University of Groningen" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/46/46753_rsz_ma-greek-culture.png" alt="University of Groningen" />

Kas olete huvitatud Antiquity kirjalikest ja materiaalsetest allikatest? Kas soovite teada, kuidas kirjutada kommentaar iidse teksti kohta? Siis see rada on just teie jaoks.

Selle üheaastase magistraalide juhendamisel saate õppida, kuidas akadeemilisel moel klassikalise antiikkonna erinevaid aspekte käsitleda ja klassikalise teksti kommenteerida. Võite valida lingvistilisema või kultuurilisema ajaloolise lähenemise vahel. Lisaks kirjandusallikatele kasutatakse ka kleebiseid, papiere ja arheoloogilisi allikaid klassikalise antiikaja maailma valgustamiseks. Samuti on võimalik jälgida teise õppejõu kursusi Masterlanguage programmi raames või lisada tööplaani programmis. Lõpetage oma programm, kirjutades väitekirja.

NB! See magistraaltarve pakutakse ka osalise tööajaga.

Programmi valikud

Master Honors College (kiitusega programm)

Heategevusprogramm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad ennast iseenda ja oma akadeemilise väljaõppe abil paremini õppida. Honors Kolledž annab andekatele ja motiveeritud magistrantidele võimaluse ennast veelgi ennast proovida, pakkudes täiendavat programmi 15 ECTS, millele järgneb lisaks regulaarne magistriõppekava. Magistriõpe auhindade programm on suunatud juhtimisoskuste arendamisele.

Magistriplats

Selle magistrimängu ajal saate jälgida magistriplaani ECTS-krediidipunktide jaoks. See praktika annab õpilastele töökogemuse ja tööturule orienteerituse võimaluse. Saate paigutada Madalmaades või välismaal asuvas asutuses, organisatsioonis või ettevõttes. Teie ülesanne on leida paigutus, kuid mobiilsusbüroo võib vajadusel abi pakkuda.

Programmi ajakava

University of Groningen" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/46/46754_9.png" alt="University of Groningen" />Lisaks sellel rööbasteele pakutavate kursuste valikutele võivad õpilased jälgida ka Masterlanguage kursusi. Masterlanguage on riiklik programm, mis pakub kursusi Euroopa keelte õpilastele, aga ka kreeka ja ladina keeles. Kursusi korraldavad ühiselt Radboudi Ülikooli, University of Groningen Ülikooli, Leideni Ülikooli, Utrechti Ülikooli, Amsterdami Ülikooli ja VU University Amsterdam õppejõud. Lisateavet kursuste, sisenemise nõuete ja registreerimise kohta leiate Masterlanguage'i veebisaidilt www.masterlanguage.nl. Võite järgida magistrikraadi kursusi, konsulteerides oma magistrikraadi eksamikomisjonidega./>

Vastuvõtutingimused

Keeleeksam
TOEFL iBT 90 minimaalsed keele nõuded (vähemalt 21 kõigil teemadel) või IELTS 6,5 (vähemalt 6 kõikide objektide puhul). ERK taseme B2 (eelistatavalt C1).
Eelmine haridus

Bakalaureusekraad:

 • Ajalugu
 • Klassika
 • Keskaegsed uuringud
 • Euroopa keele ja kultuuri uuring (kirjanduse ja kultuuri eriala)
 • teine ​​seotud valdkond

Õppemaksud

 • EL / EMP 2018-2019: 2060 eurot täistööajaga
 • EL / EMP 2018-2019: 11517 eurot osalise tööajaga
 • väljaspool ELi / EMP 2018-2019: 11500 täistööajaga
 • väljaspool ELi / EMP 2018-2019: 6150 eurot osalise tööajaga

Taotlemise tähtajad

Nii ELi / EMP kui ka ELi mittekuuluvate / EMP üliõpilaste puhul:
 • 15. oktoober 2017 alates 1. veebruarist 2018
 • 1. mai 2018 alates 1. septembrist 2018

Tööülesanded:

Lõpetanud võib töötada akadeemilises raamatukogus või muuseumides. Võite töötada ka ajakirjanduses, kultuurisektoris või kirjastamises. Töö näited

 • Muuseumi kuraator
 • Teadlane
 • Raamatukoguhoidja
 • Tõlkija klassika

Teadusuuringud

Kreeka ja Ladina osakonna töötajate Groningenis uurimine hõlmab kõiki antiik-aspekte: kreeka ja ladina keelt ja kirjandust, iidset filosoofiat, klassikalise arheoloogia ja iidse ajalooga. Groningeni uurimisprojektide kohta saate lisateavet meie veebisaidil ja personali isiklikel veebilehtedel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 110 kursust University of Groningenis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
11,400 EUR
väljaspool ELi / EMP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date