MA keeleõppes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MALS on programm, mida pakuvad kunstiteaduskonna all Hong Kongi baptistiülikooli inglise keele ja kirjanduse osakond ning keelekeskus. Seda on juhitud alates 1992. aastast.

Eesmärgid

Magistriõpe keeleõppes pakub põhjalikke teadmisi keele kohta ja valmistab õpilasi ette keeleanalüüsi erirakendusteks õpilaste erilistest huvidest, karjäärist ja muredest tulenevatele probleemidele. Keskendudes keele erinevale mõõtmele, on see lõpetanud lõpetanute hulga töökohti, mis nõuavad head keeleoskust, ja keeleõppe edasisi õpinguid.

Lõpetamisnõuete täitmiseks peavad programmi õpilased võtma viis põhikursust ja kas:

  1. Kaks valikainet ja väitekiri; või
  2. Neli valikainet (ilma väitekirjata).

Klassid toimetatakse kohale tööpäevadel ja / või argipäeva õhtuti ja / või laupäeviti.

Programm on loodud sisseehitatud paindlikkusega. Õpilased võivad teha järgmist:

  1. Osalise ajaga õpe kahe õppeaasta jooksul;
  2. Täiskoormusega õpe pooleteise akadeemilise aasta jooksul (väitekirja võimalus); või
  3. Täisajaga õpe ühe õppeaasta jooksul (väitekirja valik).

Programmi direktori nõusolekul saavad tudengid taotleda oma õppeperioodi pikendamist maksimaalselt kolme osalise tööajaga aastani.

Väljastpoolt Hong Kongi asuvatele õpilastele on saadaval ainult täistööajaga režiim.

Vastuvõtutingimused

Taotlejatel peab olema:

  1. bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või võrreldavast asutusest; või
  2. kvalifikatsioon, mida peetakse samaväärseks.

Keeleoskuse nõue

Taotlejatelt eeldatakse kõrgemat suulise ja kirjaliku inglise keele oskust. Täiendavaks eeliseks oleks teiste keelte (sealhulgas hiina keele) hea oskus. Kui inglise keel ei olnud nende esimese astme õppevahend, peavad taotlejad esitama tõendid hea inglise keele oskuse kohta. Vähemalt üks järgmistest miinimumhinnetest või standarditest on saavutatud:

i) IELTS (akadeemiline): üldine sagedusvahemik 6,5; või
(ii) TOEFL: 79 (Interneti-põhine); või
(iii) CET-6 (kolledži inglise keele testiriba 6): 500; või
(iv) aste D inglise keele kasutamisel inglise keeles (HKALE); või
v) inglise keele 4. tase (HKDSE).

Lõpetamisnõuded

MA keeleõppes on õpetatud kraadiõppe programm, mis hõlmab osalise tööajaga õpinguid tavapäraselt kahe õppeaasta jooksul või täisajaga õpinguid tavapärasel perioodil, mis on üks õppeaasta (dissertatsiooni võimalus) või poolteist aastat (dissertatsioon) variant). Programmi direktori nõusolekul saavad tudengid taotleda oma õppeperioodi pikendamist maksimaalselt kolme osalise tööajaga aastani.

Õpilased peavad läbima kõik viis vajalikku kursust. Lisaks nõutavatele kursustele võivad õpilased valida (1) kaks valikainet ja väitekirja; või (2) neli valikainet (ilma väitekirjata) lõputööde nõuete täitmiseks. Klassid toimetatakse kohale tööpäevadel ja / või argipäeva õhtuti ja / või laupäeviti.

Üliõpilastele, kes on kõik eespool nimetatud nõuded rahuldavalt täitnud ja saavutanud kumulatiivse GPA väärtuse 2,50 või rohkem, antakse keeleõppe magistrikraad. Programmi eristuse saamiseks peaksid õpilased saavutama kumulatiivse GPA väärtuse 3,67 või rohkem, ilma kursuse hinde alla B- ja korduvate kursusteta. Õpilased, kes saavutavad kumulatiivse GPA vahemikus 3.40 kuni 3.66, saavad teenete eest. Vahepreemia võib anda neile, kes on lõpetanud vähemalt 21 ühikut ja saavutanud kumulatiivse GPA väärtuse 2,50 või rohkem, kuid pole tavalise õppeperioodi jooksul MALS-programmi nõutavaid ühikuid lõpetanud põhjustel, mida programmi korralduskomitee peab vastuvõetavaks. Vaheauhinna lõpetanud saavad taotleda MALS-i õppe jätkamist 5 aasta jooksul pärast kooli lõpetamist, vabastades B- või kõrgema astme kursustest. Õpilased, kes kavatsevad naasta ja õpinguid jätkata, sõltuvad programmi olemasolust ja naasmise korral peaksid nad vahepealse auhinna loovutama. Õpilastelt võidakse nõuda ka lisaühikute võtmist, kui programmi struktuuris on tehtud hilisemaid muudatusi.

129615_MALSphoto2.jpg

Programmi tasu :

  • Õppetasu kogu programmi ulatuses on HK $ 99,900 mitte-kohalikele õpilastele

Kandideerimise tähtaeg:

  • 31. märts 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kunstiteaduskond on Hongkongi baptistiülikooli oluline osa - institutsioon, kes on kindlalt pühendunud sellele, et olla „Aasia juhtiv vabade kunstide ülikool kogu maailmas, pakkudes akadeemilisi tippt ... Loe edasi

Kunstiteaduskond on Hongkongi baptistiülikooli oluline osa - institutsioon, kes on kindlalt pühendunud sellele, et olla „Aasia juhtiv vabade kunstide ülikool kogu maailmas, pakkudes akadeemilisi tipptasemeid hoolivas, loomingulises ja globaalses kultuuris”. Näita vähem