Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Keraamika vaim

Keraamika

Meie hüper-materiaalne vanus pakub põnevaid ja kriitilisi võimalusi kultuuride uurimiseks; esitada küsimusi selle kohta, miks ja kuidas me teeme; väljendama mõtteid asjade sümboolsete režiimide ja ainete transformatiivse olemuse kaudu ning kaaluma, kuidas meie töö võib mõjutada füüsilist, isiklikku ja psühhosotsiaalset keskkonda. Me proovime ja julgustada teid oma kujutlusvõimet venitada, oma potentsiaali laiendada ja oma häält leidma.

Uuringu MA spekter hõlmab kunsti- ja disaintooteid, disaini tootmiseks ja ehitatud keskkonda, esilekerkivate eksperimentaalsete meetodite ja rakenduste kasutamist. Uudishimu arendatakse läbi kontseptsioonide loomingulise uurimise, materiaalsete omaduste ja tehnoloogiate uurimise, interdistsiplinaarse praktika ja koostöö potentsiaali. Mõistmise, mõtlemise ja kirjutamise oskused on integreeritud, et arendada kriitilisi praktika ja eesmärgi perspektiive ning edendada uusi arusaamu meie suhtest "asjadega".

Kuninglikus Kolledžis asuvad erakorralised keraamika ja klaasi rajatised toetavad dünaamilist õppekeskkonda, mille juhivad silmapaistvad õpetajad ja tehnikud, keda toetavad eakaaslaste, tunnustatud külalisõppejõudude ja lõpetanute panused, kes on kujundanud programmi juhtivat teadustegevust ja rahvusvahelist positsiooni aastaid.

Magistriõppe kogemus integreerib stuudio-põhise projekti õppimise ametliku dialoogiga kriitilises

Programm pakub

 • individuaalsed stuudio tööruumid
 • hästi varustatud töökojad rajatistega, mis pakuvad laia valikut nii analoog- kui ka digitaalseid keraamilisi ja klaasiprotsesse
 • juurdepääs Royal College of Art spetsialiseeritud rajatistele, sealhulgas valukojad, kiirvormide valmistamine
 • erakordne õpetamine kogenud, pühendunud töötajate rahvusvahelise meeskonna poolt
 • juhtivate kunstnike, disainerite ja käsitööliste külalislektor ja külalislektori programm
 • suurepärane tehniline tugi kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti meeskonnalt
 • tugev teaduskultuur projekti toetuseks ja doktoriõppe rahastamine
 • vilistlaste hulka kuuluvad Flavie Audi, Barnaby Barfors, Neil Brownsword, Phoebe Cummings, Mike Eden, Malene Hartmann-Rasmussen, Hitomi Hosono, Shelley James, Studio Manifold, Nao Matsunaga, Katharine Morling, Zemer Peled, Rothschild / Bickers, James Rigler, Anders Ruhwald, Clare Twomey

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

MA sissepääsu nõuded keraamikale

 • hea bakalaureusekraad keraamikast või klaasist või samaväärne töökogemus
 • Taotlusi tervitatakse ka sellega seotud taustaga kandidaatidelt, näiteks tekstiilid, skulptuur, arhitektuur ja tööstusdisain
 • õpilased valitakse nende talentide, ambitsioonide ja eduvõimaluste alusel, samuti nende potentsiaalina aidata kaasa programmi laiusele ja elujõulisusele.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi kõrgema personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Portfell peaks illustreerima kogu teie loomingulise töö ulatust ja andma ülevaate mõlemast, arenemisest ja ideede uurimisest ning visuaalselt ahvatlevast.

Palun esitage kuni kümme valmis või viimistletud digitaalset pilti. Igal peamisel pildil võib olla kuni kuus asjakohase visuaalse uurimistöö või ettevalmistustööga seotud pilti, näiteks joonistused, sketchbooki skaneeringud või kontekstuaalsed viited, mis on teie loomingulise mõtlemisega seotud.

Piltidel peab olema JPG või PNG (2MB max, eelistatavalt 1024 x 768 pikslit või rohkem) vormingus või videod MOV, MP4 või M4V (80MB max) formaadis.

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite esitama valiku oma esituse oma füüsilises vormis, samuti viimase töö või käimasoleva töö kohta.

Palun võtke vähemalt neli valmis tööd.

Palun tutvustage kujutist mõne teise kaasaegse kunstniku või disaineri töö kohta, mida olete tegelikult keraamikast või klaasist näinud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev