Lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste üliõpilaste ja töötajatega? Liituge meiega 16. novembril 2019 toimuval meistrite lahtiste uste päeval !

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust lingvistika, kommunikatsiooniõpingute, keeleõppe või sellega seotud valdkondades.
 • Avastage keele ja suhtluse rikkalikkus ning uurige keelesüsteemide ülesehitust isiklikul ja ühiskondlikul tasandil.
 • Arendage uurimisoskusi ja teoreetilist mõistmist, kuidas keeleteaduse ja kommunikatsiooni uuringud üksteist täiendavad.
 • Valmistage end ette doktorikraadi saamiseks ja karjääriks akadeemikuna või teadlasena.

Miks õppida Radboud University lingvistikat ja kommunikatsiooniteadusi?

Radboud University pakub seda programmi koos Tilburgi ülikooliga. Meie ülikoolides on eksperdid keelte mitmekesisuse ja mitmekesisuse, keeletehnoloogia, viipekeele, kultuuridevahelise suhtluse, veenva suhtluse, optimaalse suhtluse, multimodaalsete sõnumite ja sotsiaalmeedia alal.

Nijmegenis asuv Radboud ülikoolilinnak pakub teile väljakutset Radboud teaduskeskkonda, kus saaksite teha koostööd nelja juhtiva teadusinstituudi spetsialistidega:

 • Keeleõppe keskus (selle programmi algataja)
 • Max Plancki psühholingvistika instituut
 • Beebiuurimiskeskus
 • Dondersi aju, tunnetuse ja käitumise instituut

Mida sa õpid?

Lingvistika ja kommunikatsiooniteaduste magistriprogramm pakub multidistsiplinaarset vaatenurka, kuidas keeleteaduse ja kommunikatsiooni uuringute valdkonnad üksteist täiendavad.

See teadusuuringute magistriprogramm keskendub tugevalt empiirilistele uuringutele, keskendudes reaalse elu olukordadele, võimaldades teil luua ja testida oma teoreetilist raamistikku. Avastate nii keele kui ka suhtluse rikkuse ja olete hästi valmis tegema keeleteemalisi algupäraseid uuringuid.

Programm võimaldab teil välja töötada oma huvivaldkonnas ainulaadse professionaalse profiili. Saate kahe labori rotatsiooni ajal olulise praktilise uurimistöö kogemuse, arendades samal ajal mitmesuguseid teadusuuringute, esitluse ja kirjutamise oskusi; programm kutsub teid mõtlema ka väärtustamise protsessile. Sa osaled rühmale orienteeritud hariduses ja oled osa valitud rühma kõrgelt motiveeritud riiklike ja rahvusvaheliste õpilastega.

Kunstiteaduskonnas õpetatakse lingvistika ja kommunikatsiooniteaduste magistriprogrammi. Kursuse koormus on 120 EC * (kaks aastat).

Karjääri väljavaated

Selle programmi eesmärk on valmistada teid ette doktorikraadi saamiseks ja akadeemikukarjääriks, ehkki on ka teisi võimalusi.

Vastuvõtutingimused

1. Lingvistika teadusuuringute ülikooli kommunikatsiooniõpingute bakalaureusekraad moodsa keele või sellega seotud alal.
Teie keskmine hinne bakalaureuseõppe teisel ja kolmandal aastal peab olema vähemalt 7,5 ja teie bakalaureusetöö peab olema vähemalt 8,0. (Madalmaade klassid on 10. kohal. Lisateavet leiate meie veebisaidilt rahvusvaheliste klasside teisendamine). Teie bakalaureusetöö või spetsiaalne uurimistöö ettepanek peab samuti näitama, et olete piisavalt andekas teadusuuringute jaoks.

2. Tugev motivatsioon
Te peaksite suutma näidata oma motivatsiooni ja seotust teadusuuringutega. Valimiskomisjon hindab iga taotleja motivatsiooni eraldi.

Keelenõuded

Selles programmis osalemiseks peate valdama vabalt inglise keelt, nii rääkides kui ka kirjutades. Inglise keelt emakeelena kõnelevad inimesed * vajavad ühte järgmistest:

 • TOEFL-i skoor ≥ 600 (paberipõhine) või ≥100 (Interneti-põhine)
 • IELTS-i skoor ≥7,0
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

* Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 29 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,143 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja EMP-välistel mitte-EMP üliõpilastel 9 124 eurot
Deadline
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date