MA kommunikatsiooni ja teabe uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

University of Groningen" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/46/46763_rsz_ma-communicatie-informatie.png" alt="University of Groningen" />

Kas olete huvitatud teabe- ja kommunikatsiooniprotsessidest? Siis peaksite valima selle magistriprogrammi ühe loo.

Kommunikatsiooni ja teabeõppe magistriprogrammis saate valida erinevate suhtlemisele keskenduvate palade vahel:

 • Kommunikatsiooniõpingud: Sellel rajal keskendutakse keele ja keelekasutuse vormile, funktsioonile ja mõjule suhtlusolukordades. Lisaks arutatakse diskursuseanalüüsi organisatsiooni, meedia, arvuti, veenva ja tervisealase kommunikatsiooni valdkonnas.
 • Arvutisuhtlus: Arvutisuhtlus keskendub inimese ja arvuti vastastikmõjule. Lisaks arutatakse inimeste endi koostoimimist, samuti suhtlust inimeste ja organisatsioonide vahel, mis toimub arvuti kaudu.
 • Suhtlus ja haridus: sellel kursusel uurite laste, noorukite ja täiskasvanute keele- ja suhtlemisoskuste arendamise, hariduse ja koolituse teooriat ja praktikat. Samuti saate teada hariduse ja koolituse teadusuuringutest, kujundamisest ja kutseoskustest.
 • Infoteadus: see pala on täielikult inglise keeles ja keskendub keele, teksti ja digitaalse suhtluse teooriale ja uurimisele. Teemasid on nt. loomulik keeletöötlus, semantiline veeb ja digitaalne suhtlus.
 • Digitaalsed humanitaarteadused: Digitaalsete humanitaarteaduste magistrikraad võimaldab teil vaadata kultuuri, keelt ja ajalugu digitaalmeetodite objektiivi kaudu. See pakub süstemaatilist viisi infotehnoloogia integreerimiseks humanitaarteadusuuringutesse.

Riiki sisenemise nõuded

Vastuvõtutingimused

Hollandi diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
keeletest Extra taaleis Engels: enen vwo Engels diplomi diplom (hoger 6), minimaalselt TOEFL eis iBT 90 (vähemalt üks kord 21 voor alle onderdelen), IELTS 6.5 (täidetud vähemalt 6 voor alle onderdelen). Talencentrum Engels test (LCET) niveau C1 (B2 väärtus vähemalt kaks ja teine kord). Als je een VWO diplom hebt, hoef je geen taaltoets te overleggen.
muud vastuvõtutingimused Bekijk de toelatingseisen bij eritehnika van je keuze.

Rahvusvaheline diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
keeletest Lisanõuded inglise keeles: VWO diplom või ainetunnistus VWO inglise keelele (hinne 6 või kõrgem), miinimumnõue TOEFL iBT 90 (minimaalselt 21 kõigil kaupadel) või IELTS 6.5 (minimaalselt 6 kõigil esemetel) ). Keelekeskuse inglise keele testi (LCET) tase C1 (B2 - mitte rohkem kui kaks komponenti).

Taotlemise tähtajad

Õpilase tüüp Tähtaeg Alustage kursust
Hollandi õpilased

15. jaanuar 2021

15. august 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

EL / EMP üliõpilased

15. oktoober 2020

01 mai 2021

15. oktoober 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

01. veebruar 2022

mitte-EL / EMP üliõpilased

15. oktoober 2020

01 mai 2021

15. oktoober 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

01. veebruar 2022

Õppemaksud

Rahvus Aasta Tasu Programmi vorm
EL / EMP 2020-2021 2143 eurot täiskohaga
mitte-EL / EMP 2020-2021 13500 eurot täiskohaga

Tööalased väljavaated

Kommunikatsiooni ja infoteaduse magistriprogramm valmistab teid ette teadus-, haridus-, koolitus- ja nõustamisaladel.

Töö näited

 • Kommunikatsiooninõunik
 • Sidejuht
 • Sideametnik
 • Ajakirjanik
 • Turundusjuht
 • Meedianõustaja
 • Toimetaja
 • PR-ametnik
 • Veebikoordinaator

Teadusuuringud

Teadusuuringud kommunikatsiooniteaduse alal alt = "Groningeni ülikool keskendub suulisele, kirjalikule, audiovisuaalsele ja digitaalsele suhtlusele emakeeles või teises või võõrkeeles, sidudes erinevate kommunikatsioonimeediumite ja kanalite funktsionaalsed omadused Kommunikatsiooni kontekstid ja eesmärgid Lisaks kommunikatsiooni enda hoolikale analüüsile tehakse ka katseid selle mõju mõõtmiseks.

CIW-uuringut koordineerib diskursuse- ja kommunikatsioonigrupp, mis kuulub Groningeni keele- ja tunnetuskeskusesse (CLCG). See uurimisrühm viib läbi nii kvalitatiivseid kui ka kvantitatiivseid uuringuid keele ja muude semiootiliste süsteemide kasutamise kohta konkreetses kommunikatiivses kontekstis. Erilist tähelepanu pööratakse strateegilise (veenva) suhtluse mõjudele professionaalsetes oludes, näiteks organisatsiooni-, meedia- ja tervisealane suhtlus.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Loe edasi

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Näita vähem
Groningen , Leeuwarden + 1 Rohkem Vähem