

Miks valida MA ISEND Derby ülikoolis?

 • Derby ülikool, Guardiani ülikooli edetabeli (2019) järgi, on Briti ülikoolide haridusasutuste TOP18-s ning tal on 1. kohal Kreekas selles riigis esindatud Briti ülikoolide seas .
 • Programmi sisu vastab Kreeka hariduspoliitika instituudi poolt kehtestatud SEND-i magistriõppekvalifikatsioonide tunnustamise nõuetele ning sisaldab juhendatud praktilist koolitust 250 tundi SEND-keskustes ja koostööasutustes.
 • Kõiki Derby ülikooli hariduskooli programme hindab Ofsted (haridusstandardite büroo) , Ühendkuningriigi kõrgeim sõltumatu hariduse reitinguagentuur, kus nad said „silmapaistva“ skoori, kõrgeima reitingu võib anda organisatsioonile.
 • Õpilased osalevad Derby ülikooli iga-aastasel konverentsil „MA haridustööd” Derby's, Suurbritannias, konverentsidel ja kohtumistel, mida peetakse Vahemere kolledžis õppeaasta jooksul ja mis on pidevalt kohal teistes riiklikes või rahvusvahelistes teaduskonverentsides.
 • Osalejad võivad valida, kas nad lahkuvad programmi ajal või osalevad üksikutel moodulitel ja saavad kraadiõppe tunnistuse või diplomi, sõltuvalt krediidi kogumisest.
 • Programmil puudub kirjalik eksam . Õpilasi hinnatakse kirjalike ülesannete (esseed / portfellid) või suuliste ettekannete kaudu .
 • Vahemere kolledž annab üliõpilastele tugeva infrastruktuuri (Pedagoogika Lab, Raamatukogu, elektrooniline raamatukogu, e-õppe platvorm, Computer Labs), säilitab laia koostöövõrgustike (lasteaiad, koolid, nõustamiskeskused, SEND-seaded, valitsusvälised organisatsioonid) ja haridusalase tegevuse ( õpikodade, kogemuslike seminaride, õpilaste näituste, haridusalaste külastuste, vabatahtliku tegevuse jms.
 • Õpetajad (mooduli liidrid) on akrediteeritud Derby ülikooli poolt iga kursuse puhul, mida nad õpetavad. Vahemere kolledž rakendab oma juhendajate jaoks integreeritud valiku-, hindamis- ja pideva ametialase arengu süsteemi, et õpilased saaksid suurepärase akadeemilise hariduse ja individuaalse toetuse oma sotsiaalsete ja kutsealaste oskuste tugevdamiseks.
 • Vahemere kolledži üliõpilased osalevad aktiivselt MC tööalase konkurentsivõime kava , Vahemere kolledži integreeritud tööhõivealase arengukava tegevuses, mis valmistab üliõpilasi ette professionaalseks karjääriks.

Täiendav uuring

Lõpetamisel MA ISEND, lõpetajad omavad tunnustatud kraadiõppe kraadi, professionaalselt samaväärne magistrikraadi kodumaiste ülikoolide.

Nad võivad omandada oma kraadi professionaalse samaväärsuse Kreeka kutsekvalifikatsioonide tunnustamise nõukogu kaudu.

Neil on võimalus töötada erihariduse spetsialistidena erinevates kontekstides, nagu koolid, SEND seaded, valitsusvälised organisatsioonid, teadlased, vabakutselised, kus nad saavad kujundada, rakendada ja hinnata hariduslikke sekkumisi erivajadustega lastele.

Lisaks saavad nad intensiivse teadusliku ja teadusalase koolituse kaudu jätkata doktorikraadi omandamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece.

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece. Näita vähem
Thessaloniki , Ateena + 1 Rohkem Vähem