Kommunikatsiooni- ja rahvusvahelistes avalike suhete programmis õpetavad ülikooli professorid interaktiivseid kursusi, kommunikatsioonibüroode juhid jagavad esimesi kogemusi ja õpilased saavad kasu multikultuursetest aruteludest ja keerulistest projektitöödest. Selle programmi lõpuleviimiseks kulub kaks aastat täisajaga õpinguid.

Olles osa sellest programmist, veedate kaks imelikku aastat õppimise teooriat ja praktikat suhtlemisel rahvusvahelisel üliõpilaste grupil üle kogu maailma. Programmi multidistsiplinaarsus on võimaldanud ühendada erinevaid valdkondi, nagu kommunikatsioon, majandus, ajakirjandus ja juhtimine. Kuna üks Venemaa juhtivatest tehnoloogiaülikoolidest annab programmile eritähelepanu teadmistemahukate ja tehnoloogiliste sektorite kommunikatsioonis.

Teine kindel eelis MISiS sisenemisel on see, et õpid Moskva südames, elavat ja dünaamilist linna, mis pakub enneolematuid võimalusi nii professionaalseks kui ka kultuuriliseks. Teil on võimalus saada osa Moskva rahvusvahelisest kogukonnast, kohtuda kogenud teadlastega ja ekspertidega, osaleda konverentsidel ja õpikodades ning luua kindel alus oma tulevase karjääri jaoks kommunikatsioonis ja rahvusvahelistes avalikes suhetes.

Selle programmi tulemusena:

  • olema paremini varustatud teadus- ja innovatsioonialase rahvusvahelise koostööga ning ettevõtjatega suhtlemisega
  • parandada oma teadmisi ja oskusi avalike suhete ja kommunikatsiooni alal
  • suutma suurendada uuenduslike ja väljakujunenud toodete ja tehnoloogiate tunnustamist, populaarsust ja kasutamist kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil
  • omandada praktilisi kogemusi suhtlemisel PR-spetsialistidega, erinevate organisatsioonide külastustega ja praktikaga avaliku või erasektori organisatsiooni asjaomases osakonnas.

Sissepääs

Kandidaat peab olema teeninud bakalaureusekraadi või sellega samaväärse kursuse kahe aasta jooksul magistriõppesse MISiS .

Vastuvõtu tähtaeg

Rahvusvaheliste üliõpilaste puhul on 2019. aasta sügise taotluse esitamise tähtaeg 20. juuli 2019 .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust National University of Science and Technology MISISis »

Viimati uuendatud Märts 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
6,830 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date