MA kirjastamise ja kirjutamise valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

Karjääri jätkamine kirjastamisel? Emersoni prestiižne kunstiteadus kirjastamine ja kirjutamine aitab teil selles üliolulises elus õnnestuda, kas soovite kujundada värske hääle proose toimetajaks, kirjanikeks kirjanikeks või töötada põnevate veebiväljaannete ja uute meediumivormingutega. pidevalt muutuvas valdkonnas.

Saate põhjalikku ülevaadet kirjastussektorist, kus on paindlikkus klasside läbiviimiseks erinevates valdkondades, sealhulgas raamatute, ajakirjade ja elektrooniliste kirjastamiskursuste jaoks, kohandades programmi oma huvide rahuldamiseks. Meie auhinnatud teaduskonna toel ja juhendamisel õpiksite:

  • Kirjutamine trüki- ja ajakirjade jaoks
  • Raamatute ja ajakirjade disain ja tootmine
  • Väljaandmine tahvelarvutitele, e-lugeritele ja mobiilseadmetele
  • Veebidisain ja kirjastamine
  • Avalikustamine ja turundus
  • Arendus-, rea ja kopeerimise redigeerimine
  • Omandamise oskused

Art

Kirjastamis- ja kirjutamisosakonna magistriprogramm annab ülevaate kirjastustööstusest kirjutamisest ja redigeerimisest läbi disaini, tootmise, edutamise ja levitamise. Võite ka õppida kirjandusest, kirjutamast töökojaid, õpetada kolledži koosseisu või kirjutamisagentuuri, ajakirja väljaandjana või raamatute väljaandjana.

Lisateavet meie programminõuete ja meie õppekava kohta »

Savvy spetsialistide teaduskond

Meie õppejõud koosneb täidetud kirjastamis- ja kirjutamisprofessionaalidest. Need on toimetajad, kirjanikud, disainerid, kirjastajad ja praegu tegutsevad konsultandid. Need on pärit peamisi tööstusallikaid, nagu Houghton Mifflin Harcourt, Addison-Wesley, Globe Pequot Press, Nation Books, Viking, Penguin, Da Capo Press, Newsweek, Inc., Men's Journal, ajakirja Boston ja The Atlantic Monthly. Nende teadmised annavad teile kindla aluse traditsioonilises kirjastuses, samuti kokkupuutel praeguste turusuundumustega, sealhulgas uuendustega elektroonilises kirjastuses.

Lisateave kirjanike, kirjanduse ja kirjastamise õppejõudude kohta »

Asub kirjandusülikoolis

Suurte raamatu kirjastajate koduks, sh Houghton Mifflin Harcourt, Beacon Press, Da Capo Press, MIT Press, Addison-Wesley, David R. Godine, Bedford / St. Martin, Allyn ja Bacon ning Pearson ja ajakirja Boston Plowshares ja siin põhinev Cooki illustratsioon on Boston ideaalne koht oma kirjastuskarjääri käivitamiseks. Emersoni ülikoolilinnaks on vaid mõne sellise tööstusharu hiiglased. Meie linn on kirjutamise sünonüüm nii kunstiteoste kui ka äriettevõtete püüdlusena ning meie õpilased on selle dünaamilise kirjandusliku kogukonna all.

Viimati uuendatud märts 2018

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem