Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MA kirjandusprogramm Kunstikoolis

Programm on pühendunud ideele, et igasugune kirjalik kirjutamine on loominguline praktika, mis nõuab kujutlusvõimet, samuti head kirjandusoskust ja ekspertteadmisi. MA õpilastel on palju võimalusi arendada ja rakendada eri kirjutamisvormidelt nõutavaid oskusi ülevaate ja kataloogide essee ilukirjandusest ja muudest spekulatsioonivormidest. Programmi ainulaadne struktuur võimaldab spetsialiseerumist ja vabadust uurida uudseid lähenemisviise kirjutamisele.

Kirjutusprogramm ühendab loenguid, spetsiaalseid kirjutamisoskusi ja "crits" ning ka väliseid partnereid puudutavaid projekte. Eelmiste partnerite hulka kuuluvad Royal Opera House, Kettle's Yard Cambridge ja Turner Contemporary in Margate. Tunnistades, et meedias toimub märkimisväärseid muutusi, pakub MA ka võimalusi töötada professionaalidega, kes töötavad trüki- ja veebipõhise kirjastamise, ringhäälingu ja allalaadimisega. Programmis osalevatel õpilastel on võimalus jagada klassiruume ja töötada ühiste projektidega teiste RCA õpilastega, kaasa arvatud meie sõsarprogramm, Pathway koolitusprogrammi kaasaegse kunsti tava kriitiline praktika Pathway .

Royal College of Art esines selle programmi 2010. aastal esmaklassilise kriitikakirjana kunstina

Õpilastel on tugevalt edukalt välja töötatud "live" publikatsioone programmi toel. Nendeks on Albertopolis Companion, mis on toodetud 2015. aasta lõpetanud klassis või ARK: sõnad ja pildid alates Royal College of Art ajakirjas 1950-1978, anthology alates 2014. Muud live projektid hõlmavad ja For Turner Contemporary, seeria tekste uurides tähelepanuväärne hoone Kenti rannikul. Programmi õpilastel soovitatakse oma õpingute ajal avaldada oma kirjalikku pühendatud veebisaiti.

2018. aastal asub programm eelkõige Londoni Kultuurikeskuse südames RCA Kensingtoni saidil.

MA sisenemisnõuded

Magistrikursuste kandidaate hinnatakse nende olemasolevate oskuste ja huvidega, nagu on näidanud eelnev akadeemiline ja töökogemus ning nende intervjuu, samuti nende potentsiaali saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel arvestatakse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni; oskus sõnastada; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Taotlusi julgustatakse kõigilt, kellel on hea bakalaureuse kraad humanitaarteaduste / kunsti teemal (sealhulgas stuudio kursused kunsti ja disaini valdkonnas). Oleme aktsepteerinud minevikus teistes akadeemilistes valdkondades taustaga õpilasi. Kui soovite oma sobivust rääkida, võtke palun ühendust programmi juhtiga. Kõik taotlejad peavad näitama kirjalikult pühendumust ja olema huvitatud kaasaegse kunsti ja disaini praktikast.

Taotlejatel soovitatakse taotluse esitamisel esitada kirjalik avaldamine (avaldatud või avaldamata). Enne vestlusele palutakse taotlejatel esitada praeguse näituse või väljaande ülevaade.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaks 2017/18: Ühendkuningriik / EL: 14 500 £ aastas; Overseas: 34 000 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev