MA katoliku rakendatud teoloogias (usk ja kultuur)

Üldine

Programmi kirjeldus

MA katoliku rakendatud teoloogias (usk ja kultuur)

See Pathway sobib pastoraalsete ministeeriumide professionaalsetele töötajatele, näiteks koolidele, kolledžitele, sotsiaaltööle ja tervisele. Kuna see rõhk asetab inimese kristlikule visioonile ja selle visiooni mõjudele perekonnale, kodaniku- ja ühiskondlikule elule ning kultuuri kaasamisele, on see Pathway eriti oluline õpetajate jaoks, kellel on õppekava raames konkreetne vastutus kodakondsuse eest.

Programmi eesmärgid

See Pathway eesmärk on edendada teadmiste ja kriitiline arusaam Christian antropoloogia, usu, eetika, väärtused ja kultuur ning võimaldada õpilastel arutlema järjekindlalt ja mõelda kriitiliselt ja loovalt, hingelisele, kõlbelisele ja sotsiaalsete väärtuste suhtes erinevaid funktsioone kaasaegse kultuuri .

Programmi struktuur

See MA on 30-kuuline kaugõppekursus lühikeste elukoolidega, mis algab iga aasta jaanuaris. Esimesed 24 kuud töötavad õpilased kodust pärast spetsiaalselt loodud moodulkursuste ja nendega seotud lugemist ning esitavad selle lugemise alusel ülesandeid. Kursuse viimased 6 kuud keskenduvad 20 000 sõna väitekirja kirjutamisele.

MA programmi raames on võimalik lõpetada doktorikraadi (pärast 1. aastat) või kraadiõppe (pärast 2. aastat) sõlmimisega.

Programmi sisu

Uuritud moodulid keskenduvad:

 • Kristlik antropoloogia,
 • Jumal ja päästmine Jeesuses Kristuses,
 • Inimväärikus: Lääne tsivilisatsiooni ja kultuuri sihtasutus,
 • Usk kui kultuur: kloostri paradigma,
 • Perekonna kaasaegne sotsiaal-poliitiline kontekst,
 • Katoliku sotsiaalne mõte,
 • Evangeelne kultuur,
 • Uurimismeetodid.

Juurdepääsetavus

Kui teil on puue või mõni pikaajaline seisund, mis mõjutab teie igapäevaelu, laadige alla juurdepääsetavuse vorm, avage ja redigeerige seda Acrobat Readeris ning saatke e-posti aadress või saatke täidetud dokument kättesaadavuse koordinaatorile (aadress on lisatud) vormil), tagamaks, et saame anda teile parima võimaliku toetuse õppimise käigus. Puude avalikustamine ei ole instituudi otsuses tegur selle kohta, kas pakkuda teile kursusel kurssi. Siiski on oluline, et instituut teab, kas teil on erivajadusi, et pakkuda Teile asjakohast tuge ja võimalusi. See teave jääb rangelt konfidentsiaalseks.

Sissepääs programmi

 1. Õpilased vastavad instituudi ametlikele vastuvõtu nõuetele, mis on avatud ülikooli poolt heaks kiidetud.
 2. Kandidaatidel on tavaliselt eeldatavasti kiitus (2: 2 või rohkem) või samaväärne akadeemiline või kutsekvalifikatsioon. Taotlejatele, kes suudavad tõestada, et nad on katnud konkreetsete moodulite materjali ja kes on omandanud akadeemilise krediidi selle töö jaoks mujal doktorikraadi tasemel, võib instituudi äranägemisel lubada kuni nelja mooduli vabastamist.
 3. Lisaks nendele akadeemilistele kvalifikatsioonidele palutakse kandidaatidel esitada kirjalikult 500-sõna avaldus, milles selgitatakse, kuidas nende valitud kursuse sisu ja protsessid on seotud nende intellektuaalse ja apostliku püüdlustega. Eesmärgiks on tagada, et kandidaatidel oleks arusaam kõrghariduse panusest nende isiklikule ja ametialasele elukutsele ning vastuvõetav suhtumine intellektuaalselt ja isiklikult nõudmistele, et kursus võiks eeldatavasti neile kaasa tuua .
 4. Instituut osaleb avatud ülikooli nõusolekul ülikooli krediidikorralduse korralduses. Nende korraldustega seotud lisateabest huvitatud isikud peaksid kirjutama programmi direktorile.

Inglise keele kui teise keele õpilaste vastuvõtmise ja toetamise poliitika

 1. Kõik Maryvale Institute pakutavad kõrghariduse programmid on kirjutatud, tarnitud ja hinnatud ainult inglise keeles. Taotluse esitamisel nõuab instituut tõendeid inglise ja inglise keele oskuse kohta; kursustele sisenemiseks nõutavad oskused on järgmised:
  • Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS): minimaalne keskmine on 6,5, kusjuures alltest ei ole alla 6,0.
  • Michigani inglise keele oskuse test (MTELP): minimaalne võrdne skoor 90.
  • Inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL): minimaalne paberil kokku 550, arvutipõhine kokku 213 või Interneti-põhine kokku 79.
  • Cambridge'i sertifikaat inglise keeles (CAE): miinimumklass B.
  • Cambridge'i inglise keele oskustunnistus (CPE): miinimumklass C.
 2. Üliõpilased, kes ei suuda instituudi inglise keele oskust tõestada, peavad võtma lühikese kirjaliku eksami, milles testitakse lugemise taset ja arusaamist ning võimalust kirjutada inglise keeles. Seda kavandab, pakub ja hindab instituut. Sõnaraamatud on eksamiks lubatud.
 3. Standardprotseduurina tuvastatakse asjaomases hindamis- ja eksamikomisjonis kõik õpilased, kellele inglise keel ei ole nende esimene keel.
 4. Õpilased, kes ei ole läbinud, võivad eksami uuesti proovida, näidates, et nad on läbinud täiendava inglise keele juhendamise. Õpilased, kes tõendavad minimaalset taseme taset, võivad instituudi äranägemisel kursusele vastu võtta, kui nad annavad selged tõendid oma plaanide kohta oma inglise keele täiendamiseks.

Taotlus ja registreerimine

Käesolev brošüür on lisatud taotlusvormile (elektrooniline versioon on saadaval nõudmisel või instituudi veebilehelt). Kursuse taotlemisel on vaja 50 naela suurust tagastamatut taotlustasu. Täielik tasu 1. aasta eest on nõutav, kui olete kursusele registreerunud ja tasutud enne kursuse esimest nädalavahetust.

Sisseastuvõtu protsess

Kui olete oma taotlusvormi, taotluse esitamise tasu tagasi saatnud, et katta sisseastumisprotsessiga seotud halduskulusid, siis avaldus selle kohta, miks soovite seda kursust võtta, ja kui viited, mille olete meile saatnud, on meile kättesaadavad saabus, teie taotlust käsitletakse Maryvale Institute vastutab selle kursuse vastuvõtmise eest. (Märkus: neid viiteid käsitletakse kohtuniku ja instituudi vahel konfidentsiaalsena).

Seejärel kirjutame teile, ütlen teile, kas olete kursusele lubatud. (Teilt võidakse paluda vestluseks instituudi juurde tulla, või me võime helistada teile, et täpsustada teie taotluse üksikasju. Üldiselt eelistame siiski vältida näost-näkku intervjuusid nende vahemaade tõttu, mis on võivad olla kaasatud.)

Eeldades, et teie taotlus on edukas, saadetakse teile „vastuvõtupakett”, mis sisaldab täiendavat teavet Maryvale Institute ja kursuse kohta. See sisaldab üksikasju õpilaskaardi taotlemise kohta. Teie tasude arve saadetakse teile novembris enne kursuse algust. Kui me oleme teie tasu saanud esimesel aastal, siis olete ametlikult instituudi üliõpilasena registreerunud.

Kui mingil põhjusel ei õnnestu kursuse koha taotlemisel edukas olla, jätab instituut endale õiguse keeldumise põhjuste tõttu jätta selle otsuse tegemise põhjused, mis on seotud dokumentide vastuvõtmise protsessiga seotud konfidentsiaalsuse elementidega ja viidete kogumisega. Kui te ei nõustu mingil etapil sisseastumisprotsessiga, soovitame teil järgida instituudi kaebuste menetlust: selle koopia on instituudi veebilehel jaotises „Teave“ või tellige koopia instituudi raamatukogust . Püüame tagada, et teie küsimusi käsitletakse kiiresti ja professionaalselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, it ... Loe edasi

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, its long and interesting history and peaceful grounds, Maryvale is spiritual ‘home’ to many. Näita vähem