MA kommunikatsioonis ja rahvusvahelistes avalikes suhetes

Üldine

Programmi kirjeldus

Kommunikatsiooni- ja rahvusvahelistes avalike suhete programmis õpetavad ülikooli professorid interaktiivseid kursusi, kommunikatsioonibüroode juhid jagavad esimesi kogemusi ja õpilased saavad kasu multikultuursetest aruteludest ja keerulistest projektitöödest. Selle programmi lõpuleviimiseks kulub kaks aastat täisajaga õpinguid.

Olles osa sellest programmist, veedate kaks imelikku aastat õppimise teooriat ja praktikat suhtlemisel rahvusvahelisel üliõpilaste grupil üle kogu maailma. Programmi multidistsiplinaarsus on võimaldanud ühendada erinevaid valdkondi, nagu kommunikatsioon, majandus, ajakirjandus ja juhtimine. Kuna üks Venemaa juhtivatest tehnoloogiaülikoolidest annab programmile eritähelepanu teadmistemahukate ja tehnoloogiliste sektorite kommunikatsioonis.

Teine kindel eelis MISiS sisenemisel on see, et õpid Moskva südames, elavat ja dünaamilist linna, mis pakub enneolematuid võimalusi nii professionaalseks kui ka kultuuriliseks. Teil on võimalus saada osa Moskva rahvusvahelisest kogukonnast, kohtuda kogenud teadlastega ja ekspertidega, osaleda konverentsidel ja õpikodades ning luua kindel alus oma tulevase karjääri jaoks kommunikatsioonis ja rahvusvahelistes avalikes suhetes.

Selle programmi tulemusena:

  • olema paremini varustatud teadus- ja innovatsioonialase rahvusvahelise koostööga ning ettevõtjatega suhtlemisega
  • parandada oma teadmisi ja oskusi avalike suhete ja kommunikatsiooni alal
  • suutma suurendada uuenduslike ja väljakujunenud toodete ja tehnoloogiate tunnustamist, populaarsust ja kasutamist kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil
  • omandada praktilisi kogemusi suhtlemisel PR-spetsialistidega, erinevate organisatsioonide külastustega ja praktikaga avaliku või erasektori organisatsiooni asjaomases osakonnas.

Sissepääs

Kandidaat peab olema teeninud bakalaureusekraadi või sellega samaväärse kursuse kahe aasta jooksul magistriõppesse MISiS .

Vastuvõtu tähtaeg

Rahvusvaheliste üliõpilaste puhul on 2019. aasta sügise taotluse esitamise tähtaeg 20. juuli 2019 .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished hist ... Loe edasi

With over 100 years of experience educating in the fields of scientific research, technology, and metallurgy, The National University of Science and Technology MISIS has a proud and distinguished history. Established in 1918, the University originated as the Department of Metallurgy in the Moscow Academy of Mines, and in the following decades has undergone several transformations before achieving its current designation as a national research university. Näita vähem