MA keeleteaduses - kliinilised uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Bar-Ilan University Inglise Kirjanduse Ja Lingvistika osakond pakub ainulaadset kliiniliste uuringute lingvistika magistriprogrammi, mis on mõeldud väljapaistvatele kommunikatsiooni-, psühholoogia-, aju, eri- või sarnastele bakalaureuseõppe üliõpilastele, kes on huvitatud sellest sügavam mõistmine oma valdkonna keelelisest alusest. Uuringud süvendavad oluliselt õpilaste arusaamist sellest, kuidas keelt toimib ja tegelevad Iisraeli ühiskonnale oluliste küsimustega, sealhulgas esimese ja teise keele omandamine, lugemisoskuse ja düsleksia kognitiivne ja neuroniline baas, mitmekeelsete ühiskondade keelekursused, psühhiaatriliste häirete keeleteaduslikud näitajad , ja veel.

Õppekava sisaldab üldkeeleteaduse kursusi, mille eesmärk on anda õpilastele tugeva aluse sellistes valdkondades nagu fonoloogia, süntaks, semantika, pragmaatika ja psühholingvistika; samuti spetsiifilistes uurimisvaldkondades täiustatud kursused ja seminarid, näiteks morfoloogia, süntaksi ja semantika omandamine, keel ja skisofreenia, keele ja autism, keele ja lugemise häired, keeleoskuse häired ja kakskeelsus. Õpilased, kes on huvitatud sõltumatu uuringu tegemisest, võivad valida uurimusteemasid, mis integreerivad oma varasemaid teadmisi omandatud keeleteadmistega, kasutades osakonna teaduskonna erialateadmisi. Mõned meie endiste õpilaste teadustöö teemad: keelelised omadused, mida kakskeelsed lapsed arutavad keelepuudulikkust, mõista autismi loogilisi suhteid ja küsimusi, lugemise ja sõnavara omandamist araabia keeles, vene-heebrea kakskeelset süntaktilist mõistmist vene keeles , ja veel.

Osakonna õppekeeleks on inglise keel; täiendõppe kursused (ajuteadused, psühholoogia, haridus) on heebrea keeles. Õppijatel, kellel ei ole täielikku kontrolli akadeemiliste inglise keelt, soovitatakse taotleda. Meie õppejõud hakkavad kõik heebrea keeles nõu andma ja õpilaste teadustööd on käsitlenud inglise, heebrea, araabia, vene keele ja teiste keeltega.

Selles programmis pakutavad kraadid

Doktoritöö magistriõppes (pala A)

Uuringutele orienteeritud õpilastele, kes soovivad jätkata PhD-d

Kursused:

 1. Kaks nõutavat seminari: psühholingvistika ja uurimismeetodid (37-922) ja süntaksi ja semantikate tutvustus (37-987)
 2. Viis seminaril koos uurimistöödega
 3. Juhendatud lugemine (37-868)

MA ilma doktoritöötajateta (pala B)

Õpilastele, kes soovivad süvendada oma arusaamist keele ja keele töötlemisest, kuna need on seotud kliiniliste probleemidega.

Kursused:

 1. Kaks nõutavat seminari: psühholingvistika ja uurimismeetodid (37-922) ja süntaksi ja semantikate tutvustus (37-987)
 2. Üheksa seminari uurimistööga kolmes neist.
 3. Juhendatud lugemine (37-868)

Ph.D.

Tipptasemel üliõpilastele, kes arendavad uurimisprojekte kõrghariduse teaduskonna huvi pakkuvates valdkondades.

Kursused väljaspool MA: 6 seminari uurimistööga 2 neist.

Taotlused

MA ja Ph.D. programmid, peaksid rakendused sisaldama järgmist:

 1. CV
 2. Varasemad uuringud (kõik need), sealhulgas kõik kursuste nimed, juhendajad ja klassid, skannitud ametlikud ärakirjad
 3. Skannitud diplom (id)
 4. Kui olete huvitatud doktorikraadist, saatke palun ka:
  1. Inglise keeles koostatav kirjalik proov, näiteks seminaripaber või magistritöö
  2. Kirja, milles kirjeldatakse teie uurimistulemusi umbes 1-2 lehekülge pikkusega (inglise keeles)

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Loe edasi

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Näita vähem